İçeriğe geç
NT Apex AI destekli
Inverness CT

Inverness Tahminler, istatistikler ve form

Yapay zeka bahis tahminleri, istatistikler ve form — her gün güncellenir.

€900.00Th. Ø 24.1 Championship
124
Tahmin edilen maçlar
67.7%
Öngörülebilirlik oranı
LWWLWW
Son form
1.27
Gol / Maç
Inverness CT son 8 maçta gol attı
Inverness CT takımının son 12 maçı 1.5 Üst bitti
Inverness CT son 29 maçta kırmızı kart görmedi
Sonraki maç Challenge Cup · 3 Kas Sal · 19:45
Inverness
VS
Montrose
Best Tip
Oran
Güven 7.7/10
Tahmini aç

Son maçlar

Dunfermline - Inverness CT, Championship, başlama saati 15:00. Oranlar: ev sahibi 2.10, beraberlik 3.25, deplasman 3.50. Best Tip: en fazla 3 gol olur, oran 1.31, güven 8.5/10. Maç sonucu 5–1, tahmin tutmadı.
MS
Dunfermline5
Inverness1
▾2.10
▾3.25
▴3.50
1
▾2.10
U3.5
▴1.31
Var
▾1.78
U3.5
▴1.31
8.5
U3.5
▴1.318.5
Raith Rovers - Inverness CT, Championship, başlama saati 15:00. Oranlar: ev sahibi 2.45, beraberlik 3.20, deplasman 2.95. Best Tip: en fazla 3 gol olur, oran 1.26, güven 4.5/10. Maç sonucu 0–2, tahmin tuttu.
MS
Raith0
Inverness2
▴2.45
▾3.20
▾2.95
1
▴2.45
U3.5
▾1.26
Yok
▾1.95
U3.5
▾1.26
4.5
✓ U3.5
▾1.264.5
Inverness CT - Arbroath, Championship, başlama saati 15:00. Oranlar: ev sahibi 1.50, beraberlik 4.10, deplasman 6.00. Best Tip: en az 2 gol olur, oran 1.30, güven 4.8/10. Maç sonucu 2–0, tahmin tuttu.
MS
Inverness2
Arbroath0
▾1.50
▴4.10
▴6.00
X2
▴2.62
O1.5
▾1.30
Yok
▾1.79
O1.5
▴1.30
4.8
✓ O1.5
▴1.304.8
Queen's Park - Inverness CT, Championship, başlama saati 19:45. Oranlar: ev sahibi 4.75, beraberlik 3.70, deplasman 1.67. Best Tip: deplasman veya beraberlik, oran 1.21, güven 6.1/10. Maç sonucu 2–1, tahmin tutmadı.
MS
Queen's Park2
Inverness1
4.75
▴3.70
1.67
2
1.67
U3.5
▴1.32
Var
1.90
X2
1.21
6.1
X2
1.216.1
Inverness CT - Stenhousemuir, Championship, başlama saati 15:00. Oranlar: ev sahibi 1.90, beraberlik 3.40, deplasman 3.95. Best Tip: en fazla 3 gol olur, oran 1.28, güven 7.5/10. Maç sonucu 2–0, tahmin tuttu.
MS
Inverness2
Stenhousemuir0
▴1.90
▾3.40
▾3.95
2
▾3.95
U3.5
▾1.28
Yok
▴1.87
U3.5
▾1.28
7.5
✓ U3.5
▾1.287.5
Inverness CT - Morton, Championship, başlama saati 19:45. Oranlar: ev sahibi 1.36, beraberlik 4.80, deplasman 7.90. Best Tip: en az 2 gol olur, oran 1.26, güven 4.3/10. Maç sonucu 2–0, tahmin tuttu.
MS
Inverness2
Morton0
▾1.36
▴4.80
▴7.90
X2
▴3.20
O1.5
▾1.26
Yok
▾1.74
O1.5
▴1.26
4.3
✓ O1.5
▴1.264.3
Livingston - Inverness CT, Championship, başlama saati 15:00. Oranlar: ev sahibi 1.92, beraberlik 3.45, deplasman 3.90. Best Tip: en fazla 3 gol olur, oran 1.34, güven 5.1/10. Maç sonucu 2–2, tahmin tutmadı.
MS
Livingston2
Inverness2
1.92
▴3.45
3.90
1
1.92
U3.5
▾1.34
Yok
▾1.95
U3.5
▾1.34
5.1
U3.5
▾1.345.1
Ayr Utd - Inverness CT, Championship, başlama saati 15:00. Oranlar: ev sahibi 2.75, beraberlik 3.20, deplasman 2.57. Best Tip: en fazla 3 gol olur, oran 1.30, güven 7.2/10. Maç sonucu 1–3, tahmin tutmadı.
MS
Ayr1
Inverness3
▾2.75
3.20
▴2.57
1
▾2.75
U3.5
▴1.30
Yok
▴1.98
U3.5
▴1.30
7.2
U3.5
▴1.307.2

