Към съдържанието

Прогноза Mazidagi Fosfatspor vs Talasgucu Belediyespor - 25 март 2026 г.

Mazidagi Fosfatspor
25 март11:00
2:0
Завършил
Talasgucu Belediyespor €325.00Th.
12.35 X2.82 23.10

Прогнози

Сигурност
Топ Прогноза
1X 1.30
Mazidagi Fosfatspor или равен
2.0/10
1x2 Прогноза
1X1.30
2.0/10
Общо голове
Под 2.51.47
1.0/10
Двата отбора да отбележат
Да2.07
1.5/10
Bet Builder прогноза
1X & Под 2.52.25
1.0/10
Краен резултат
Mazidagi Fosfatspor11Talasgucu Belediyespor

Статистика

Средно на мач
Mazidagi F
Talasgucu B
Общо головеMazidagi Fosfatspor: 1.6Talasgucu Belediyespor: 3.1
Вкарани головеMazidagi Fosfatspor: 0.9Talasgucu Belediyespor: 1.6
Допуснати головеMazidagi Fosfatspor: 0.7Talasgucu Belediyespor: 1.5

Форма

Последни 10 мача
Mazidagi F
Talasgucu B
ПобедиMazidagi Fosfatspor: 2Talasgucu Belediyespor: 4
Над 1.5 голаMazidagi Fosfatspor: 5Talasgucu Belediyespor: 8
Над 2.5 голаMazidagi Fosfatspor: 4Talasgucu Belediyespor: 6
Над 3.5 голаMazidagi Fosfatspor: 1Talasgucu Belediyespor: 4
И двата отбора отбелязахаMazidagi Fosfatspor: 4Talasgucu Belediyespor: 6
Изненадващи победиMazidagi Fosfatspor: 0Talasgucu Belediyespor: 0
Изненадващи загубиMazidagi Fosfatspor: 0Talasgucu Belediyespor: 0

H2H

Mazidagi Fosfatspor 1
1 Равенства
0 Talasgucu Belediyespor
Последни мачове
25 март 26 г.
Mazıdağı Fosfatspor2
Talasgücü Belediyespor0

Последни мачове

Класиране

Турция - 3. Lig - Group 2
# Отбор М Г Т
1 12 Bingölspor 30 60-28 60
2 Talasgücü Belediyespor 30 42-31 49
3 Silifke Belediyespor 30 41-26 48
4 Yeşilyurt Belediyespor 30 45-35 47
5 Mazıdağı Fosfatspor 30 32-24 47
6 Ağrı 1970 30 57-33 45
7 Karaköprü Belediyespor 30 38-42 47
8 Osmaniyespor 30 42-40 42
9 Niğde Belediyesispor 30 44-36 42
10 Kırıkkale Büyük Anadolu 30 39-51 40
11 Diyarbekirspor 30 33-42 34
12 Kırşehir Belediyespor 30 37-38 34
13 Kahramanmaraşspor 30 35-48 32
14 Kilis Belediyespor 30 25-53 30
15 Kapadokyaspor 30 29-47 28
16 Türk Metal 1963 30 30-55 23
Promotion Promotion Playoffs Relegation