İçeriğe geç
NT Apex AI destekli
Tatran Prešov

Presov Tahminler, istatistikler ve form

Yapay zeka bahis tahminleri, istatistikler ve form — her gün güncellenir.

€1.46m Ø 24.8 2. liga
90
Tahmin edilen maçlar
72.2%
Öngörülebilirlik oranı
WWDDWD
Son form
1.93
Gol / Maç
Henüz tahmin yok

Tahminlerimizi maç başlamadan yaklaşık 4 gün önce hesaplıyoruz, bu yüzden yaklaşan maçlar yakında burada görünecek.

Son maçlar

Tatran Presov - Galanta, 2. liga, başlama saati 17:00. Oranlar: ev sahibi 1.50, beraberlik 4.40, deplasman 5.60. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.62, güven 7.9/10. Maç sonucu 3–0, tahmin tuttu.
MS
Presov3
Galanta0
▾1.50
▴4.40
▴5.60
X
▴4.40
O2.5
▾1.62
Var
1.68
O2.5
▾1.62
7.9
✓ O2.5
▾1.627.9
MFK Bytca - Tatran Presov, 2. liga, başlama saati 13:30. Oranlar: ev sahibi 5.60, beraberlik 4.40, deplasman 1.62. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.66, güven 5.3/10. Maç sonucu 0–3, tahmin tuttu.
MS
MFK Bytca0
Presov 3
▴5.60
▴4.40
▾1.62
X2
1.19
O2.5
1.66
Var
▴1.72
O2.5
▾1.66
5.3
✓ O2.5
▾1.665.3
Tatran Presov - Zilina II, 2. liga, başlama saati 16:00. Oranlar: ev sahibi 1.52, beraberlik 4.45, deplasman 6.10. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.60, güven 3.3/10. Maç sonucu 1–1, tahmin tutmadı.
MS
Presov1
Zilina B1
▾1.52
▴4.45
▴6.10
1X
▾1.15
O2.5
1.60
Var
▴1.80
O2.5
1.60
3.3
O2.5
1.603.3
Povazska Bystrica - Tatran Presov, 2. liga, başlama saati 14:00. Oranlar: ev sahibi 2.12, beraberlik 3.45, deplasman 3.30. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.70, güven 7.5/10. Maç sonucu 2–2, tahmin tuttu.
MS
P. Bystrica2
Presov2
▾2.12
▴3.45
▴3.30
1
▾2.12
O2.5
▾1.70
Var
1.60
O2.5
▾1.70
7.5
✓ O2.5
▾1.707.5
Tatran Presov - Banik Lehota p.Vtacnikom, 2. liga, başlama saati 17:00. Oranlar: ev sahibi 1.72, beraberlik 3.80, deplasman 4.10. Best Tip: en fazla 3 gol olur, oran 1.40, güven 3.4/10. Maç sonucu 3–2, tahmin tutmadı.
MS
Presov3
Lehota p. V.2
▴1.72
3.80
▾4.10
2
▾4.10
U3.5
▴1.40
Var
▴1.70
U3.5
▴1.40
3.4
U3.5
▴1.403.4
Slovan Bratislava II - Tatran Presov, 2. liga, başlama saati 09:30. Oranlar: ev sahibi 2.60, beraberlik 3.35, deplasman 2.50. Best Tip: en fazla 3 gol olur, oran 1.40, güven 4.2/10. Maç sonucu 2–2, tahmin tutmadı.
MS
Slovan II 2
Presov2
▾2.60
▾3.35
▴2.50
X
▾3.35
U3.5
▴1.40
Var
▾1.60
U3.5
▴1.40
4.2
U3.5
▴1.404.2
Tatran Presov - Samorin, 2. liga, başlama saati 17:00. Oranlar: ev sahibi 2.12, beraberlik 3.30, deplasman 3.25. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.80, güven 4.0/10. Maç sonucu 0–1, tahmin tutmadı.
MS
Presov 0
Samorin1
▴2.12
▾3.30
▾3.25
1X
▴1.31
O2.5
▴1.80
Var
1.66
O2.5
▴1.80
4.0
O2.5
▴1.804.0
Malzenice - Tatran Presov, 2. liga, başlama saati 09:30. Oranlar: ev sahibi 2.72, beraberlik 3.50, deplasman 2.40. Best Tip: en fazla 3 gol olur, oran 1.40, güven 3.0/10. Maç sonucu 0–1, tahmin tuttu.
MS
Malzenice0
Presov1
▴2.72
3.50
▾2.40
1
▴2.72
U3.5
▴1.40
Var
▾1.60
U3.5
▴1.40
3.0
✓ U3.5
▴1.403.0

