Hoppa till innehållet
Drivs av NT Apex AI
Libertad

Libertad Tips, Statistik och Form

AI-speltips, statistik & form — uppdateras dagligen.

€5.39m Ø 25.6 Primera División
14
Förutsagda Matcher
35.7%
Förutsägbarhetsgrad
LWWLLD
Senaste Form
0.20
Mål / Match
Inga kommande matcher

Libertad har ingen inbokad match just nu. Utforska deras senaste resultat och säsongsstatistik nedan.

Senaste matcher

Libertad vs Aurora, Primera División, avspark 19:00. Odds: 2.25 hemma, 3.30 oavgjort, 2.84 borta. Bästa tipset: högst 3 mål totalt, odds 1.33, säkerhet 4.1/10. Slutresultat 0–1.
Slut
Libertad0
Aurora1
2.25
3.30
2.84
1X
1.37
U3.5
1.33
Nej
2.10
U3.5
1.33
4.1
U3.5
1.334.1
Blooming vs Libertad, Primera División, avspark 23:30. Odds: 1.67 hemma, 4.00 oavgjort, 4.33 borta. Bästa tipset: minst 3 mål görs, odds 1.62, säkerhet 5.0/10. Slutresultat 0–1.
Slut
Blooming0
Libertad1
1.67
4.00
4.33
X
4.00
O2.5
1.62
Nej
2.17
O2.5
1.62
5.0
O2.5
1.625.0
Libertad vs Oriente Petrolero, Primera División, avspark 19:30. Odds: 2.70 hemma, 3.35 oavgjort, 2.35 borta. Bästa tipset: högst 3 mål totalt, odds 1.36, säkerhet 4.6/10. Slutresultat 3–1.
Slut
Libertad3
Oriente PetroleroOriente P1
2.70
3.35
2.35
1X
1.53
U3.5
1.36
Nej
2.14
U3.5
1.36
4.6
U3.5
1.364.6
The Strongest vs Libertad, Primera División, avspark 00:00. Odds: 1.07 hemma, 9.50 oavgjort, 23.00 borta. Bästa tipset: minst 3 mål görs, odds 1.29, säkerhet 5.0/10. Slutresultat 8–0.
Slut
The Strongest8
Libertad0
1.07
9.50
23.00
1
1.07
O2.5
1.29
Nej
1.54
O2.5
1.29
5.0
O2.5
1.295.0
Libertad vs Royal Pari, Primera División, avspark 19:00. Odds: 2.31 hemma, 3.40 oavgjort, 2.70 borta. Bästa tipset: hemmalaget vinner eller oavgjort, odds 1.40, säkerhet 2.1/10. Slutresultat 0–2.
Slut
Libertad0
Royal Pari2
2.31
3.40
2.70
1
2.31
O2.5
1.72
Nej
2.25
1X
1.40
2.1
1X
1.402.1
Guabira vs Libertad, Primera División, avspark 01:00. Odds: 1.59 hemma, 3.90 oavgjort, 5.00 borta. Bästa tipset: minst 2 mål görs, odds 1.22, säkerhet 3.1/10. Slutresultat 2–2.
Slut
Guabira2
Libertad2
1.59
3.90
5.00
1X
1.13
O1.5
1.22
Nej
1.96
O1.5
1.22
3.1
O1.5
1.223.1

Säsongsstatistik

Inga tillgängliga data för denna säsong

Statistik är för närvarande inte tillgänglig för detta lag.

Spelare

Inga spelardata tillgängliga

Libertad – Tips & Prognoser

Letar du efter tips på Libertad? NerdyTips ger dig AI-genererade fotbollstips för Libertad, framtagna av vår algoritm NT Apex. Hittills har vi analyserat 14 matcher med Libertad och nått en träffsäkerhet på 35.7% för bästa tipset. Tipsen täcker Slutresultat, Över/Under, Båda lagen gör mål, Rätt resultat, xG, Hörnor & Bollinnehav.

Libertad har för närvarande ett uppskattat marknadsvärde på €5.39m.

NerdyTips bygger på full transparens — alla avslutade Libertad-tips förblir synliga så att du kan verifiera vår historik när som helst. Tips för kommande matcher kräver en prenumeration.

Libertad är bara ett av tusentals lag som vi analyserar varje dag — utforska våra fotbollstips för fler än 700 ligor.