İçeriğe geç
NT Apex AI destekli
Hertha BSC II

Hertha BSC II Tahminler, istatistikler ve form

Yapay zeka bahis tahminleri, istatistikler ve form — her gün güncellenir.

68
Tahmin edilen maçlar
55.9%
Öngörülebilirlik oranı
LDLWLD
Son form
0.87
Gol / Maç
Hertha BSC II takımının son 9 maçı 3.5 Alt bitti
Henüz tahmin yok

Tahminlerimizi maç başlamadan yaklaşık 4 gün önce hesaplıyoruz, bu yüzden yaklaşan maçlar yakında burada görünecek.

Son maçlar

BSG Chemie Leipzig - Hertha BSC II, Regionalliga - Nordost, başlama saati 13:00. Oranlar: ev sahibi 2.07, beraberlik 3.55, deplasman 2.90. Best Tip: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.30, güven 5.0/10. Maç sonucu 2–0, tahmin tuttu.
MS
BSG Chemie LeipzigChemie Leipzig 2
Hertha BSC IIHertha II0
2.07
3.55
2.90
1
2.07
O2.5
1.70
Var
1.60
1X
1.30
5.0
✓ 1X
1.305.0
Hertha BSC II - FSV Zwickau, Regionalliga - Nordost, başlama saati 13:00. Oranlar: ev sahibi 3.50, beraberlik 3.60, deplasman 1.90. Best Tip: deplasman kazanır, oran 1.90, güven 5.0/10. Maç sonucu 1–1, tahmin tutmadı.
MS
Hertha BSC IIHertha II1
FSV ZwickauZwickau1
3.50
▾3.60
1.90
2
1.90
U3.5
1.53
Yok
2.42
2
1.90
5.0
2
1.905.0
Hertha BSC II - Hallescher FC, Regionalliga - Nordost, başlama saati 13:00. Oranlar: ev sahibi 3.30, beraberlik 3.60, deplasman 1.97. Best Tip: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.82, güven 5.0/10. Maç sonucu 0–2, tahmin tutmadı.
MS
Hertha BSC IIHertha II0
Hallescher FCHallescher2
3.30
3.60
▾1.97
1
3.30
U3.5
1.50
Yok
▾2.35
1X
▴1.82
5.0
1X
▴1.825.0
Lokomotive Leipzig - Hertha BSC II, Regionalliga - Nordost, başlama saati 13:30. Oranlar: ev sahibi 1.42, beraberlik 4.65, deplasman 6.30. Best Tip: ev sahibi kazanır, oran 1.42, güven 5.0/10. Maç sonucu 1–2, tahmin tutmadı.
MS
Lokomotive LeipzigLokomotiv1
Hertha BSC IIHertha II2
▾1.42
▴4.65
▴6.30
1
▾1.42
O2.5
1.47
Yok
▾2.10
1
▾1.42
5.0
1
▾1.425.0
SV Babelsberg 03 - Hertha BSC II, Regionalliga - Nordost, başlama saati 13:00. Oranlar: ev sahibi 2.05, beraberlik 3.95, deplasman 2.95. Best Tip: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.34, güven 8.0/10. Maç sonucu 3–1, tahmin tuttu.
MS
SV Babelsberg 03Babelsberg3
Hertha BSC IIHertha II1
▾2.05
▴3.95
▾2.95
1
▾2.05
O2.5
▾1.32
Var
▾1.32
1X
1.34
8.0
✓ 1X
1.348.0
Hertha BSC II - Altglienicke, Regionalliga - Nordost, başlama saati 18:00. Oranlar: ev sahibi 2.60, beraberlik 3.65, deplasman 2.45. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.54, güven 1.3/10. Maç sonucu 1–1, tahmin tutmadı.
MS
Hertha BSC IIHertha II1
Altglienicke 1
▴2.60
3.65
▾2.45
2
▾2.45
O2.5
1.54
Yok
▴2.51
O2.5
1.54
1.3
O2.5
1.541.3
Hertha BSC II - Luckenwalde, Regionalliga - Nordost, başlama saati 18:00. Oranlar: ev sahibi 1.90, beraberlik 3.70, deplasman 3.55. Best Tip: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.26, güven 8.0/10. Maç sonucu 0–1, tahmin tutmadı.
MS
Hertha BSC IIHertha II0
Luckenwalde1
1.90
3.70
3.55
1
1.90
U3.5
1.50
Yok
2.28
1X
1.26
8.0
1X
1.268.0
Hallescher FC - Hertha BSC II, Regionalliga - Nordost, başlama saati 13:00. Oranlar: ev sahibi 1.55, beraberlik 4.30, deplasman 5.30. Best Tip: ev sahibi kazanır, oran 1.55, güven 8.0/10. Maç sonucu 2–0, tahmin tuttu.
MS
Hallescher FCHallescher2
Hertha BSC IIHertha II0
▾1.55
4.30
▴5.30
1
▾1.55
O2.5
▾1.52
Yok
▴2.22
1
▾1.55
8.0
✓ 1
▾1.558.0
Hertha BSC II - Hertha Zehlendorf, Regionalliga - Nordost, başlama saati 14:00. Oranlar: ev sahibi 1.33, beraberlik 5.40, deplasman 8.00. Best Tip: en az bir takım gol atamaz, oran 2.17, güven 6.0/10. Maç sonucu 3–1, tahmin tutmadı.
MS
Hertha BSC IIHertha II3
Hertha ZehlendorfHertha Z1
▾1.33
▴5.40
▴8.00
1
▾1.33
O2.5
▾1.36
Yok
▾2.17
KG Yok
▾2.17
6.0
KG Yok
▾2.176.0
Oranlar: ev sahibi 3.30, beraberlik 3.50, deplasman 1.99. Best Tip: deplasman veya beraberlik, oran 1.28, güven 4.2/10. Maç sonucu 2–2.
MS
Lichtenberg2
Hertha BSC IIHertha II2
3.30
3.50
1.99
2
1.99
O2.5
1.75
Var
1.65
X2
1.28
4.2
X2
1.284.2
Oranlar: ev sahibi 1.54, beraberlik 4.10, deplasman 4.45. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.50, güven 3.7/10. Maç sonucu 5–0.
MS
Hertha BSC IIHertha II5
Union FurstenwaldeUnion F0
1.54
4.10
4.45
1
1.54
O2.5
1.50
Yok
2.28
O2.5
1.50
3.7
O2.5
1.503.7

