Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
Gimcheon Sangmu FC

Gimcheon Sangmu FC Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

€11.05m Ø 24.9 K League 1
111
Прогнозирани мачове
66.7%
Ниво на предвидимост
LWDDDL
Скорошна форма
1.07
Голове / мач
Следващ мач K League 1 · нд, 18 октомври · 08:30 ч.
Seoul
VS08:30
Gimcheon Sangmu
Отключи прогнозата
Абонирайте се, за да видите

Последни мачове

Gimcheon Sangmu FC срещу FC Anyang, K League 1, начален час 08:30. Коефициенти: 2.45 домакин, 3.35 равен, 2.88 гост. Топ избор: домакинът печели или равенство, коефициент 1.45, доверие 5.9/10. Краен резултат 0–1, прогнозата не излезе.
Край
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu0
FC AnyangAnyang1
▴2.45
▾3.35
▾2.88
1
▴2.45
O1.5
▴1.26
Да
▾1.67
1X
▴1.45
5.9
1X
▴1.455.9
Bucheon FC 1995 срещу Gimcheon Sangmu FC, K League 1, начален час 08:30. Коефициенти: 2.95 домакин, 3.25 равен, 2.40 гост. Топ избор: гостът печели или равенство, коефициент 1.42, доверие 4.7/10. Краен резултат 0–2, прогнозата излезе.
Край
Bucheon FC 1995Bucheon0
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu2
▾2.95
▾3.25
▴2.40
2
▴2.40
U3.5
▾1.32
Не
▾2.02
X2
▴1.42
4.7
✓ X2
▴1.424.7
Gimcheon Sangmu FC срещу Gangwon FC, K League 1, начален час 08:30. Коефициенти: 2.95 домакин, 3.30 равен, 2.42 гост. Топ избор: най-много 2 отбелязани гола, коефициент 1.66, доверие 6.1/10. Краен резултат 2–2, прогнозата не излезе.
Край
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu2
Gangwon FCGangwon2
▴2.95
▴3.30
▾2.42
1
▴2.95
U2.5
▴1.66
Не
▴1.86
U2.5
▴1.66
6.1
U2.5
▴1.666.1
Pohang Steelers срещу Gimcheon Sangmu FC, K League 1, начален час 11:30. Коефициенти: 2.77 домакин, 3.30 равен, 2.67 гост. Топ избор: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.26, доверие 7.3/10. Краен резултат 0–0, прогнозата излезе.
Край
Pohang SteelersPohang0
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu 0
▴2.77
▴3.30
▾2.67
2
▾2.67
U3.5
▴1.26
Не
1.88
U3.5
▴1.26
7.3
✓ U3.5
▴1.267.3
Gimcheon Sangmu FC срещу Gwangju FC, K League 1, начален час 11:00. Коефициенти: 1.52 домакин, 4.35 равен, 5.90 гост. Топ избор: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.42, доверие 5.1/10. Краен резултат 2–2, прогнозата не излезе.
Край
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu2
Gwangju FC2
▾1.52
▴4.35
▴5.90
2
▴5.90
U3.5
▴1.42
Да
▾1.80
U3.5
▴1.42
5.1
U3.5
▴1.425.1
Ulsan Hyundai FC срещу Gimcheon Sangmu FC, K League 1, начален час 11:30. Коефициенти: 2.22 домакин, 3.45 равен, 3.35 гост. Топ избор: домакинът печели или равенство, коефициент 1.39, доверие 7.4/10. Краен резултат 3–1, прогнозата излезе.
Край
Ulsan Hyundai FCUlsan HD3
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu1
▴2.22
▾3.45
▾3.35
1
▴2.22
U3.5
▾1.42
Не
2.22
1X
▴1.39
7.4
✓ 1X
▴1.397.4
Gimcheon Sangmu FC срещу Jeonbuk Motors, K League 1, начален час 11:30. Коефициенти: 3.25 домакин, 3.30 равен, 2.22 гост. Топ избор: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.31, доверие 7.5/10. Краен резултат 0–0, прогнозата излезе.
Край
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu0
Jeonbuk MotorsJeonbuk0
▾3.25
▾3.30
▴2.22
X2
1.36
U3.5
▾1.31
Не
▾2.00
U3.5
▴1.31
7.5
✓ U3.5
▴1.317.5

