İçeriğe geç
NT Apex AI destekli
Raith Rovers

Raith Tahminler, istatistikler ve form

Yapay zeka bahis tahminleri, istatistikler ve form — her gün güncellenir.

€1.77m Ø 28.7 Championship
119
Tahmin edilen maçlar
68.1%
Öngörülebilirlik oranı
WLDWWL
Son form
1.67
Gol / Maç
Raith Rovers son 40 maçta kırmızı kart görmedi
Sonraki maç Challenge Cup · 3 Kas Sal · 19:45
Hamilton
VS
Raith
Best Tip
Oran
Güven 3.6/10
Tahmini aç

Son maçlar

Arbroath - Raith Rovers, Championship, başlama saati 15:00. Oranlar: ev sahibi 3.90, beraberlik 3.35, deplasman 1.90. Best Tip: deplasman veya beraberlik, oran 1.26, güven 8.0/10. Maç sonucu 0–4, tahmin tuttu.
MS
Arbroath0
Raith4
▴3.90
▴3.35
▾1.90
2
▾1.90
U2.5
▴1.73
Yok
▾1.86
X2
▾1.26
8.0
✓ X2
▾1.268.0
Raith Rovers - Inverness CT, Championship, başlama saati 15:00. Oranlar: ev sahibi 2.45, beraberlik 3.20, deplasman 2.95. Best Tip: en fazla 3 gol olur, oran 1.26, güven 4.5/10. Maç sonucu 0–2, tahmin tuttu.
MS
Raith0
Inverness2
▴2.45
▾3.20
▾2.95
1
▴2.45
U3.5
▾1.26
Yok
▾1.95
U3.5
▾1.26
4.5
✓ U3.5
▾1.264.5
Stenhousemuir - Raith Rovers, Championship, başlama saati 15:00. Oranlar: ev sahibi 3.15, beraberlik 3.10, deplasman 2.32. Best Tip: en fazla 2 gol olur, oran 1.58, güven 7.5/10. Maç sonucu 1–1, tahmin tuttu.
MS
Stenhousemuir1
Raith1
▾3.15
▾3.10
▴2.32
X
▾3.10
U2.5
▾1.58
Yok
▾1.80
U2.5
▾1.58
7.5
✓ U2.5
▾1.587.5
Raith Rovers - Queen's Park, Championship, başlama saati 15:00. Oranlar: ev sahibi 1.49, beraberlik 4.10, deplasman 6.20. Best Tip: en az 2 gol olur, oran 1.32, güven 4.0/10. Maç sonucu 2–0, tahmin tuttu.
MS
Raith2
Queen's Park0
1.49
▴4.10
▴6.20
X2
▴2.67
O1.5
▴1.32
Yok
1.77
O1.5
▴1.32
4.0
✓ O1.5
▴1.324.0
Morton - Raith Rovers, Championship, başlama saati 15:00. Oranlar: ev sahibi 5.30, beraberlik 3.85, deplasman 1.61. Best Tip: en fazla 3 gol olur, oran 1.34, güven 6.7/10. Maç sonucu 1–2, tahmin tuttu.
MS
Morton1
Raith2
▴5.30
3.85
1.61
1X
▴2.42
U3.5
▴1.34
Var
▾1.92
U3.5
▴1.34
6.7
✓ U3.5
▴1.346.7
Raith Rovers - Livingston, Championship, başlama saati 19:45. Oranlar: ev sahibi 2.77, beraberlik 3.35, deplasman 2.63. Best Tip: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.53, güven 8.5/10. Maç sonucu 0–2, tahmin tutmadı.
MS
Raith0
Livingston2
▴2.77
▾3.35
▾2.63
1
▴2.77
U3.5
▴1.34
Var
▾1.69
1X
▴1.53
8.5
1X
▴1.538.5
Partick - Raith Rovers, Championship, başlama saati 15:00. Oranlar: ev sahibi 1.97, beraberlik 3.45, deplasman 3.90. Best Tip: en fazla 3 gol olur, oran 1.27, güven 7.6/10. Maç sonucu 0–0, tahmin tuttu.
MS
Partick0
Raith0
▾1.97
3.45
▴3.90
1
▾1.97
U3.5
▾1.27
Var
▴1.87
U3.5
▾1.27
7.6
✓ U3.5
▾1.277.6

Sezon istatistikleri

Challenge Cup İskoçya · Sezon 2025
4Maçlar Galibiyet oranı 100%
Performans analizi
İstatistik Ev sahibi Deplasman Toplam
Maçlar224
Galibiyetler224
Beraberlikler000
Mağlubiyetler000
Atılan goller6410
Yenilen goller224
Maç başına atılan gol3.02.02.5
Maç başına yenilen gol1.01.01.0
Gol yenmeyen maçlar101
Gol atılamayan maçlar000
Rekorlar ve seriler
En farklı galibiyet
Ev sahibi5-2
Deplasman1-2
En fazla atılan gol
Ev sahibi5
Deplasman2
En fazla yenilen gol
Ev sahibi2
Deplasman1
Seriler
Galibiyet4
Mağlubiyet0
Penaltılar
1/ 1
100.00% Atılan
Gol dakikaları (atılan / yenilen)
1–0
0-15
0–0
16-30
2–1
31-45
3–0
46-60
0–1
61-75
2–2
76-90
Atılan Yenilen
Taktik ve disiplin
Kart dakikaları
31-451
61-753
76-901
5Sarı
0Kırmızı
Atılan goller
Üst 0.5100%
4 Maçlar
Üst 1.575%
3 Maçlar
Üst 2.525%
1 Maçlar
Üst 3.525%
1 Maçlar
Üst 4.525%
1 Maçlar

Oyuncular

Oyuncu verisi bulunmuyor

Puan durumu

İskoçya - Championship
# Takım O G P
1 Partick 13 17-7 25
2 Raith Rovers 13 20-9 24
3 Dunfermline 13 15-7 24
4 Stenhousemuir 13 13-12 23
5 Livingston 13 18-11 20
6 Inverness CT 13 17-16 19
7 Ayr Utd 12 13-14 15
8 Arbroath 13 7-22 11
9 Morton 12 12-20 10
10 Queen's Park 13 8-22 7
Promotion - Premiership Promotion - Premiership (Promotion: Semi-finals) Promotion - Premiership (Promotion: Quarter-finals) Championship (Relegation) Relegation - League One

Raith Rovers tahminleri ve analizleri

Raith Rovers tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, modelimiz NT Apex ile Raith Rovers maçları için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunuyor. Bugüne kadar Raith Rovers takımının yer aldığı 119 maçı analiz ettik; Best Tip isabet oranımız 68.1%. Tahminler maç sonucu, alt/üst, karşılıklı gol, kesin skor, xG, korner ve topa sahip olma bahis türlerini kapsıyor.

Mevcut Challenge Cup sezonunda Raith Rovers, 4 maçta 4 galibiyet, 0 beraberlik ve 0 mağlubiyet elde etmiş; 10 gol atmış (maç başına 2.5) ve 4 gol yemiş, 1 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

Raith Rovers şu anda tahmini €1.77m piyasa değerine sahiptir.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm Raith Rovers tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

Raith Rovers, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 700'den fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.