Sezon istatistikleri

Regionalliga - Nordost Almanya · Sezon 2026
13Maçlar Galibiyet oranı 15%
Performans analizi
İstatistik Ev sahibi Deplasman Toplam
Maçlar7613
Galibiyetler022
Beraberlikler224
Mağlubiyetler527
Atılan goller4610
Yenilen goller15823
Maç başına atılan gol0.61.00.8
Maç başına yenilen gol2.11.31.8
Gol yenmeyen maçlar022
Gol atılamayan maçlar325
Rekorlar ve seriler
En farklı galibiyet
Ev sahibi-
Deplasman0-2
En farklı mağlubiyet
Ev sahibi0-4
Deplasman3-0
En fazla atılan gol
Ev sahibi1
Deplasman2
En fazla yenilen gol
Ev sahibi4
Deplasman3
Seriler
Galibiyet1
Mağlubiyet3
Gol dakikaları (atılan / yenilen)
2–2
0-15
2–4
16-30
1–4
31-45
2–1
46-60
1–7
61-75
2–2
76-90
Atılan Yenilen
Taktik ve disiplin
Kart dakikaları
61-752
2Sarı
3Kırmızı
Atılan goller
Üst 0.562%
8 Maçlar
Üst 1.515%
2 Maçlar
Üst 2.50%
0 Maçlar
Üst 3.50%
0 Maçlar
Üst 4.50%
0 Maçlar

Oyuncular

Oyuncu verisi bulunmuyor

Puan durumu

Almanya - Regionalliga - Nordost
# Takım O G P
1 FC Rot-Weiß Erfurt 14 42-18 31
2 Chemnitzer FC 14 30-9 30
3 Hallescher FC 14 22-11 29
4 Altglienicke 14 26-17 27
5 FC Carl Zeiss Jena 14 23-12 26
6 BFC Dynamo 14 22-13 26
7 Erzgebirge Aue 14 23-18 24
8 Greifswalder FC 14 28-23 22
9 Magdeburg II 14 27-28 19
10 FSV Zwickau 14 17-22 19
11 Lokomotive Leipzig 14 27-27 18
12 SV Babelsberg 03 14 15-23 16
13 BSG Chemie Leipzig 14 17-22 13
14 BFC Preussen 14 16-22 11
15 Tasmania Berlin 14 21-39 11
16 Hertha BSC II 14 10-25 10
17 RSV Eintracht 14 15-32 9
18 Luckenwalde 14 14-34 6
Promotion - 3. Liga Relegation

Hertha BSC II tahminleri ve analizleri

Hertha BSC II tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, modelimiz NT Apex ile Hertha BSC II maçları için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunuyor. Bugüne kadar Hertha BSC II takımının yer aldığı 68 maçı analiz ettik; Best Tip isabet oranımız 55.9%. Tahminler maç sonucu, alt/üst, karşılıklı gol, kesin skor, xG, korner ve topa sahip olma bahis türlerini kapsıyor.

Mevcut Regionalliga - Nordost sezonunda Hertha BSC II, 13 maçta 2 galibiyet, 4 beraberlik ve 7 mağlubiyet elde etmiş; 10 gol atmış (maç başına 0.8) ve 23 gol yemiş, 2 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm Hertha BSC II tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

Hertha BSC II, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 700'den fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.