İçeriğe geç
NT Apex AI destekli
PVF-CAND

PVF-CAND Tahminler, İstatistikler ve Form

Yapay zeka bahis tahminleri, istatistikler ve form — her gün güncellenir.

€2.58m Ø 27.2 V.League 2
5
Tahmin edilen maçlar
–
Öngörülebilirlik Oranı
WDLWDW
Son Form
1.80
Gol / Maç
PVF-CAND son 19 maçta kırmızı kart görmedi
Yaklaşan maç yok

PVF-CAND için şu anda planlanmış bir maç bulunmuyor. Aşağıdan son sonuçlarını ve sezon istatistiklerini inceleyin.

Son Maçlar

Bac Ninh - PVF-CAND, V.League 2, başlama saati 10:00. Oranlar: ev sahibi 1.35, beraberlik 4.65, deplasman 7.40. En iyi tahmin: en az 3 gol olur, oran 1.55, güven 1.8/10. Maç sonucu 1–3, tahmin tuttu.
MS
Bac Ninh1
PVF-CAND3
▾1.35
▴4.65
▴7.40
X
▴4.65
O2.5
▾1.55
Var
▾1.80
O2.5
▾1.55
1.8
✓ O2.5
▾1.551.8
PVF-CAND - Xuan Thien Phu Tho, V.League 2, başlama saati 10:00. Oranlar: ev sahibi 2.20, beraberlik 3.10, deplasman 3.10. En iyi tahmin: en az 2 gol olur, oran 1.28, güven 1.1/10. Maç sonucu 2–2, tahmin tuttu.
MS
PVF-CAND2
Xuan Thien Phu ThoXuan T2
▴2.20
▾3.10
▾3.10
1X
▴1.30
O1.5
▴1.28
Yok
1.95
O1.5
▴1.28
1.1
✓ O1.5
▴1.281.1
Than Quang Ninh - PVF-CAND, V.League 2, başlama saati 11:00. Oranlar: ev sahibi 2.47, beraberlik 3.00, deplasman 3.15. En iyi tahmin: en fazla 2 gol olur, oran 1.47, güven 7.3/10. Maç sonucu 3–1, tahmin tutmadı.
MS
Than Quang NinhQuang Ninh3
PVF-CAND1
▴2.47
▾3.00
▾3.15
X2
1.52
U2.5
1.47
Yok
▾1.64
U2.5
▾1.47
7.3
U2.5
▾1.477.3
PVF-CAND - Sanna Khanh Hoa, V.League 2, başlama saati 12:00. Oranlar: ev sahibi 1.63, beraberlik 3.45, deplasman 5.60. En iyi tahmin: ev sahibi kazanır, oran 1.63, güven 8.5/10. Maç sonucu 1–0, tahmin tuttu.
MS
PVF-CAND1
Sanna Khanh HoaKhanh Hoa 0
▾1.63
▴3.45
▴5.60
1
▾1.63
U2.5
▾1.62
Yok
▾1.62
1
▾1.63
8.5
✓ 1
▾1.638.5
Dong Thap - PVF-CAND, V.League 2, başlama saati 10:00. Oranlar: ev sahibi 2.50, beraberlik 3.25, deplasman 2.75. En iyi tahmin: deplasman veya beraberlik, oran 1.49, güven 5.0/10. Maç sonucu 0–0, tahmin tuttu.
MS
Dong Thap 0
PVF-CAND0
▾2.50
▴3.25
▴2.75
2
▴2.75
U2.5
▴1.85
Yok
▴2.02
X2
▴1.49
5.0
✓ X2
▴1.495.0
PVF-CAND - Van Hien, V.League 2, başlama saati 12:00. Oranlar: ev sahibi 2.05, beraberlik 3.10, deplasman 3.90. En iyi tahmin: ev sahibi kazanır, oran 2.05, güven 4.5/10. Maç sonucu 2–1, tahmin tuttu.
MS
PVF-CAND2
Van Hien 1
▾2.05
▾3.10
▴3.90
1
▾2.05
U2.5
▾1.47
Yok
▾1.56
1
▾2.05
4.5
✓ 1
▾2.054.5

Sezon İstatistikleri

V.League 2 Vietnam · Sezon 2026
21Maçlar Galibiyet oranı 33%
Performans Analizi
İstatistik Ev Sahibi Deplasman Toplam
Maçlar111021
Galibiyetler527
Beraberlikler538
Mağlubiyetler156
Atılan Goller22931
Yenilen Goller121325
Maç Başına Atılan Gol2.00.91.5
Maç Başına Yenilen Gol1.11.31.2
Gol Yemeden Tamamlanan Maçlar336
Gol Atılamayan Maçlar055
Rekorlar ve Seriler
En Farklı Galibiyet
Ev Sahibi7-0
Deplasman0-3
En Farklı Mağlubiyet
Ev Sahibi1-2
Deplasman3-1
En Fazla Atılan Gol
Ev Sahibi7
Deplasman3
En Fazla Yenilen Gol
Ev Sahibi3
Deplasman3
Seriler
Galibiyet1
Mağlubiyet2
Penaltılar
1/ 1
100.00% Atılan
Gol Zamanları (Atılan vs Yenilen)
2–5
0-15
4–0
16-30
6–4
31-45
9–6
46-60
6–4
61-75
6–4
76-90
Atılan Yenilen
Taktik ve Disiplin
Kart Zamanları
0Sarı
0Kırmızı
Atılan Goller
Üst 0.576%
16 Maçlar
Üst 1.533%
7 Maçlar
Üst 2.519%
4 Maçlar
Üst 3.55%
1 Maçlar
Üst 4.55%
1 Maçlar

Oyuncular

Oyuncu verisi bulunmuyor

Mevcut V.League 2 sezonunda PVF-CAND, 21 maçta 7 galibiyet, 8 beraberlik ve 6 mağlubiyet elde etmiş; 31 gol atmış (maç başına 1.5) ve 25 gol yemiş, 6 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

PVF-CAND şu anda tahmini €2.58m piyasa değerine sahiptir.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm PVF-CAND tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

PVF-CAND, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 700'den fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.