Sezon istatistikleri

Challenge Cup İskoçya · Sezon 2025
10Maçlar Galibiyet oranı 100%
Performans analizi
İstatistik Ev sahibi Deplasman Toplam
Maçlar5510
Galibiyetler5510
Beraberlikler000
Mağlubiyetler000
Atılan goller192342
Yenilen goller268
Maç başına atılan gol3.84.64.2
Maç başına yenilen gol0.41.20.8
Gol yenmeyen maçlar314
Gol atılamayan maçlar000
Rekorlar ve seriler
En farklı galibiyet
Ev sahibi6-0
Deplasman0-9
En fazla atılan gol
Ev sahibi6
Deplasman9
En fazla yenilen gol
Ev sahibi1
Deplasman3
Seriler
Galibiyet10
Mağlubiyet0
Penaltılar
3/ 3
100.00% Atılan
Gol dakikaları (atılan / yenilen)
4–2
0-15
7–1
16-30
7–2
31-45
7–0
46-60
4–2
61-75
12–1
76-90
Atılan Yenilen
Taktik ve disiplin
Kart dakikaları
46-601
3Sarı
0Kırmızı
Atılan goller
Üst 0.5100%
10 Maçlar
Üst 1.590%
9 Maçlar
Üst 2.570%
7 Maçlar
Üst 3.570%
7 Maçlar
Üst 4.530%
3 Maçlar

Oyuncular

Oyuncu Yaş Poz Puan
Chanka Solomon Zimba C. Solomon Zimba 24 MID 6.38

Puan durumu

İskoçya - Championship
# Takım O G P
1 Partick 13 17-7 25
2 Raith Rovers 13 20-9 24
3 Dunfermline 13 15-7 24
4 Stenhousemuir 13 13-12 23
5 Livingston 13 18-11 20
6 Inverness CT 13 17-16 19
7 Ayr Utd 12 13-14 15
8 Arbroath 13 7-22 11
9 Morton 12 12-20 10
10 Queen's Park 13 8-22 7
Promotion - Premiership Promotion - Premiership (Promotion: Semi-finals) Promotion - Premiership (Promotion: Quarter-finals) Championship (Relegation) Relegation - League One

Inverness CT tahminleri ve analizleri

Inverness CT tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, modelimiz NT Apex ile Inverness CT maçları için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunuyor. Bugüne kadar Inverness CT takımının yer aldığı 124 maçı analiz ettik; Best Tip isabet oranımız 67.7%. Tahminler maç sonucu, alt/üst, karşılıklı gol, kesin skor, xG, korner ve topa sahip olma bahis türlerini kapsıyor.

Mevcut Challenge Cup sezonunda Inverness CT, 10 maçta 10 galibiyet, 0 beraberlik ve 0 mağlubiyet elde etmiş; 42 gol atmış (maç başına 4.2) ve 8 gol yemiş, 4 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

Inverness CT şu anda tahmini €900.00Th. piyasa değerine sahiptir.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm Inverness CT tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

Inverness CT, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 700'den fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.