İçeriğe geç
NT Apex AI destekli
Kattaqurgon

Kattaqurgon Tahminler, istatistikler ve form

Yapay zeka bahis tahminleri, istatistikler ve form — her gün güncellenir.

10
Tahmin edilen maçlar
50.0%
Öngörülebilirlik oranı
LWDWWL
Son form
1.60
Gol / Maç
Henüz tahmin yok

Tahminlerimizi maç başlamadan yaklaşık 4 gün önce hesaplıyoruz, bu yüzden yaklaşan maçlar yakında burada görünecek.

Son maçlar

Kattaqurgon - Olimpik-Mobiuz, Pro League A, başlama saati 10:00. Oranlar: ev sahibi 2.27, beraberlik 3.50, deplasman 2.67. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.71, güven 6.4/10. Maç sonucu 1–2, tahmin tuttu.
MS
Kattaqurgon1
Olimpik-Mobiuz2
▴2.27
▴3.50
▾2.67
2
▾2.67
O2.5
1.71
Var
▾1.61
O2.5
1.71
6.4
✓ O2.5
1.716.4
Yaypan - Kattaqurgon, Pro League A, başlama saati 11:00. Oranlar: ev sahibi 5.30, beraberlik 4.10, deplasman 1.51. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.63, güven 6.0/10. Maç sonucu 0–1, tahmin tutmadı.
MS
Yaypan0
Kattaqurgon1
▾5.30
▾4.10
▴1.51
1X
▾2.32
O2.5
▴1.63
Var
▾1.75
O2.5
▴1.63
6.0
O2.5
▴1.636.0
Kattaqurgon - Lochin, Pro League A, başlama saati 11:00. Oranlar: ev sahibi 2.42, beraberlik 3.05, deplasman 2.75. Best Tip: en az 2 gol olur, oran 1.29, güven 2.8/10. Maç sonucu 4–4, tahmin tuttu.
MS
Kattaqurgon4
Lochin4
2.42
3.05
2.75
1X
1.37
O1.5
1.29
Var
1.77
O1.5
1.29
2.8
✓ O1.5
1.292.8
FarDu - Kattaqurgon, Pro League A, başlama saati 11:00. Oranlar: ev sahibi 1.68, beraberlik 3.90, deplasman 4.10. Best Tip: ev sahibi kazanır, oran 1.68, güven 7.7/10. Maç sonucu 0–3, tahmin tutmadı.
MS
FarDu0
Kattaqurgon3
1.68
3.90
4.10
1
1.68
O2.5
1.58
Var
1.60
1
1.68
7.7
1
1.687.7
BuxDu - Kattaqurgon, Pro League A, başlama saati 13:00. Oranlar: ev sahibi 4.05, beraberlik 3.70, deplasman 1.70. Best Tip: karşılıklı gol olur, oran 1.60, güven 5.2/10. Maç sonucu 0–2, tahmin tutmadı.
MS
BuxDu 20
Kattaqurgon2
▴4.05
▾3.70
▴1.70
2
▴1.70
O2.5
1.60
Var
▾1.60
KG Var
▾1.60
5.2
KG Var
▾1.605.2
Kattaqurgon - Respublika FA, Pro League A, başlama saati 12:00. Oranlar: ev sahibi 1.54, beraberlik 3.75, deplasman 5.30. Best Tip: ev sahibi kazanır, oran 1.54, güven 4.1/10. Maç sonucu 1–3, tahmin tutmadı.
MS
Kattaqurgon1
Respublika FA3
▴1.54
▾3.75
▾5.30
1
▴1.54
U3.5
▴1.32
Var
▾1.90
1
▴1.54
4.1
1
▴1.544.1
Aral - Kattaqurgon, Pro League A, başlama saati 13:30. Oranlar: ev sahibi 1.50, beraberlik 3.85, deplasman 5.70. Best Tip: ev sahibi kazanır, oran 1.50, güven 4.8/10. Maç sonucu 1–0, tahmin tuttu.
MS
Aral1
Kattaqurgon 0
▴1.50
▾3.85
▾5.70
1
▴1.50
O2.5
1.77
Var
▾1.88
1
▴1.50
4.8
✓ 1
▴1.504.8
Kattaqurgon - Gazalkent, Pro League A, başlama saati 15:00. Oranlar: ev sahibi 1.53, beraberlik 4.00, deplasman 5.00. Best Tip: deplasman veya beraberlik, oran 2.22, güven 3.4/10. Maç sonucu 2–4, tahmin tuttu.
MS
Kattaqurgon2
Gazalkent4
1.53
4.00
5.00
2
5.00
O2.5
▾1.72
Var
▾1.82
X2
2.22
3.4
✓ X2
2.223.4
Shortan - Kattaqurgon, Pro League A, başlama saati 15:00. Oranlar: ev sahibi 1.75, beraberlik 3.65, deplasman 3.80. Best Tip: ev sahibi kazanır, oran 1.75, güven 4.5/10. Maç sonucu 1–0, tahmin tuttu.
MS
Shortan1
Kattaqurgon0
1.75
3.65
3.80
1
1.75
U3.5
1.34
Yok
2.00
1
1.75
4.5
✓ 1
1.754.5

