1. Футболни прогнози
  2. Лиги
  3. Pro League
  4. Al-Qadisiyah FC
Al-Qadisiyah FC

Al-Qadisiyah FC Прогнози, статистики и форма

Пазарна стойност: €129.23m
KEY INSIGHT Al-Qadisiyah FC отбеляза гол във всички от последните 10 мача
TREND Al-Qadisiyah FC спечели последните 5 мача
TREND Al-Qadisiyah FC е без загуба в последните 7 мача

Скорошна форма

WWWWL
90 Прогнозирани мачове
61.11% Ниво на предвидимост

Al-Qadisiyah Средни статистики

Последни 10 мача

Очаквани голове
xG на мач
2.47
Удари
Точни удари / мач
5.7
Владение
63%
Корнери
Средно на мач
8.1
Дисциплина
Картони / мач
1.7
Процент победи
60%

AI прогнози

Предоставено от NerdyTips

04:00

Завършил
Levante
Levante
1 : 0
Al-Qadisiyah
Al-Qadisiyah
2.45
3.75
2.65

2

2.65

O2.5

1.74

YES

1.63

O2.5

1.74
6.8/10

14:00

Завършил
Al-Ittihad
Al-Ittihad FC
1 : 5
Al-Qadisiyah FC
Al-Qadisiyah
3.2
3.85
2.2

1

3.2

O2.5

1.52

NO

2.65

O2.5

1.52
4.6/10

14:00

Завършил
Al-Qadisiyah
Al-Qadisiyah FC
2 : 0
Al-Hazm
Al-Hazm
1.2
8.4
12.5

X2

4.9

O2.5

1.31

YES

1.78

O2.5

1.31
2.7/10

14:00

Завършил
Al-Fayha
Al-Fayha
1 : 2
Al-Qadisiyah FC
Al-Qadisiyah
8.3
5.55
1.36

2

1.36

O1.5

1.14

NO

2.14

O1.5

1.14
4.2/10

14:00

Завършил
Al-Qadisiyah
Al-Qadisiyah FC
3 : 1
Al-Nassr
Al-Nassr
3.6
4.15
2.05

2

2.05

O2.5

1.45

NO

2.85

X2

1.38
8.6/10

12:00

Завършил
Al Riyadh
Al Riyadh
0 : 4
Al-Qadisiyah
Al-Qadisiyah
7.5
5.1
1.47

1

7.5

O2.5

1.53

YES

1.68

O2.5

1.53
6.4/10

14:00

Завършил
Al-Qadisiyah
Al-Qadisiyah FC
2 : 2
Al Shabab
Al Shabab red card
1.6
4.7
5.3

X2

2.37

O2.5

1.37

YES

1.44

O2.5

1.37
6.5/10

12:00

Завършил
Damac
Damac
1 : 1
Al-Qadisiyah
Al-Qadisiyah
6.5
4.4
1.6

2

1.6

O2.5

1.61

YES

1.72

O2.5

1.61
6.7/10

12:00

Завършил
Hajer
Hajer
0 : 2
Al-Qadisiyah FC
Al-Qadisi
4.5
3.55
1.67

2

1.67

O1.5

1.22

NO

2

O1.5

1.22
5.6/10

11:55

Завършил
Al-Qadisi
Al-Qadisiyah FC
3 : 1
Al Qaisoma
Qaisoma
1.28
4.86
9

1

1.28

O2.5

1.73

YES

2.15

1

1.28
5/10

01:00

Завършил
Al-Qadisi
Al-Qadisiyah FC
1 : 1
Al Sahel
Sahel
1.92
3.03
3.75

1X

1.2

U2.5

1.5

YES

2.15

U2.5

1.5
3.1/10

01:00

Завършил
Al-Qadisi
Al-Qadisiyah FC
1 : 1
Al Shoalah
Shoalah
1.63
3.5
5

1

1.63

U3.5

1.22

YES

2.1

U3.5

1.22
6.9/10

Прогнози и съвети за залагания за Al-Qadisiyah FC

Търсите прогнози за Al-Qadisiyah FC? NerdyTips предлага генерирани от изкуствен интелект футболни прогнози за Al-Qadisiyah FC, задвижвани от нашия алгоритъм NT Apex. До момента анализирахме 90 мача с участието на Al-Qadisiyah FC с точност на най-добрата прогноза от 61.11%. Прогнозите включват Краен резултат, Под/Над, И двата отбора да вкарат, Точен резултат, xG, Корнери и Владение на топката.

