1. Futbol Tahminleri
  2. Ligler
  3. 2. Division
  4. AB Copenhagen
AB Copenhagen

AB Copenhagen Tahminler, İstatistikler ve Form

Piyasa değeri: €300.00Th.
KEY INSIGHT AB Copenhagen son 10 maçın tamamında gol attı
TREND AB Copenhagen, son 12 maçın %83’inde 2.5 gol üstü yaptı
TREND AB Copenhagen son 6 maçta yenilmedi

Son Form

LWDWD
86 Tahmin edilen maçlar
65.12% Öngörülebilirlik Oranı

AI Tahminleri

Sunan: NerdyTips

13:00

Yaklaşan
AB Copenhagen
AB Copenhagen
vs
Fredericia
Fredericia
3
3.55
2.2

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

12:00

Bitti
Vejle
Vejle
2 : 2
AB Copenhagen
AB Copenhagen
1.87
4.2
3.85

1

1.87

U3.5

1.47

YES

1.6

1

1.87
2.8/10

08:00

Bitti
AB Copenhagen
AB Copenhagen
2 : 0
Helsingborg
Helsingborg
2
3.7
3.35

2

3.35

O2.5

1.52

YES

1.49

O2.5

1.52
8/10

12:00

Bitti
Roskilde
Roskilde
1 : 1
AB Copenhagen
AB Copenhagen
4.8
4.5
1.63

2

1.63

O2.5

1.37

YES

1.45

HS

1.28
8.2/10

08:00

Bitti
AB Copenhagen
AB Copenhagen
3 : 0
Thisted FC
Thisted FC
1.5
4.65
5.7

2

5.7

O2.5

1.58

YES

1.7

AS

1.57
4.4/10

13:00

Bitti
Naestved
Naestved
4 : 1
AB Copenhagen
AB Copenhagen
3.35
4
1.98

2

1.98

O2.5

1.61

NO

2.32

X2

1.29
8.5/10

13:00

Bitti
AB Copenhagen
AB Copenhagen
5 : 0
HIK
HIK
1.23
6.6
11

X2

3.85

O2.5

1.32

YES

1.79

O2.5

1.32
6.2/10

07:00

Bitti
Vendsyssel
Vendsyssel FF
1 : 2
AB Copenhagen
AB Copenhagen
2.25
3.7
3.15

1

2.25

O2.5

1.65

NO

2.38

1X

1.4
8.1/10

12:00

Bitti
Thisted FC
Thisted FC
1 : 2
AB Copenhagen
AB Copenhagen
3.85
3.85
1.95

2

1.95

U3.5

1.36

YES

1.78

U3.5

1.36
3.6/10

AB Copenhagen Tahminleri ve Bahis İpuçları

AB Copenhagen tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, algoritmamız NT Apex tarafından desteklenen, AB Copenhagen için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunmaktadır. Bugüne kadar AB Copenhagen takımının yer aldığı 86 maçı analiz ettik ve en iyi tahmin başarı oranımız 65.12% olarak gerçekleşti. Tahminler Maç Sonucu, Alt/Üst, İki Takım da Gol Atar, Doğru Skor, xG, Kornerler ve Topa Sahip Olma piyasalarını kapsamaktadır.

Mevcut Friendlies Clubs sezonunda AB Copenhagen, 8 maçta 4 galibiyet, 3 beraberlik ve 1 mağlubiyet elde etmiş; 14 gol atmış (maç başına 1.8) ve 8 gol yemiş, 3 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

AB Copenhagen şu anda tahmini €300.00Th. piyasa değerine sahiptir.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm AB Copenhagen tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

AB Copenhagen, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 160'tan fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.

Friendlies ClubsWorld • Sezon 2026
Performans Analizi
İstatistikEv SahibiDeplasmanToplam
Maçlar178
Galibiyetler134
Beraberlikler033
Mağlubiyetler011
Atılan Goller21214
Yenilen Goller088
Maç Başına Atılan Gol2.01.71.8
Maç Başına Yenilen Gol0.01.11.0
Gol Yemeden Tamamlanan Maçlar123
Gol Atılamayan Maçlar000
Rekorlar ve Seriler
En Farklı Galibiyet
Ev Sahibi 2-0
Deplasman 0-3
En Farklı Mağlubiyet
Ev Sahibi -
Deplasman 2-1
En Fazla Atılan Gol
Ev Sahibi 2
Deplasman 3
En Fazla Yenilen Gol
Ev Sahibi 0
Deplasman 3
Seriler
Galibiyetler 1
Mağlubiyetler 1
Gol Zamanları (Atılan vs Yenilen)
Taktik ve Disiplin
Kart Zamanları
0 Sarı
0 Kırmızı
Atılan Goller
Üst 0.5 100%
8 Maçlar
Üst 1.5 50%
4 Maçlar
Üst 2.5 25%
2 Maçlar
Üst 3.5 0%
0 Maçlar
Üst 4.5 0%
0 Maçlar
Oyuncu verisi bulunmuyor