Sezon istatistikleri

Pro League A Özbekistan · Sezon 2026
22Maçlar Galibiyet oranı 55%
Performans analizi
İstatistik Ev sahibi Deplasman Toplam
Maçlar101222
Galibiyetler5712
Beraberlikler224
Mağlubiyetler336
Atılan goller181432
Yenilen goller16521
Maç başına atılan gol1.81.21.5
Maç başına yenilen gol1.60.41.0
Gol yenmeyen maçlar3811
Gol atılamayan maçlar145
Rekorlar ve seriler
En farklı galibiyet
Ev sahibi3-0
Deplasman0-3
En farklı mağlubiyet
Ev sahibi2-4
Deplasman2-0
En fazla atılan gol
Ev sahibi4
Deplasman3
En fazla yenilen gol
Ev sahibi4
Deplasman2
Seriler
Galibiyet4
Mağlubiyet4
Penaltılar
3/ 3
100.00% Atılan
Gol dakikaları (atılan / yenilen)
2–4
0-15
5–3
16-30
4–3
31-45
5–2
46-60
8–5
61-75
8–2
76-90
Atılan Yenilen
Taktik ve disiplin
Kart dakikaları
61-751
1Sarı
1Kırmızı
Atılan goller
Üst 0.577%
17 Maçlar
Üst 1.550%
11 Maçlar
Üst 2.514%
3 Maçlar
Üst 3.55%
1 Maçlar
Üst 4.50%
0 Maçlar

Oyuncular

Oyuncu verisi bulunmuyor

Puan durumu

Özbekistan - Pro League A
# Takım O G P
1 Aral 24 49-15 58
2 Shortan 24 41-23 49
3 Metalourg 24 53-19 48
4 FarDu 24 41-34 43
5 Olimpik-Mobiuz 24 48-29 42
6 Gazalkent 24 45-29 42
7 Kattaqurgon 24 33-26 40
8 Lochin 24 39-32 39
9 Respublika FA 24 34-36 30
10 Jayxun 24 26-34 25
11 Yaypan 24 28-45 25
12 BuxDu 24 25-56 16
13 Pakhtakor II 24 18-54 13
14 Qiziriq 24 12-60 4
Promotion Promotion Play-offs

Kattaqurgon tahminleri ve analizleri

Kattaqurgon tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, modelimiz NT Apex ile Kattaqurgon maçları için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunuyor. Bugüne kadar Kattaqurgon takımının yer aldığı 10 maçı analiz ettik; Best Tip isabet oranımız 50.0%. Tahminler maç sonucu, alt/üst, karşılıklı gol, kesin skor, xG, korner ve topa sahip olma bahis türlerini kapsıyor.

Mevcut Pro League A sezonunda Kattaqurgon, 22 maçta 12 galibiyet, 4 beraberlik ve 6 mağlubiyet elde etmiş; 32 gol atmış (maç başına 1.5) ve 21 gol yemiş, 11 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm Kattaqurgon tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

Kattaqurgon, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 700'den fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.