Rubin vs Dynamo Speltips - 11 okt. 2026
14.35
X3.50
21.82
Nyckelhändelser
- 1:a halvlek0–1
- 30'Dynamo · Mål 0–1Urozov J. (självmål)
- Rubin · Rött kort Samoshnikov I.37'
- 2:a halvlek0–0
- 82'Dynamo · Rött kort Rubens
Speltips
Säkerhet
Bästa tipset
Under 3.5
1.26
Högst 3 mål totalt
5.0/10
1X2-tips
1X1.92
1.4/10
Totalt antal mål
Under 3.51.26
5.1/10
Båda lagen gör mål
Nej1.80
2.3/10
Bet Builder-tips
1X & Under 4.52.14
1.0/10
Halvtidsresultat
Slutresultat
Statistik: prognos vs faktiskt
AIDynamo
xGRubin: 1.09Dynamo: 1.71
BollinnehavRubin: 44%Dynamo: 56%
Totala skottRubin: 10Dynamo: 13
Skott på målRubin: 3Dynamo: 6
Skott utanför målRubin: 4Dynamo: 4
HörnorRubin: 4Dynamo: 4
Gula kortRubin: 3Dynamo: 2
OffsidesRubin: 2Dynamo: 1
RegelbrottRubin: 13Dynamo: 12
xGRubin: 0.83Dynamo: 0.22
BollinnehavRubin: 42%Dynamo: 58%
Totala skottRubin: 12Dynamo: 6
Skott på målRubin: 3Dynamo: 1
Skott utanför målRubin: 2Dynamo: 5
HörnorRubin: 3Dynamo: 2
Gula kortRubin: 2Dynamo: 1
OffsidesRubin: 3Dynamo: 2
RegelbrottRubin: 9Dynamo: 13
xGRubin: 0.831.09Dynamo: 0.221.71
BollinnehavRubin: 42%44%Dynamo: 58%56%
Totala skottRubin: 1210Dynamo: 613
Skott på målRubin: 33Dynamo: 16
Skott utanför målRubin: 24Dynamo: 54
HörnorRubin: 34Dynamo: 24
Gula kortRubin: 23Dynamo: 12
OffsidesRubin: 32Dynamo: 21
RegelbrottRubin: 913Dynamo: 1312
Statistik
Snitt / Match
Dynamo
xGRubin: 1Dynamo: 1.72
Totalt antal målRubin: 2.5Dynamo: 2.8
Gjorda målRubin: 1.1Dynamo: 1.9
Insläppta målRubin: 1.4Dynamo: 0.9
BollinnehavRubin: 52%Dynamo: 58%
Totala skottRubin: 10.1Dynamo: 13.6
Skott på målRubin: 3.4Dynamo: 5.9
Skott utanför målRubin: 4Dynamo: 4.2
RegelbrottRubin: 12Dynamo: 12.4
HörnorRubin: 3.8Dynamo: 4.6
OffsidesRubin: 1.6Dynamo: 1.3
Gula kortRubin: 2.33Dynamo: 2.22
Totala passningarRubin: 400Dynamo: 513
Form
Senaste 10 matcher
Dynamo
VinsterRubin: 1Dynamo: 8
Över 1.5 målRubin: 10Dynamo: 7
Över 2.5 målRubin: 2Dynamo: 7
Över 3.5 målRubin: 2Dynamo: 3
Båda lagen gjorde målRubin: 9Dynamo: 4
Oväntade vinsterRubin: 0Dynamo: 0
Oväntade förlusterRubin: 0Dynamo: 0
H2H
6
Oavgjort
7
Senaste matcher
22 apr. 26
Dynamo0
Rubin1
01 nov. 25
Rubin0
Dynamo0
20 apr. 25
Dynamo3
Rubin1
20 okt. 24
Rubin0
Dynamo4
04 dec. 23
Dinamo Moscow1
Rubin0
26 aug. 23
Rubin2
Dinamo Moscow2
05 juli 22
Dinamo Moscow2
Rubin0
28 nov. 21
Rubin2
Dinamo Moscow3
26 sep. 21
Dinamo Moscow2
Rubin0
Senaste matcher
Inga matcher för det här valet.
Inga matcher för det här valet.
Tabell
| # | Lag | M | M | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
10 | 15-8 | 22 |
| 2 |
|
10 | 18-9 | 22 |
| 3 |
|
10 | 22-11 | 21 |
| 4 |
|
10 | 16-10 | 21 |
| 5 |
|
10 | 17-8 | 20 |
| 6 |
|
10 | 12-12 | 12 |
| 7 |
|
10 | 11-10 | 12 |
| 8 |
|
10 | 14-12 | 12 |
| 9 |
|
10 | 15-20 | 12 |
| 10 |
|
10 | 14-15 | 12 |
| 11 |
|
10 | 13-13 | 11 |
| 12 |
|
10 | 11-17 | 11 |
| 13 |
|
10 | 13-11 | 10 |
| 14 |
|
10 | 11-19 | 8 |
| 15 |
|
10 | 10-25 | 5 |
| 16 |
|
10 | 6-18 | 3 |
Premier League (Relegation)
Relegation - FNL