Към съдържанието
Jeunes Fauves
С технологията на NT Apex AI

Jeunes Fauves Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

37
Прогнозирани мачове
67.6%
Ниво на предвидимост
WLLLLL
Скорошна форма
0.80
Голове / мач
Jeunes Fauves е без победа в последните 6 мача
Jeunes Fauves допусна 2+ гола в последните 4 мача
Няма предстоящи мачове

Jeunes Fauves няма насрочен мач в момента. По-долу разгледайте последните резултати и статистиките за сезона.

Последни мачове

Край
Jeunes FauvesJeunes F1
Gazelle0
3.60
3.35
2.07
X2
1.27
U2.5
1.53
Да
2.07
U2.5
1.53
3.4
✓ U2.5
1.533.4
Край
Jeunes FauvesJeunes F0
Cotonsport2
4.50
3.25
2.00
2
2.00
U2.5
1.63
Не
1.62
2
2.00
6.1
✓ 2
2.006.1
Край
Unisport BafangUnisport B6
Jeunes FauvesJeunes F 0
1.90
3.35
4.10
1
1.90
U2.5
1.53
Не
1.56
1
1.90
6.5
✓ 1
1.906.5
Край
Jeunes FauvesJeunes F0
Canon2
3.15
2.85
2.27
2
2.30
U2.5
1.41
Не
1.61
U2.5
1.41
8.0
✓ U2.5
1.418.0
Край
Jeunes FauvesJeunes F0
Panthere1
4.55
3.55
1.82
X2
1.20
U2.5
2.11
Не
1.85
U2.5
2.11
7.5
✓ U2.5
2.117.5
Край
Jeunes FauvesJeunes F0
ColombeColombe (Cmr)4
3.90
3.05
2.22
X
3.05
U2.5
1.48
Не
1.61
U2.5
1.48
8.0
U2.5
1.488.0
Край
Fortuna Mfou0
Jeunes FauvesJeunes F1
2.15
3.20
3.15
1
2.15
U2.5
1.61
Не
1.78
U2.5
1.61
8.8
✓ U2.5
1.618.8
Край
Jeunes FauvesJeunes F0
Dynamo de DoualaDynamo D1
3.65
4.20
2.27
X2
1.29
U2.5
1.57
Не
1.67
U2.5
1.57
7.5
✓ U2.5
1.577.5
Край
Aigle Royal de MoungoAigle R0
Jeunes FauvesJeunes F1
2.25
3.55
3.90
2
3.90
U2.5
1.51
Не
1.69
U2.5
1.51
7.8
✓ U2.5
1.517.8
Край
Fauve Azur EliteFauve A 0
Fovu ClubFovu C0
2.10
2.80
3.48
2
3.48
U2.5
1.40
Не
1.57
U2.5
1.40
4.7
✓ U2.5
1.404.7
Край
Bamboutos0
Fauve Azur EliteFauve A0
2.50
3.00
2.71
X2
1.44
U2.5
1.50
Не
1.67
U2.5
1.50
5.0
✓ U2.5
1.505.0
Край
Fauve Azur EliteFauve A1
Avion AcademyAvion A0
1.30
4.20
7.50
2
7.50
U2.5
1.71
Не
1.58
U2.5
1.71
8.0
✓ U2.5
1.718.0
Край
Tonnerre0
Fauve Azur EliteFauve A0
2.90
2.90
2.23
X
2.90
U2.5
1.64
Не
1.85
1X
1.54
1.5
1X
1.541.5
Край
Fauve Azur EliteFauve A1
Dragon de YaoundeDragon Y0
1.92
3.00
4.00
1
1.92
U2.5
1.48
Не
1.57
U2.5
1.48
5.0
U2.5
1.485.0

Jeunes F Средни статистики

Последни 10 мача
УдариТочни удари / мач
3.5
Владение
48%
КорнериСредно на мач
5
Процент победи
20%

Статистики за сезона

Elite One Камерун · Сезон 2026
25Мачове Процент победи 20%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове131225
Победи235
Равенства202
Загуби9918
Вкарани голове9817
Допуснати голове222850
Средно вкарани голове0.70.70.7
Средно допуснати голове1.72.32.0
Мачове без допуснат гол336
Мачове без отбелязан гол7512
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин1-0
Гост0-1
Най-тежка загуба
Домакин0-4
Гост6-0
Най-много вкарани голове
Домакин2
Гост2
Най-много допуснати голове
Домакин4
Гост6
Серии
Победи1
Загуби4
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
1–10
0-15
1–7
16-30
3–4
31-45
3–4
46-60
4–8
61-75
5–10
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
61-751
1Жълти
3Червени
Отбелязани голове
Над 0.552%
13 мача
Над 1.516%
4 мача
Над 2.50%
0 мача
Над 3.50%
0 мача
Над 4.50%
0 мача

Играчи

Няма налични данни за играчите

Класиране

Камерун - Elite One
# Отбор М Г Т
1 Colombe 25 40-13 52
2 Dynamo de Douala 25 47-23 52
3 Unisport Bafang 25 42-30 49
4 Cotonsport 25 37-23 43
5 Canon 26 31-20 39
6 Panthère 25 30-24 34
7 PWD Bamenda 25 40-40 34
8 Victoria United 26 33-42 33
9 Gazelle 25 24-29 32
10 Stade Renard 26 36-38 31
11 Aigle Royal 25 28-31 28
12 Aigle Royal de Moungo 25 23-37 27
13 Fortuna Mfou 26 20-48 21
14 Jeunes Fauves 25 17-50 17
Promotion - CAF Champions League (Qualification) Elite One (Relegation) Relegation

Прогнози и съвети за залагания за Jeunes Fauves

Търсите прогнози за Jeunes Fauves? NerdyTips предлага футболни прогнози за Jeunes Fauves, генерирани от нашия алгоритъм с изкуствен интелект NT Apex. До момента анализирахме 37 мача с участието на Jeunes Fauves с точност на най-добрата прогноза от 67.6%. Прогнозите включват Краен резултат, Над/Под, Двата отбора да отбележат, Точен резултат, xG, Корнери и Владение на топката.

В текущия сезон на Elite One Jeunes Fauves записа 5 победи, 2 равенства и 18 загуби в 25 мача, отбелязвайки 17 гола (0.7 на мач) и допускайки 50, при 6 мача без допуснат гол.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Jeunes Fauves остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Jeunes Fauves е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 160 лиги.