Predviđanje Yokohama F. Marinos vs Kyoto Sanga - 2. sep 2026.
12.07
X3.50
23.40
Tipovi za meč
Sigurnost
Najbolji tip
Preko 1.5
1.27
Preko 1.5 golova
5.2/10
1x2 Tip
12.07
2.8/10
Ukupno golova
Preko 1.51.27
5.0/10
Oba tima daju gol
Da1.68
3.9/10
Bet Builder tip
1X & Preko 1.51.66
1.0/10
Tačan rezultat
Statistika
AIKyoto
xGYokohama F. Marinos: 1.46Kyoto Sanga: 0.7
Posed lopteYokohama F. Marinos: 54%Kyoto Sanga: 46%
Ukupno šutevaYokohama F. Marinos: 11Kyoto Sanga: 9
Šutevi u okvir golaYokohama F. Marinos: 4Kyoto Sanga: 3
Šutevi van okviraYokohama F. Marinos: 4Kyoto Sanga: 4
KorneriYokohama F. Marinos: 3Kyoto Sanga: 2
Žuti kartoniYokohama F. Marinos: 1Kyoto Sanga: 2
xGYokohama F. Marinos: 2.1Kyoto Sanga: 1.31
Posed lopteYokohama F. Marinos: 62%Kyoto Sanga: 38%
Ukupno šutevaYokohama F. Marinos: 17Kyoto Sanga: 15
Šutevi u okvir golaYokohama F. Marinos: 2Kyoto Sanga: 6
Šutevi van okviraYokohama F. Marinos: 5Kyoto Sanga: 6
KorneriYokohama F. Marinos: 3Kyoto Sanga: 4
Žuti kartoniYokohama F. Marinos: 2Kyoto Sanga: 1
xGYokohama F. Marinos: 2.11.46Kyoto Sanga: 1.310.7
Posed lopteYokohama F. Marinos: 62%54%Kyoto Sanga: 38%46%
Ukupno šutevaYokohama F. Marinos: 1711Kyoto Sanga: 159
Šutevi u okvir golaYokohama F. Marinos: 24Kyoto Sanga: 63
Šutevi van okviraYokohama F. Marinos: 54Kyoto Sanga: 64
KorneriYokohama F. Marinos: 33Kyoto Sanga: 42
Žuti kartoniYokohama F. Marinos: 21Kyoto Sanga: 12
Statistika
Prosek / Meč
Kyoto
xGYokohama F. Marinos: 1.28Kyoto Sanga: 0.89
Ukupno golovaYokohama F. Marinos: 3.2Kyoto Sanga: 3.2
Postignuti goloviYokohama F. Marinos: 2.2Kyoto Sanga: 1.1
Primljeni goloviYokohama F. Marinos: 1Kyoto Sanga: 2.1
Posed lopteYokohama F. Marinos: 49%Kyoto Sanga: 52%
Ukupno šutevaYokohama F. Marinos: 8.9Kyoto Sanga: 10.1
Šutevi u okvir golaYokohama F. Marinos: 3.5Kyoto Sanga: 3.7
Šutevi van okviraYokohama F. Marinos: 3.4Kyoto Sanga: 4.1
PrekršajiYokohama F. Marinos: 13.7Kyoto Sanga: 7.4
KorneriYokohama F. Marinos: 2Kyoto Sanga: 3.1
OfsajdiYokohama F. Marinos: 2Kyoto Sanga: 1.9
Žuti kartoniYokohama F. Marinos: 1Kyoto Sanga: 2.29
Ukupno pasovaYokohama F. Marinos: 339Kyoto Sanga: 413
Forma
Pregled poslednjih 10 mečeva
Kyoto
PobedeYokohama F. Marinos: 6Kyoto Sanga: 4
Preko 1.5 golovaYokohama F. Marinos: 7Kyoto Sanga: 7
Preko 2.5 golovaYokohama F. Marinos: 5Kyoto Sanga: 6
Preko 3.5 golovaYokohama F. Marinos: 4Kyoto Sanga: 4
Oba tima su dala golYokohama F. Marinos: 5Kyoto Sanga: 5
Iznenadne pobedeYokohama F. Marinos: 0Kyoto Sanga: 0
Iznenadni poraziYokohama F. Marinos: 0Kyoto Sanga: 0
H2H
0
Nerešeno
3
Međusobni dueli
09. nov 25.
Kyoto Sanga0
Yokohama F. Marinos3
17. maj 25.
Yokohama F. Marinos0
Kyoto Sanga3
13. sep 24.
Yokohama F. Marinos1
Kyoto Sanga2
17. mar 24.
Kyoto Sanga2
Yokohama F. Marinos3
03. dec 23.
Kyoto Sanga3
Yokohama F. Marinos1
07. maj 23.
Yokohama F. Marinos4
Kyoto Sanga1
14. sep 22.
Kyoto Sanga1
Yokohama F. Marinos2
25. maj 22.
Yokohama F. Marinos2
Kyoto Sanga0
Poslednji mečevi
Nema utakmica za ovaj izbor.
Nema utakmica za ovaj izbor.
Tabela
| # | Tim | O | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
9 | 21-14 | 21 |
| 2 |
|
9 | 22-6 | 20 |
| 3 |
|
9 | 22-10 | 20 |
| 4 |
|
9 | 17-8 | 20 |
| 5 |
|
9 | 14-9 | 19 |
| 6 |
|
9 | 19-16 | 16 |
| 7 |
|
9 | 13-9 | 15 |
| 8 |
|
9 | 17-14 | 13 |
| 9 |
|
9 | 12-12 | 13 |
| 10 |
|
9 | 8-9 | 13 |
| 11 |
|
9 | 16-21 | 12 |
| 12 |
|
9 | 7-12 | 12 |
| 13 |
|
9 | 12-13 | 9 |
| 14 |
|
9 | 11-16 | 9 |
| 15 |
|
9 | 9-15 | 9 |
| 16 |
|
9 | 11-16 | 8 |
| 17 |
|
9 | 11-13 | 7 |
| 18 |
|
9 | 8-16 | 6 |
| 19 |
|
9 | 8-19 | 5 |
| 20 |
|
9 | 4-14 | 4 |
Promotion - AFC Champions League (League phase)
Relegation - J2 League