В текущия сезон на Friendlies Clubs Al-Qadisiyah FC записа 0 победи, 1 равенства и 0 загуби в 1 мача, отбелязвайки 0 гола (0.0 на мач) и допускайки 0, при 1 мача без допуснат гол.

В последните 10 мача Al-Qadisiyah FC средно постига 63% владение на топката, 2.47 xG и 8.1 корнера на мач при 60% победи.

Al-Qadisiyah FC в момента има приблизителна пазарна стойност от €129.23m.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Al-Qadisiyah FC остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Al-Qadisiyah FC е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 160 лиги.

Friendlies ClubsWorld • Сезон 2026
Разбивка на представянето
ПоказателДомакинГостОбщо
Мачове011
Победи000
Равенства011
Загуби000
Вкарани голове000
Допуснати голове000
Средно вкарани голове0.00.00.0
Средно допуснати голове0.00.00.0
Мачове без допуснат гол011
Мачове без отбелязан гол011
Рекорди и серии
Най-много вкарани голове
Домакин 0
Гост 0
Най-много допуснати голове
Домакин 0
Гост 0
Серии
Победи 0
Загуби 0
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
Тактика и дисциплина
Минути на картони
0 Жълти
0 Червени
Отбелязани голове
Над 0.5 0%
0 Мачове
Над 1.5 0%
0 Мачове
Над 2.5 0%
0 Мачове
Над 3.5 0%
0 Мачове
Над 4.5 0%
0 Мачове
Играч Възр. Поз Рейт
J. Quiñones
J. Quiñones
28 FWD 7.61
Musab Al Juwayr
Musab Al Juwayr
22 MID 7.36
Qassem Lajami
Qassem Lajami
29 DEF 7.33
Mohammed Abu Al Shamat
Mohammed Abu Al Shamat
23 DEF 7.26
N. Nández
N. Nández
30 MID 7.26
C. Bonsu Baah
C. Bonsu Baah
21 MID 7.23
Otávio
Otávio
30 MID 7.20
Nacho
Nacho
35 DEF 7.13
K. Casteels
K. Casteels
33 GK 7.12
J. Weigl
J. Weigl
30 MID 7.06
M. Retegui
M. Retegui
26 FWD 6.98
Waleed Al Ahmad
Waleed Al Ahmad
26 DEF 6.97
G. Álvarez
G. Álvarez
25 DEF 6.97
Miguel Carvalho
Miguel Carvalho
20 MID 6.90
Ahmed Al Kassar
Ahmed Al Kassar
34 GK 6.90
Saif Rashad
Saif Rashad
21 MID 6.80
E. Houssa
E. Houssa
19 MID 6.80
Jehad Abdullatif Ahm
Jehad Abdullatif Ahm
24 MID 6.78
Hussain Al Qahtani
Hussain Al Qahtani
31 MID 6.75
Yasir Al Shahrani
Yasir Al Shahrani
33 DEF 6.73
Ibrahim Mahnashi
Ibrahim Mahnashi
26 MID 6.71
Gabriel Carvalho
Gabriel Carvalho
18 FWD 6.70
A. Al Yuhaybi
A. Al Yuhaybi
19 MID 6.70
Turki Al Ammar
Turki Al Ammar
26 MID 6.68
Ali Abdullah Hazzazi
Ali Abdullah Hazzazi
31 MID 6.62
Abdullah Al Salem
Abdullah Al Salem
33 FWD 6.57
Mohammed Fuad Ibrahim Al Thani
Mohammed Fuad Ibrahim Al Thani
28 FWD 6.47
Haitham Asiri
Haitham Asiri
24 FWD 6.20