Sezon istatistikleri

2. liga Slovakya · Sezon 2026
15Maçlar Galibiyet oranı 47%
Performans analizi
İstatistik Ev sahibi Deplasman Toplam
Maçlar7815
Galibiyetler347
Beraberlikler224
Mağlubiyetler224
Atılan goller101424
Yenilen goller71219
Maç başına atılan gol1.41.81.6
Maç başına yenilen gol1.01.51.3
Gol yenmeyen maçlar134
Gol atılamayan maçlar202
Rekorlar ve seriler
En farklı galibiyet
Ev sahibi3-0
Deplasman0-3
En farklı mağlubiyet
Ev sahibi0-1
Deplasman4-2
En fazla atılan gol
Ev sahibi3
Deplasman3
En fazla yenilen gol
Ev sahibi2
Deplasman4
Seriler
Galibiyet2
Mağlubiyet2
Penaltılar
0/ 3
0% Atılan
Gol dakikaları (atılan / yenilen)
1–1
0-15
5–3
16-30
1–4
31-45
5–1
46-60
6–5
61-75
6–5
76-90
Atılan Yenilen
Taktik ve disiplin
Kart dakikaları
0-151
16-304
31-452
46-605
61-754
76-906
24Sarı
3Kırmızı
Atılan goller
Üst 0.587%
13 Maçlar
Üst 1.553%
8 Maçlar
Üst 2.520%
3 Maçlar
Üst 3.50%
0 Maçlar
Üst 4.50%
0 Maçlar

Oyuncular

Oyuncu verisi bulunmuyor

Puan durumu

Slovakya - 2. liga
# Takım O G P
1 Šamorín 15 27-16 33
2 Petržalka 15 23-11 30
3 Považská Bystrica 15 29-24 29
4 Tatran Prešov 15 24-19 25
5 Pohronie 15 23-19 24
6 Žilina II 15 21-18 24
7 Galanta 15 23-26 23
8 Liptovský Mikuláš 15 22-18 22
9 Baník Lehota p.Vtáčnikom 15 22-22 22
10 Inter Bratislava 15 33-22 21
11 Slovan Bratislava II 15 22-20 18
12 Malženice 15 21-23 16
13 Zlaté Moravce 15 14-19 14
14 Humenné 15 14-25 13
15 Lokomotíva Zvolen 15 15-24 9
16 MFK Bytča 15 14-41 9

Tatran Prešov tahminleri ve analizleri

Tatran Prešov tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, modelimiz NT Apex ile Tatran Prešov maçları için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunuyor. Bugüne kadar Tatran Prešov takımının yer aldığı 90 maçı analiz ettik; Best Tip isabet oranımız 72.2%. Tahminler maç sonucu, alt/üst, karşılıklı gol, kesin skor, xG, korner ve topa sahip olma bahis türlerini kapsıyor.

Mevcut 2. liga sezonunda Tatran Prešov, 15 maçta 7 galibiyet, 4 beraberlik ve 4 mağlubiyet elde etmiş; 24 gol atmış (maç başına 1.6) ve 19 gol yemiş, 4 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

Tatran Prešov şu anda tahmini €1.46m piyasa değerine sahiptir.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm Tatran Prešov tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

Tatran Prešov, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 700'den fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.