Hoppa till innehållet

Rubin vs Dynamo Speltips - 11 okt. 2026

11 okt.17:30
0:1
Avslutad
14.35 X3.50 21.82

Nyckelhändelser

  1. 1:a halvlek0–1
  2. 30'Dynamo · Mål 0–1Urozov J. (självmål)
  3. Rubin · Rött kort Samoshnikov I.37'
  4. 2:a halvlek0–0
  5. 82'Dynamo · Rött kort Rubens

Speltips

Säkerhet
Bästa tipset
Under 3.5 1.26
Högst 3 mål totalt
5.0/10
1X2-tips
1X1.92
1.4/10
Totalt antal mål
Under 3.51.26
5.1/10
Båda lagen gör mål
Nej1.80
2.3/10
Bet Builder-tips
1X & Under 4.52.14
1.0/10
Halvtidsresultat
Rubin00Dynamo
Slutresultat
Rubin10Dynamo

Statistik: prognos vs faktiskt

AI
Rubin
Dynamo
xGRubin: 1.09Dynamo: 1.71
BollinnehavRubin: 44%Dynamo: 56%
Totala skottRubin: 10Dynamo: 13
Skott på målRubin: 3Dynamo: 6
Skott utanför målRubin: 4Dynamo: 4
HörnorRubin: 4Dynamo: 4
Gula kortRubin: 3Dynamo: 2
OffsidesRubin: 2Dynamo: 1
RegelbrottRubin: 13Dynamo: 12
xGRubin: 0.83Dynamo: 0.22
BollinnehavRubin: 42%Dynamo: 58%
Totala skottRubin: 12Dynamo: 6
Skott på målRubin: 3Dynamo: 1
Skott utanför målRubin: 2Dynamo: 5
HörnorRubin: 3Dynamo: 2
Gula kortRubin: 2Dynamo: 1
OffsidesRubin: 3Dynamo: 2
RegelbrottRubin: 9Dynamo: 13
xGRubin: 0.831.09Dynamo: 0.221.71
BollinnehavRubin: 42%44%Dynamo: 58%56%
Totala skottRubin: 1210Dynamo: 613
Skott på målRubin: 33Dynamo: 16
Skott utanför målRubin: 24Dynamo: 54
HörnorRubin: 34Dynamo: 24
Gula kortRubin: 23Dynamo: 12
OffsidesRubin: 32Dynamo: 21
RegelbrottRubin: 913Dynamo: 1312

Statistik

Snitt / Match
Rubin
Dynamo
xGRubin: 1Dynamo: 1.72
Totalt antal målRubin: 2.5Dynamo: 2.8
Gjorda målRubin: 1.1Dynamo: 1.9
Insläppta målRubin: 1.4Dynamo: 0.9
BollinnehavRubin: 52%Dynamo: 58%
Totala skottRubin: 10.1Dynamo: 13.6
Skott på målRubin: 3.4Dynamo: 5.9
Skott utanför målRubin: 4Dynamo: 4.2
RegelbrottRubin: 12Dynamo: 12.4
HörnorRubin: 3.8Dynamo: 4.6
OffsidesRubin: 1.6Dynamo: 1.3
Gula kortRubin: 2.33Dynamo: 2.22
Totala passningarRubin: 400Dynamo: 513

Form

Senaste 10 matcher
Rubin
Dynamo
VinsterRubin: 1Dynamo: 8
Över 1.5 målRubin: 10Dynamo: 7
Över 2.5 målRubin: 2Dynamo: 7
Över 3.5 målRubin: 2Dynamo: 3
Båda lagen gjorde målRubin: 9Dynamo: 4
Oväntade vinsterRubin: 0Dynamo: 0
Oväntade förlusterRubin: 0Dynamo: 0

H2H

Rubin 4
6 Oavgjort
7 Dynamo
Senaste matcher
22 apr. 26
Dynamo0
Rubin1
01 nov. 25
Rubin0
Dynamo0
20 apr. 25
Dynamo3
Rubin1
20 okt. 24
Rubin0
Dynamo4
04 dec. 23
Dinamo Moscow1
Rubin0
26 aug. 23
Rubin2
Dinamo Moscow2
05 juli 22
Dinamo Moscow2
Rubin0
28 nov. 21
Rubin2
Dinamo Moscow3
26 sep. 21
Dinamo Moscow2
Rubin0

Senaste matcher

Tabell

Ryssland - Premier League
# Lag M M P
1 Dynamo 10 15-8 22
2 CSKA Moscow 10 18-9 22
3 Zenit 10 22-11 21
4 FC Krasnodar 10 16-10 21
5 Spartak Moscow 10 17-8 20
6 Rubin 10 12-12 12
7 FC Orenburg 10 11-10 12
8 Baltika 10 14-12 12
9 Dinamo Makhachkala 10 15-20 12
10 Krylia Sovetov 10 14-15 12
11 Akhmat 10 13-13 11
12 FC Rostov 10 11-17 11
13 Lokomotiv 10 13-11 10
14 Akron 10 11-19 8
15 Rodina Moskva 10 10-25 5
16 Fakel 10 6-18 3
Premier League (Relegation) Relegation - FNL