Към съдържанието

Прогноза Gimnasia Chivilcoy vs Gimnasia Concepcion - 12 юли 2026 г.

Gimnasia Chivilcoy
12 юли21:00
0:0
Завършил
Gimnasia Concepcion €50.00Th.
11.45 X3.80 28.25

Прогнози

Сигурност
Топ Прогноза
Най-много 2 отбелязани гола 1.50
9.1/10
1x2 Прогноза
11.45
2.5/10
Общо голове
Под 2.51.50
9.2/10
Двата отбора да отбележат
Не1.41
6.3/10
Bet Builder прогноза
1X & Под 3.51.34
5.0/10
Краен резултат
Gimnasia Chivilcoy10Gimnasia Concepcion

Статистически прогнози

AI
Gimnasia C
Gimnasia C
Владение на топкатаGimnasia Chivilcoy: 62%Gimnasia Concepcion: 38%
Общо удариGimnasia Chivilcoy: 11Gimnasia Concepcion: 8
Точни удариGimnasia Chivilcoy: 4Gimnasia Concepcion: 3
Неточни удариGimnasia Chivilcoy: 7Gimnasia Concepcion: 5
КорнериGimnasia Chivilcoy: 4Gimnasia Concepcion: 3
Жълти картониGimnasia Chivilcoy: 2Gimnasia Concepcion: 2

Статистика

Средно на мач
Gimnasia C
Gimnasia C
Общо головеGimnasia Chivilcoy: 1.5Gimnasia Concepcion: 1.5
Вкарани головеGimnasia Chivilcoy: 1Gimnasia Concepcion: 0.8
Допуснати головеGimnasia Chivilcoy: 0.5Gimnasia Concepcion: 0.7
Владение на топкатаGimnasia Chivilcoy: 54%Gimnasia Concepcion: 48%
Общо удариGimnasia Chivilcoy: 9Gimnasia Concepcion: 9.8
Точни удариGimnasia Chivilcoy: 3.1Gimnasia Concepcion: 4.4
Неточни удариGimnasia Chivilcoy: 5.9Gimnasia Concepcion: 5.4
КорнериGimnasia Chivilcoy: 3.5Gimnasia Concepcion: 3
Жълти картониGimnasia Chivilcoy: 2.5Gimnasia Concepcion: 2.5

Форма

Последни 10 мача
Gimnasia C
Gimnasia C
ПобедиGimnasia Chivilcoy: 4Gimnasia Concepcion: 4
Над 1.5 голаGimnasia Chivilcoy: 5Gimnasia Concepcion: 3
Над 2.5 голаGimnasia Chivilcoy: 2Gimnasia Concepcion: 3
Над 3.5 голаGimnasia Chivilcoy: 0Gimnasia Concepcion: 1
И двата отбора отбелязахаGimnasia Chivilcoy: 2Gimnasia Concepcion: 2
Изненадващи победиGimnasia Chivilcoy: 0Gimnasia Concepcion: 0
Изненадващи загубиGimnasia Chivilcoy: 0Gimnasia Concepcion: 0

H2H

Gimnasia Chivilcoy 1
1 Равенства
1 Gimnasia Concepcion
Последни мачове
10 май 26 г.
Gimnasia Concepción1
Gimnasia Chivilcoy0
13 юли 25 г.
Gimnasia Chivilcoy1
Gimnasia Concepción0
11 май 25 г.
Gimnasia Concepción2
Gimnasia Chivilcoy2

Последни мачове

Класиране

Аржентина - Torneo Federal A
# Отбор М Г Т
1 Olimpo Bahia Blanca 16 13-4 31
2 Douglas Haig 18 22-15 31
3 Sportivo Belgrano 18 21-9 30
4 San Martin Formosa 16 25-19 30
5 Alvarado 16 19-7 27
6 Gimnasia Chivilcoy 18 17-12 27
7 Defensores de Belgrano VR 18 24-20 27
8 Kimberley Mar del Plata 16 15-9 26
9 Bartolomé Mitre 16 13-7 26
10 Sol de América 16 19-14 26
11 Juventud Antoniana 16 19-11 25
12 Cipolletti 16 19-15 25
13 Sarmiento de La Banda 16 17-15 25
14 9 de Julio Rafaela 18 28-27 25
15 Sportivo Las Parejas 18 12-13 24
16 Villa Mitre 16 14-8 23
17 Argentino Monte Maíz 16 16-12 23
18 Atenas 16 12-13 23
19 Huracan Las Heras 16 11-13 23
20 Atletico Escobar 18 21-29 22
21 Fundacion Amigos 16 17-14 21
22 Deportivo Rincon 16 13-16 19
23 San Martín Mendoza 16 11-15 19
24 Defensores de Vilelas 16 21-26 19
25 Independiente De Chivilcoy 18 15-22 19
26 El Linqueño 18 14-21 19
27 Costa Brava 16 12-13 18
28 Sol de Mayo 16 15-18 18
29 Boca Unidos 16 19-25 18
30 Germinal de Rawson 16 7-14 18
31 Juventud Unida Univ. 16 10-10 17
32 Tucuman Central 16 14-19 17
33 Gimnasia Concepción 18 12-18 17
34 Guillermo Brown 16 13-20 17
35 Sarmiento Resistencia 16 12-23 15
36 Santamarina 16 9-17 13
37 Circulo Deportivo 16 8-16 13