İçeriğe geç
UL
NT Apex AI destekli

U23 League Meksika Tahminler

Bu sayfada U23 League Meksika analizlerini ve tahminlerini görebilirsiniz. İstatistiksel veriler, takımların formu ve son maçlar dikkate alınır ve tahminler yapay zeka tarafından %75 üzeri bir doğrulukla otomatik olarak oluşturulur.

14 Takımlar
10
Tahmin edilen maçlar
75%
Öngörülebilirlik Oranı
40%
Üst 2.5
40%
KG Var
İstatistikler
50% 20% 30%
Ev Sahibi Galibiyeti 50% Beraberlik 20% Deplasman Galibiyeti 30%
50%
Üst 1.5
40%
Üst 2.5
30%
Üst 3.5
40%
KG Var

Maç Tahminleri

Yaklaşan maç yok

Son Maçlar

Clausura - 143 Nis 2025 – 6 Nis 20257
Toluca U23 - Santos Laguna U23, başlama saati 16:00. Oranlar: ev sahibi 1.37, beraberlik 4.25, deplasman 7.50. En iyi tahmin: ev sahibi kazanır, oran 1.37, güven 5.3/10. Maç sonucu 1–0, tahmin tuttu.
MS
Toluca U231
Santos Laguna U23Santos L0
1.37
4.25
7.50
1
1.37
O2.5
1.77
Var
2.05
1
1.37
5.3
✓ 1
1.375.3
Atletico San Luis U23 - Mazatlan FC U23, başlama saati 16:00. Oranlar: ev sahibi 1.30, beraberlik 4.75, deplasman 7.60. En iyi tahmin: ev sahibi kazanır, oran 1.30, güven 4.1/10. Maç sonucu 3–2, tahmin tuttu.
MS
Atletico San Luis U23Atletico S3
Mazatlan FC U23Mazatlan U2
1.30
4.75
7.60
1
1.30
O2.5
1.65
Var
1.97
1
1.30
4.1
✓ 1
1.304.1
Atlas U23 - Juarez U23, başlama saati 16:00. Oranlar: ev sahibi 2.50, beraberlik 3.50, deplasman 2.40. En iyi tahmin: deplasman veya beraberlik, oran 1.44, güven 4.9/10. Maç sonucu 0–2, tahmin tuttu.
MS
Atlas U230
Juarez U232
2.50
3.50
2.40
2
2.40
O1.5
1.25
Var
1.65
X2
1.44
4.9
✓ X2
1.444.9
Cruz Azul U23 - U.N.A.M.- Pumas U23, başlama saati 16:00. Oranlar: ev sahibi 1.48, beraberlik 3.85, deplasman 6.20. En iyi tahmin: ev sahibi kazanır, oran 1.48, güven 4.6/10. Maç sonucu 1–0, tahmin tuttu.
MS
Cruz Azul U23Cruz A1
U.N.A.M.- Pumas U23U.N.A.M.- U230
1.48
3.85
6.20
1
1.48
U3.5
1.25
Yok
1.62
1
1.48
4.6
✓ 1
1.484.6
Puebla U23 - Tigres UANL U23, başlama saati 16:00. Oranlar: ev sahibi 2.95, beraberlik 3.30, deplasman 2.15. En iyi tahmin: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.62, güven 2.4/10. Maç sonucu 1–2, tahmin tutmadı.
MS
Puebla U231
Tigres UANL U23Tigres U2
2.95
3.30
2.15
1
2.95
U3.5
1.38
Var
1.62
1X
1.62
2.4
1X
1.622.4
Queretaro U23 - Club Leon U23, başlama saati 16:00. Oranlar: ev sahibi 2.15, beraberlik 3.30, deplasman 3.00. En iyi tahmin: deplasman veya beraberlik, oran 1.59, güven 4.4/10. Maç sonucu 1–0, tahmin tutmadı.
MS
Queretaro U23Queretaro1
Club Leon U23Club L0
2.15
3.30
3.00
2
3.00
O1.5
1.25
Var
1.67
X2
1.59
4.4
X2
1.594.4
Monterrey U23 - Guadalajara U23, başlama saati 16:00. Oranlar: ev sahibi 2.10, beraberlik 3.30, deplasman 2.98. En iyi tahmin: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.32, güven 5.0/10. Maç sonucu 2–2, tahmin tuttu.
MS
Monterrey U23Monterrey 2
Guadalajara U23Guadalaja2
2.10
3.30
2.98
1
2.10
U3.5
1.32
Var
1.70
1X
1.32
5.0
✓ 1X
1.325.0

Takımlar

U23 League Meksika Tahminleri ve İpuçları

U23 League Meksika için en güncel tahminleri ve bahis ipuçlarını keşfedin. Yapay zeka algoritmamız NT Apex tarafından üretilen tahminlerimiz, U23 League Meksika genelinde 14 takımın 10 maçını analiz etmiş olup en iyi tahmin doğruluğu 75% üzerindedir. Tahminler Maç Sonucu, Alt/Üst, Karşılıklı Gol, Kesin Skor, xG, Kornerler ve Topa Sahip Olma piyasalarını kapsar.

Bu sezon U23 League Meksika maçlarında 2.5 üst oranı %40, Karşılıklı Gol oranı ise %40 olarak gerçekleşti. Tamamlanan tüm U23 League Meksika tahminleri görünür kalır — geçmiş performansımızı dilediğiniz zaman inceleyin.

U23 League Meksika, daha sıkı ve savunma ağırlıklı bir organizasyon. Ev sahibi takımların kazanma oranı %50, beraberlik oranı ise %20.

Yapay zeka futbol tahminlerimiz yalnızca U23 League Meksika ile sınırlı değil — dünya genelinde 700'den fazla ligi kapsıyoruz.