Hoppa till innehållet

Itaqua Athletico Clube vs Uniao Mogi Speltips - 18 juli 2026

Itaqua Athletico Clube
18 juli19:00
1:0
Avslutad
Uniao Mogi -
11.26 X5.00 29.00

Speltips

Säkerhet
Bästa tipset
Itaqua Athletico Clube vinner 1.26
5.0/10
1X2-tips
11.26
5.0/10
Totalt antal mål
Över 2.51.63
1.0/10
Båda lagen gör mål
Nej1.63
1.0/10
Bet Builder-tips
1X & Över 2.51.76
1.0/10
Slutresultat
Itaqua Athletico Clube30Uniao Mogi

Statistik

Snitt / Match
Itaqua A
Uniao Mogi
Totalt antal målItaqua Athletico Clube: 3.4Uniao Mogi: 2.9
Gjorda målItaqua Athletico Clube: 2.6Uniao Mogi: 1.4
Insläppta målItaqua Athletico Clube: 0.8Uniao Mogi: 1.5

Form

Senaste 10 matcher
Itaqua A
Uniao Mogi
VinsterItaqua Athletico Clube: 8Uniao Mogi: 5
Över 1.5 målItaqua Athletico Clube: 9Uniao Mogi: 6
Över 2.5 målItaqua Athletico Clube: 7Uniao Mogi: 6
Över 3.5 målItaqua Athletico Clube: 4Uniao Mogi: 4
Båda lagen gjorde målItaqua Athletico Clube: 7Uniao Mogi: 5
Oväntade vinsterItaqua Athletico Clube: 0Uniao Mogi: 0
Oväntade förlusterItaqua Athletico Clube: 0Uniao Mogi: 0

H2H

Itaqua Athletico Clube 2
0 Oavgjort
1 Uniao Mogi
Senaste matcher
11 juli 26
Uniao Mogi1
Itaquá Athletico Clube4
20 juni 26
Uniao Mogi2
Itaquá Athletico Clube1
17 maj 26
Itaquá Athletico Clube4
Uniao Mogi1

Senaste matcher

Tabell

Brasilien - Paulista Série B
# Lag M M P
1 Itaquá Athletico Clube 8 15-3 22
2 Maua 8 13-10 13
3 Mauaense 8 9-7 12
4 Uniao Mogi 8 11-12 11
5 Manthiqueira 8 10-15 8
6 Barcelona EC 8 4-15 0
Playoff