İçeriğe geç

Platense Res. vs Atl. Rafaela 2 maç tahmini - 26 Ağu 2026

Platense Res.
26 Ağu19:00
1:1
Bitti
Atl. Rafaela 2 €2.41m
12.12 X3.00 23.55

Maç Tahminleri

Güven
En İyi Tahmin
En fazla 2 gol olur 1.61
7.3/10
1X2 Tahmini
23.55
2.4/10
Toplam Gol
2.5 Altı1.61
7.3/10
Karşılıklı Gol
Hayır1.69
2.8/10
Bet Builder Tahmini
X2 & 3.5 Altı2.20
1.8/10
İlk Yarı Skoru
Platense Res.00Atl. Rafaela 2
Kesin Skor
Platense Res.01Atl. Rafaela 2

İstatistik Tahminleri

AI
Platense R
Atl. R
Topla OynamaPlatense Res.: 57%Atl. Rafaela 2: 43%
Toplam ŞutPlatense Res.: 5Atl. Rafaela 2: 6
İsabetli ŞutPlatense Res.: 2Atl. Rafaela 2: 3
İsabetsiz ŞutPlatense Res.: 3Atl. Rafaela 2: 3
KornerPlatense Res.: 5Atl. Rafaela 2: 5

İstatistikler

Maç Başı Ortalama
Platense R
Atl. R
Toplam GolPlatense Res.: 1.5Atl. Rafaela 2: 2.9
Atılan GolPlatense Res.: 0.5Atl. Rafaela 2: 0.9
Yenilen GolPlatense Res.: 1Atl. Rafaela 2: 2
Topla OynamaPlatense Res.: 50%Atl. Rafaela 2: 44%
Toplam ŞutPlatense Res.: 5.8Atl. Rafaela 2: 6.5
İsabetli ŞutPlatense Res.: 2.3Atl. Rafaela 2: 3.6
İsabetsiz ŞutPlatense Res.: 3.1Atl. Rafaela 2: 2.9
KornerPlatense Res.: 4.2Atl. Rafaela 2: 4.4

Form

Son 10 Maç Özeti
Platense R
Atl. R
GalibiyetPlatense Res.: 2Atl. Rafaela 2: 2
1.5 Gol ÜstüPlatense Res.: 5Atl. Rafaela 2: 7
2.5 Gol ÜstüPlatense Res.: 2Atl. Rafaela 2: 5
3.5 Gol ÜstüPlatense Res.: 0Atl. Rafaela 2: 3
İki Takım da Gol AttıPlatense Res.: 2Atl. Rafaela 2: 6
Sürpriz GalibiyetPlatense Res.: 0Atl. Rafaela 2: 0
Sürpriz MağlubiyetPlatense Res.: 0Atl. Rafaela 2: 0

H2H

Platense Res. 1
0 Beraberlik
0 Atl. Rafaela 2
Son Maçlar
26 Mar 26
Atl. Rafaela 20
Platense Res.1

Son Maçlar

Puan Durumu