İçeriğe geç
NT Apex AI destekli
Petržalka

Petrzalka Tahminler, istatistikler ve form

Yapay zeka bahis tahminleri, istatistikler ve form — her gün güncellenir.

€1.83m Ø 23.8 2. liga
80
Tahmin edilen maçlar
67.5%
Öngörülebilirlik oranı
LLDDDW
Son form
1.67
Gol / Maç
Petržalka son 7 iç saha maçında yenilmedi
Petržalka takımının son 6 maçı 2.5 Alt bitti
Petržalka takımının son 6 maçı 3.5 Alt bitti
Henüz tahmin yok

Tahminlerimizi maç başlamadan yaklaşık 4 gün önce hesaplıyoruz, bu yüzden yaklaşan maçlar yakında burada görünecek.

Son maçlar

Petrzalka - Povazska Bystrica, 2. liga, başlama saati 09:30. Oranlar: ev sahibi 1.67, beraberlik 3.90, deplasman 4.35. Best Tip: en fazla 3 gol olur, oran 1.47, güven 4.0/10. Maç sonucu 0–1, tahmin tuttu.
MS
Petrzalka0
P. Bystrica1
▾1.67
▴3.90
▴4.35
X
▴3.90
U3.5
▴1.47
Yok
▴2.17
U3.5
▴1.47
4.0
✓ U3.5
▴1.474.0
Banik Lehota p.Vtacnikom - Petrzalka, 2. liga, başlama saati 13:45. Oranlar: ev sahibi 3.40, beraberlik 3.50, deplasman 2.07. Best Tip: en fazla 3 gol olur, oran 1.40, güven 6.3/10. Maç sonucu 1–0, tahmin tuttu.
MS
Lehota p. V.1
Petrzalka 0
3.40
▾3.50
2.07
2
2.07
U3.5
▴1.40
Yok
▴2.17
U3.5
▴1.40
6.3
✓ U3.5
▴1.406.3
Petrzalka - Slovan Bratislava II, 2. liga, başlama saati 09:30. Oranlar: ev sahibi 1.44, beraberlik 4.70, deplasman 6.10. Best Tip: en fazla 3 gol olur, oran 1.52, güven 6.1/10. Maç sonucu 1–1, tahmin tuttu.
MS
Petrzalka1
Slovan II1
▾1.44
▴4.70
▴6.10
1
▾1.44
U3.5
▴1.52
Yok
▴1.97
U3.5
▴1.52
6.1
✓ U3.5
▴1.526.1
Samorin - Petrzalka, 2. liga, başlama saati 14:00. Oranlar: ev sahibi 2.47, beraberlik 3.35, deplasman 2.70. Best Tip: en az 2 gol olur, oran 1.26, güven 4.4/10. Maç sonucu 1–1, tahmin tuttu.
MS
Samorin1
Petrzalka1
▴2.47
▾3.35
▴2.70
1
▴2.47
O1.5
▾1.26
Var
▾1.62
O1.5
▾1.26
4.4
✓ O1.5
▾1.264.4
Petrzalka - Malzenice, 2. liga, başlama saati 09:30. Oranlar: ev sahibi 1.40, beraberlik 5.10, deplasman 6.90. Best Tip: en fazla 3 gol olur, oran 1.50, güven 3.3/10. Maç sonucu 1–1, tahmin tuttu.
MS
Petrzalka1
Malzenice1
▾1.40
▴5.10
▴6.90
X2
▾2.85
U3.5
▴1.50
Yok
▴1.92
U3.5
▴1.50
3.3
✓ U3.5
▴1.503.3
Zlate Moravce - Petrzalka, 2. liga, başlama saati 17:00. Oranlar: ev sahibi 2.35, beraberlik 3.40, deplasman 2.75. Best Tip: en fazla 3 gol olur, oran 1.45, güven 7.8/10. Maç sonucu 0–2, tahmin tuttu.
MS
Zlate Moravce0
Petrzalka2
▾2.35
▾3.40
▴2.75
1
▾2.35
U3.5
▴1.45
Yok
▴2.35
U3.5
▴1.45
7.8
✓ U3.5
▴1.457.8
Petrzalka - Pohronie, 2. liga, başlama saati 16:00. Oranlar: ev sahibi 1.65, beraberlik 4.20, deplasman 4.55. Best Tip: ev sahibi kazanır, oran 1.65, güven 5.0/10. Maç sonucu 1–0, tahmin tuttu.
MS
Petrzalka1
Pohronie 0
▾1.65
▴4.20
▴4.55
1
▾1.65
O2.5
▾1.57
Var
▾1.60
1
▾1.65
5.0
✓ 1
▾1.655.0
Inter Bratislava - Petrzalka, 2. liga, başlama saati 15:00. Oranlar: ev sahibi 2.78, beraberlik 3.50, deplasman 2.40. Best Tip: deplasman veya beraberlik, oran 1.38, güven 7.5/10. Maç sonucu 4–0, tahmin tutmadı.
MS
Inter Bratislava4
Petrzalka0
▾2.78
▾3.50
▴2.40
2
▴2.40
U3.5
▴1.36
Var
▾1.65
X2
▴1.38
7.5
X2
▴1.387.5
Oranlar: ev sahibi 1.39, beraberlik 4.60, deplasman 6.25. Best Tip: ev sahibi kazanır, oran 1.39, güven 10/10. Maç sonucu 1–2.
MS
Petrzalka1
Dubnica2
1.39
4.60
6.25
1
1.39
O2.5
1.50
Yok
2.05
1
1.39
10
1
1.3910

