1. Ana Sayfa
  2. Ligler
  3. Second Amateur Division - ACFF
  4. Onhaye
Onhaye

Onhaye Tahminler, İstatistikler ve Form

Piyasa değeri: -
KEY INSIGHT Onhaye son 4 maçı kazandı
TREND Onhaye son 40 maçta kırmızı kart görmedi
TREND Onhaye son 6 maçta yenilmedi

Son Form

WWWWW
12 Tahmin edilen maçlar
50% Öngörülebilirlik Oranı

AI Tahminleri

Sunan: NerdyTips

09:00

Bitti
Tilffois
Tilffois
0 : 2
Onhaye
Onhaye
7
5.35
1.24

2

1.24

O2.5

1.56

NO

1.64

2

1.24
8/10

09:00

Bitti
Onhaye
Onhaye
4 : 0
Entite Manageoise
Entite M
1.26
4.55
8.4

1

1.26

U3.5

1.58

NO

1.85

U3.5

1.58
2.9/10

14:00

Bitti
Braine
Braine
1 : 2
Onhaye
Onhaye
1.97
3.9
2.8

2

2.8

U3.5

1.55

YES

1.47

U3.5

1.55
3.7/10

14:00

Bitti
Onhaye
Onhaye
2 : 0
La Calamine
La Calamine
1.66
3.85
3.8

1

1.66

U3.5

1.51

NO

2.2

U3.5

1.51
5.1/10

09:00

Bitti
Aywaille
Aywaille
0 : 1
Onhaye
Onhaye
3.4
3.75
1.78

2

1.78

O2.5

1.49

YES

1.49

O2.5

1.49
3.6/10

14:00

Bitti
Onhaye
Onhaye
2 : 2
Acren
Acren
1.35
4.3
6.4

1

1.35

O2.5

1.39

NO

2.15

1

1.35
8/10

13:30

Bitti
Hutoise
Hutoise
1 : 2
Onhaye
Onhaye
2
3.7
2.9

1

2

U3.5

1.54

NO

2.4

1X

1.29
7.9/10

14:00

Bitti
Onhaye
Onhaye
0 : 1
Sporting Bruxelles
Sporting
1.22
4.85
9.2

1

1.22

O2.5

1.44

NO

1.8

H1

1.72
6.6/10

Onhaye Tahminleri ve Bahis İpuçları

Onhaye tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, algoritmamız NT Apex tarafından desteklenen, Onhaye için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunmaktadır. Bugüne kadar Onhaye takımının yer aldığı 12 maçı analiz ettik ve en iyi tahmin başarı oranımız 50% olarak gerçekleşti. Tahminler Maç Sonucu, Alt/Üst, İki Takım da Gol Atar, Doğru Skor, xG, Kornerler ve Topa Sahip Olma piyasalarını kapsamaktadır.

Mevcut Second Amateur Division - ACFF sezonunda Onhaye, 33 maçta 19 galibiyet, 7 beraberlik ve 7 mağlubiyet elde etmiş; 59 gol atmış (maç başına 1.8) ve 46 gol yemiş, 9 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

Onhaye şu anda tahmini - piyasa değerine sahiptir.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm Onhaye tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

Second Amateur Division - ACFFBelgium • Sezon 2025
Performans Analizi
İstatistikEv SahibiDeplasmanToplam
Maçlar171633
Galibiyetler10919
Beraberlikler257
Mağlubiyetler527
Atılan Goller332659
Yenilen Goller301646
Maç Başına Atılan Gol1.91.61.8
Maç Başına Yenilen Gol1.81.01.4
Gol Yemeden Tamamlanan Maçlar549
Gol Atılamayan Maçlar224
Rekorlar ve Seriler
En Farklı Galibiyet
Ev Sahibi 4-0
Deplasman 1-3
En Farklı Mağlubiyet
Ev Sahibi 0-4
Deplasman 2-0
En Fazla Atılan Gol
Ev Sahibi 4
Deplasman 3
En Fazla Yenilen Gol
Ev Sahibi 4
Deplasman 2
Seriler
Galibiyetler 2
Mağlubiyetler 1
Gol Zamanları (Atılan vs Yenilen)
Taktik ve Disiplin
Kart Zamanları
0 Sarı
0 Kırmızı
Atılan Goller
Üst 0.5 88%
29 Maçlar
Üst 1.5 64%
21 Maçlar
Üst 2.5 18%
6 Maçlar
Üst 3.5 9%
3 Maçlar
Üst 4.5 0%
0 Maçlar
Oyuncu verisi bulunmuyor