Pređi na sadržaj

Predviđanje Hegelmann II vs Jonava - 27. jun 2026.

Hegelmann II
27. jun13:00
2:1
Završeno
Jonava €150.00Th.
15.10 X3.85 21.61

Tipovi za meč

Sigurnost
Najbolji tip
Jonava pobeđuje 1.61
2.2/10
1x2 Tip
21.61
2.2/10
Ukupno golova
Preko 2.51.66
2.0/10
Oba tima daju gol
Da1.71
1.0/10
Bet Builder tip
X2 & Preko 2.51.86
1.5/10
Tačan rezultat
Hegelmann II12Jonava

Statistički tipovi

AI
Hegelmann II
Jonava
Posed lopteHegelmann II: 44%Jonava: 56%
Ukupno šutevaHegelmann II: 6Jonava: 9
Šutevi u okvir golaHegelmann II: 2Jonava: 4
Šutevi van okviraHegelmann II: 3Jonava: 5
KorneriHegelmann II: 4Jonava: 5

Statistika

Prosek / Meč
Hegelmann II
Jonava
Ukupno golovaHegelmann II: 3.3Jonava: 2.2
Postignuti goloviHegelmann II: 1.2Jonava: 0.8
Primljeni goloviHegelmann II: 2.1Jonava: 1.4
Posed lopteHegelmann II: 43%Jonava: 47%
Ukupno šutevaHegelmann II: 6.2Jonava: 6.8
Šutevi u okvir golaHegelmann II: 2.6Jonava: 3.2
Šutevi van okviraHegelmann II: 3.6Jonava: 3.6
KorneriHegelmann II: 3.2Jonava: 3.9

Forma

Pregled poslednjih 10 mečeva
Hegelmann II
Jonava
PobedeHegelmann II: 3Jonava: 2
Preko 1.5 golovaHegelmann II: 8Jonava: 7
Preko 2.5 golovaHegelmann II: 6Jonava: 4
Preko 3.5 golovaHegelmann II: 4Jonava: 2
Oba tima su dala golHegelmann II: 5Jonava: 3
Iznenadne pobedeHegelmann II: 1Jonava: 0
Iznenadni poraziHegelmann II: 0Jonava: 0

H2H

Hegelmann II 0
1 Nerešeno
1 Jonava
Međusobni dueli
23. avg 25.
Hegelmann II1
Jonava2
26. apr 25.
Jonava1
Hegelmann II1

Poslednji mečevi

Tabela

Litvanija - 1 Lyga
# Tim O G B
1 Minija 20 53-11 52
2 Babrungas 21 37-7 52
3 Tauras 21 37-23 39
4 Be1 NFA 20 33-24 38
5 Neptūną Klaipėda 21 27-26 38
6 Dainava 20 33-19 36
7 BFA 21 31-29 35
8 Žalgiris II 21 35-31 34
9 Atmosfera 20 30-25 26
10 Jonava 21 24-27 23
11 Garliava 20 23-22 22
12 Hegelmann II 21 24-47 19
13 Transinvest 2 21 23-50 18
14 FA Šiauliai II 21 19-45 14
15 Kauno Žalgiris II 20 15-34 13
16 Ekranas 21 21-45 11