Sezon istatistikleri

2. liga Slovakya · Sezon 2026
15Maçlar Galibiyet oranı 60%
Performans analizi
İstatistik Ev sahibi Deplasman Toplam
Maçlar7815
Galibiyetler459
Beraberlikler213
Mağlubiyetler123
Atılan goller131023
Yenilen goller5611
Maç başına atılan gol1.91.31.5
Maç başına yenilen gol0.70.80.7
Gol yenmeyen maçlar358
Gol atılamayan maçlar123
Rekorlar ve seriler
En farklı galibiyet
Ev sahibi4-0
Deplasman0-3
En farklı mağlubiyet
Ev sahibi0-1
Deplasman4-0
En fazla atılan gol
Ev sahibi4
Deplasman3
En fazla yenilen gol
Ev sahibi2
Deplasman4
Seriler
Galibiyet7
Mağlubiyet1
Penaltılar
1/ 1
100.00% Atılan
Gol dakikaları (atılan / yenilen)
1–2
0-15
1–1
16-30
4–1
31-45
4–3
46-60
6–3
61-75
6–2
76-90
Atılan Yenilen
Taktik ve disiplin
Kart dakikaları
0-151
16-305
31-455
46-607
61-755
76-9013
39Sarı
1Kırmızı
Atılan goller
Üst 0.580%
12 Maçlar
Üst 1.540%
6 Maçlar
Üst 2.520%
3 Maçlar
Üst 3.513%
2 Maçlar
Üst 4.50%
0 Maçlar

Oyuncular

Oyuncu verisi bulunmuyor

Puan durumu

Slovakya - 2. liga
# Takım O G P
1 Šamorín 15 27-16 33
2 Petržalka 15 23-11 30
3 Považská Bystrica 15 29-24 29
4 Tatran Prešov 15 24-19 25
5 Pohronie 15 23-19 24
6 Žilina II 15 21-18 24
7 Galanta 15 23-26 23
8 Liptovský Mikuláš 15 22-18 22
9 Baník Lehota p.Vtáčnikom 15 22-22 22
10 Inter Bratislava 15 33-22 21
11 Slovan Bratislava II 15 22-20 18
12 Malženice 15 21-23 16
13 Zlaté Moravce 15 14-19 14
14 Humenné 15 14-25 13
15 Lokomotíva Zvolen 15 15-24 9
16 MFK Bytča 15 14-41 9

Petržalka tahminleri ve analizleri

Petržalka tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, modelimiz NT Apex ile Petržalka maçları için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunuyor. Bugüne kadar Petržalka takımının yer aldığı 80 maçı analiz ettik; Best Tip isabet oranımız 67.5%. Tahminler maç sonucu, alt/üst, karşılıklı gol, kesin skor, xG, korner ve topa sahip olma bahis türlerini kapsıyor.

Mevcut 2. liga sezonunda Petržalka, 15 maçta 9 galibiyet, 3 beraberlik ve 3 mağlubiyet elde etmiş; 23 gol atmış (maç başına 1.5) ve 11 gol yemiş, 8 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

Petržalka şu anda tahmini €1.83m piyasa değerine sahiptir.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm Petržalka tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

Petržalka, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 700'den fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.