Hoppa till innehållet
Drivs av NT Apex AI
İnegöl Kafkas Gençlik

İnegöl Kafkas Gençlik Tips, Statistik och Form

AI-speltips, statistik & form — uppdateras dagligen.

€665.00Th. Ø 25.2 3. Lig - Group 1
14
Förutsagda Matcher
78.6%
Förutsägbarhetsgrad
WWDWWW
Senaste Form
1.53
Mål / Match
İnegöl Kafkas Gençlik släppte in minst ett mål i de senaste 7 matcherna
İnegöl Kafkas Gençlik fick inga röda kort i de senaste 30 matcherna
Inga kommande matcher

İnegöl Kafkas Gençlik har ingen inbokad match just nu. Utforska deras senaste resultat och säsongsstatistik nedan.

Senaste matcher

Galata vs Inegol K, 3. Lig - Group 1, avspark 14:00. Odds: 3.45 hemma, 3.20 oavgjort, 2.18 borta. Bästa tipset: minst 2 mål görs, odds 1.38, säkerhet 3.5/10. Slutresultat 0–1, tipset gick inte in.
Slut
Galata 0
Inegol KInegol Kafkas1
3.45
3.20
2.18
X2
1.27
O1.5
1.38
Ja
1.92
O1.5
1.38
3.5
O1.5
1.383.5
Inegol Kafkas vs Beykoz I, 3. Lig - Group 1, avspark 14:00. Odds: 1.69 hemma, 3.60 oavgjort, 5.10 borta. Bästa tipset: hemmalaget vinner, odds 1.69, säkerhet 6.2/10. Slutresultat 1–0, tipset gick in.
Slut
Inegol Kafkas1
Beykoz I0
▴1.69
▴3.60
▾5.10
1
▴1.69
U3.5
▴1.26
Ja
▾1.92
1
▴1.69
6.2
✓ 1
▴1.696.2
Inkilapspor vs Inegol Kafkas, 3. Lig - Group 1, avspark 13:00. Odds: 3.50 hemma, 3.20 oavgjort, 2.02 borta. Bästa tipset: bortalaget vinner eller oavgjort, odds 1.25, säkerhet 5.5/10. Slutresultat 3–1, tipset gick inte in.
Slut
Inkilapspor3
Inegol Kafkas1
▴3.50
▴3.20
▾2.02
2
▾2.02
U2.5
1.64
Nej
1.80
X2
▾1.25
5.5
X2
▾1.255.5
Inegol Kafkas vs Corluspor, 3. Lig - Group 1, avspark 12:30. Odds: 3.25 hemma, 3.25 oavgjort, 2.30 borta. Bästa tipset: hemmalaget vinner eller oavgjort, odds 1.63, säkerhet 4.2/10. Slutresultat 3–2, tipset gick in.
Slut
Inegol Kafkas3
Corluspor 2
▾3.25
▾3.25
▴2.30
1
▾3.25
U2.5
▾1.69
Nej
▾1.77
1X
▾1.63
4.2
✓ 1X
▾1.634.2
Inegol Kafkas vs Polatli B, 3. Lig - Group 1, avspark 12:00. Odds: 1.35 hemma, 4.55 oavgjort, 8.50 borta. Bästa tipset: hemmalaget vinner, odds 1.35, säkerhet 8.0/10. Slutresultat 0–0, tipset gick inte in.
Slut
Inegol Kafkas0
Polatli B0
▴1.35
▾4.55
▾8.50
1
▴1.35
O2.5
▴1.78
Nej
▴1.58
1
▴1.35
8.0
1
▴1.358.0

Säsongsstatistik

2. Lig Turkiet · Säsong 2026
5Matcher Vinstprocent 40%
Prestationsöversikt
Statistik Hemma Borta Totalt
Matcher325
Vinster112
Oavgjorda011
Förluster202
Gjorda mål549
Insläppta mål527
Snitt gjorda mål1.72.01.8
Snitt insläppta mål1.71.01.4
Nollor000
Matcher utan mål101
Rekord och sviter
Största seger
Hemma4-1
Borta1-3
Största förlust
Hemma1-3
Borta-
Flest gjorda mål
Hemma4
Borta3
Flest insläppta mål
Hemma3
Borta1
Sviter
Vinster1
Förluster1
Straffar
3/ 3
100.00% Satta
När målen görs (gjorda vs insläppta)
2–1
0-15
1–0
16-30
2–1
31-45
0–4
46-60
1–0
61-75
2–2
76-90
Gjorda Insläppta
Taktik och disciplin
Kortens minuter
0Gula
0Röda
Gjorda mål
Över 0.580%
4 Matcher
Över 1.540%
2 Matcher
Över 2.540%
2 Matcher
Över 3.520%
1 Matcher
Över 4.50%
0 Matcher

Spelare

Inga spelardata tillgängliga

İnegöl Kafkas Gençlik – Tips & Prognoser

Letar du efter tips på İnegöl Kafkas Gençlik? NerdyTips ger dig AI-genererade fotbollstips för İnegöl Kafkas Gençlik, framtagna av vår algoritm NT Apex. Hittills har vi analyserat 14 matcher med İnegöl Kafkas Gençlik och nått en träffsäkerhet på 78.6% för bästa tipset. Tipsen täcker Slutresultat, Över/Under, Båda lagen gör mål, Rätt resultat, xG, Hörnor & Bollinnehav.

I den aktuella 2. Lig-säsongen har İnegöl Kafkas Gençlik noterat 2 vinster, 1 oavgjorda och 2 förluster på 5 matcher, gjort 9 mål (1.8 per match) och släppt in 7, med 0 hållna nollor.

İnegöl Kafkas Gençlik har för närvarande ett uppskattat marknadsvärde på €665.00Th..

NerdyTips bygger på full transparens — alla avslutade İnegöl Kafkas Gençlik-tips förblir synliga så att du kan verifiera vår historik när som helst. Tips för kommande matcher kräver en prenumeration.

İnegöl Kafkas Gençlik är bara ett av tusentals lag som vi analyserar varje dag — utforska våra fotbollstips för fler än 700 ligor.