Pređi na sadržaj

Predviđanje Vaxjo Norra vs IFK Varnamo - 19. avg 2026.

Vaxjo Norra
19. avg17:00
1:3
Završeno
IFK Varnamo €5.03m
15.60 X4.90 21.55

Tipovi za meč

Sigurnost
Najbolji tip
IFK Varnamo pobeđuje 1.55
1.8/10
1x2 Tip
21.55
1.9/10
Ukupno golova
Ispod 3.51.50
1.7/10
Oba tima daju gol
Da1.76
1.1/10
Bet Builder tip
X2 & Ispod 4.51.42
4.1/10
Tačan rezultat
Vaxjo Norra12IFK Varnamo

Statistika

Prosek / Meč
Vaxjo Norra
IFK Varnamo
Ukupno golovaVaxjo Norra: 3.1IFK Varnamo: 2.7
Postignuti goloviVaxjo Norra: 1.5IFK Varnamo: 0.9
Primljeni goloviVaxjo Norra: 1.6IFK Varnamo: 1.8

Forma

Pregled poslednjih 10 mečeva
Vaxjo Norra
IFK Varnamo
PobedeVaxjo Norra: 4IFK Varnamo: 2
Preko 1.5 golovaVaxjo Norra: 10IFK Varnamo: 7
Preko 2.5 golovaVaxjo Norra: 6IFK Varnamo: 5
Preko 3.5 golovaVaxjo Norra: 4IFK Varnamo: 3
Oba tima su dala golVaxjo Norra: 5IFK Varnamo: 5
Iznenadne pobedeVaxjo Norra: 0IFK Varnamo: 0
Iznenadni poraziVaxjo Norra: 1IFK Varnamo: 0

Poslednji mečevi