Hoppa till innehållet

Sparta Praha U19 vs Slovacko U19 Speltips - 18 apr. 2026

Sparta Praha U19
18 apr.12:00
4:1
Avslutad
Slovacko U19
11.83 X4.20 24.70

Speltips

Säkerhet
Bästa tipset
Slovacko U19 eller oavgjort 2.18
4.6/10
1X2-tips
24.70
3.7/10
Totalt antal mål
Över 2.51.34
4.5/10
Båda lagen gör mål
Ja1.38
4.5/10
Bet Builder-tips
X2 & Över 2.52.86
1.6/10
Slutresultat
Sparta Praha U1912Slovacko U19

Statistik

Snitt / Match
Sparta P
Slovacko U19
Totalt antal målSparta Praha U19: 4.7Slovacko U19: 2.9
Gjorda målSparta Praha U19: 2Slovacko U19: 1.2
Insläppta målSparta Praha U19: 2.7Slovacko U19: 1.7

Form

Senaste 10 matcher
Sparta P
Slovacko U19
VinsterSparta Praha U19: 3Slovacko U19: 2
Över 1.5 målSparta Praha U19: 9Slovacko U19: 9
Över 2.5 målSparta Praha U19: 9Slovacko U19: 7
Över 3.5 målSparta Praha U19: 8Slovacko U19: 4
Båda lagen gjorde målSparta Praha U19: 7Slovacko U19: 6
Oväntade vinsterSparta Praha U19: 0Slovacko U19: 0
Oväntade förlusterSparta Praha U19: 1Slovacko U19: 0

H2H

Sparta Praha U19 9
0 Oavgjort
2 Slovacko U19
Senaste matcher
18 apr. 26
Sparta Praha U194
Slovácko U191
20 sep. 25
Slovácko U190
Sparta Praha U191
18 apr. 25
Sparta Praha U192
Slovácko U190
21 sep. 24
Slovácko U191
Sparta Praha U192
27 apr. 24
Sparta Praha U191
Slovácko U193
30 sep. 23
Slovácko U192
Sparta Praha U191
07 apr. 23
Slovácko U190
Sparta Praha U191
10 sep. 22
Sparta Praha U194
Slovácko U191
14 apr. 22
Slovácko U190
Sparta Praha U193
15 sep. 21
Sparta Praha U193
Slovácko U190

Senaste matcher

Tabell

Tjeckien - 1. Liga U19
# Lag M M P
1 Hradec Králové U19 29 70-36 60
2 Baník Ostrava U19 30 60-50 54
3 Viktoria Plzeň U19 29 59-46 48
4 Karviná U19 30 54-47 48
5 Mladá Boleslav U19 30 55-43 45
6 Sparta Praha U19 29 59-53 45
7 Zbrojovka Brno U19 30 46-43 45
8 Slavia Praha U19 29 62-62 44
9 Dukla Praha U19 29 49-51 42
10 České Budějovice U19 29 59-63 41
11 Pardubice U19 29 50-48 39
12 Slovácko U19 30 43-53 39
13 Sigma Olomouc U19 29 41-45 36
14 Zlín U19 29 47-50 32
15 Slovan Liberec U19 29 53-73 28
16 Vysočina Jihlava U19 30 31-75 19
Relegation