Hoppa till innehållet

Mazidagi Fosfatspor vs Kahramanmarasspor Speltips - 5 apr. 2026

Mazidagi Fosfatspor
5 apr.12:00
0:2
Avslutad
Kahramanmarasspor €50.00Th.
11.63 X3.60 25.90

Speltips

Säkerhet
Bästa tipset
Under 2.5 1.60
Högst 2 mål totalt
3.7/10
1X2-tips
1X1.16
2.0/10
Totalt antal mål
Under 2.51.60
3.8/10
Båda lagen gör mål
Nej1.60
0.8/10
Bet Builder-tips
1X & Under 3.51.52
1.5/10
Slutresultat
Mazidagi Fosfatspor10Kahramanmarasspor

Statistik

Snitt / Match
Mazidagi F
Kahramanmaras
Totalt antal målMazidagi Fosfatspor: 1.3Kahramanmarasspor: 2.4
Gjorda målMazidagi Fosfatspor: 0.8Kahramanmarasspor: 1.2
Insläppta målMazidagi Fosfatspor: 0.5Kahramanmarasspor: 1.2

Form

Senaste 10 matcher
Mazidagi F
Kahramanmaras
VinsterMazidagi Fosfatspor: 3Kahramanmarasspor: 3
Över 1.5 målMazidagi Fosfatspor: 4Kahramanmarasspor: 8
Över 2.5 målMazidagi Fosfatspor: 2Kahramanmarasspor: 4
Över 3.5 målMazidagi Fosfatspor: 1Kahramanmarasspor: 2
Båda lagen gjorde målMazidagi Fosfatspor: 3Kahramanmarasspor: 7
Oväntade vinsterMazidagi Fosfatspor: 0Kahramanmarasspor: 0
Oväntade förlusterMazidagi Fosfatspor: 0Kahramanmarasspor: 0

H2H

Mazidagi Fosfatspor 0
1 Oavgjort
1 Kahramanmarasspor
Senaste matcher
05 apr. 26
Mazıdağı Fosfatspor0
Kahramanmaraşspor2

Senaste matcher

Tabell

Turkiet - 3. Lig - Group 2
# Lag M M P
1 12 Bingölspor 30 60-28 60
2 Talasgücü Belediyespor 30 42-31 49
3 Silifke Belediyespor 30 41-26 48
4 Yeşilyurt Belediyespor 30 45-35 47
5 Mazıdağı Fosfatspor 30 32-24 47
6 Ağrı 1970 30 57-33 45
7 Karaköprü Belediyespor 30 38-42 47
8 Osmaniyespor 30 42-40 42
9 Niğde Belediyesispor 30 44-36 42
10 Kırıkkale Büyük Anadolu 30 39-51 40
11 Diyarbekirspor 30 33-42 34
12 Kırşehir Belediyespor 30 37-38 34
13 Kahramanmaraşspor 30 35-48 32
14 Kilis Belediyespor 30 25-53 30
15 Kapadokyaspor 30 29-47 28
16 Türk Metal 1963 30 30-55 23
Promotion Promotion Playoffs Relegation