Gimcheon Sangmu Средни статистики

Последни 10 мача
УдариТочни удари / мач
4.6
Владение
54%
КорнериСредно на мач
6.1
ДисциплинаКартони / мач
2
Процент победи
10%

Статистики за сезона

K League 1 Южна Корея · Сезон 2026
30Мачове Процент победи 17%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове141630
Победи145
Равенства10818
Загуби347
Вкарани голове141630
Допуснати голове201636
Средно вкарани голове1.01.01.0
Средно допуснати голове1.41.01.2
Мачове без допуснат гол268
Мачове без отбелязан гол459
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин3-2
Гост0-2
Най-тежка загуба
Домакин0-3
Гост3-1
Най-много вкарани голове
Домакин3
Гост3
Най-много допуснати голове
Домакин3
Гост3
Серии
Победи2
Загуби2
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
4–4
0-15
6–1
16-30
4–9
31-45
3–5
46-60
6–9
61-75
8–7
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
4-4-220 G
4-2-3-15 G
4-1-4-12 G
4-1-3-21 G
61Жълти
4Червени
Отбелязани голове
Над 0.570%
21 мача
Над 1.523%
7 мача
Над 2.57%
2 мача
Над 3.50%
0 мача
Над 4.50%
0 мача

Играчи

Играч Възр. Поз Рейт
Lim Dug-Keun Lim Dug-Keun 25 DEF 6.88
Min Kyung-Hyun Min Kyung-Hyun 24 DEF 6.83
Baek Jong-Beom Baek Jong-Beom 24 GK 6.81
Jeon Byung-Kwan Jeon Byung-Kwan 23 MID 6.33
Lee Chan-Ouk Lee Chan-Ouk 22 DEF 6.30
M. Kang M. Kang 27 FWD 6.30
Kang Min-Geu Kang Min-Geu 27 FWD 6.20
Roh Kyung-Ho Roh Kyung-Ho 25 MID 6.15
Kim Ju-Chan Kim Ju-Chan 21 MID 6.00
Kang Ju-Hyeok Kang Ju-Hyeok 19 FWD 6.00
Lee Jung-Taek Lee Jung-Taek 27 DEF 5.81
Byeon Jun-Soo Byeon Jun-Soo 24 DEF 5.81
Park Tae-Jun Park Tae-Jun 26 MID 5.77
Park Cheol-Woo Park Cheol-Woo 28 DEF 5.66
Lee Kun-Hee Lee Kun-Hee 27 FWD 5.56
Kim Yi-Seok Kim Yi-Seok 27 MID 5.29
Go Jae-Hyeon Go Jae-Hyeon 26 MID 5.24
Kim Hyun-Woo Kim Hyun-Woo 26 DEF 5.22
Kim Tae-Hwan Kim Tae-Hwan 25 DEF 5.18
Park Se-Jin Park Se-Jin 21 FWD 5.11
Kim In-Gyun Kim In-Gyun 27 FWD 5.11
Hong Yun-Sang Hong Yun-Sang 23 FWD 4.90
Lee Sang-Heon Lee Sang-Heon 27 FWD 4.76
Lee Kang-Hyun Lee Kang-Hyun 27 MID 4.39
Park Jin-Seong Park Jin-Seong 24 DEF 4.13
Kim Min-Kyu Kim Min-Kyu 27 DEF 4.08
Jeong Jae-Min Jeong Jae-Min 24 FWD 4.01
Lee Soo-Bin Lee Soo-Bin 25 MID 3.79
Hong Si-Hoo Hong Si-Hoo 24 DEF 3.23
Park Min-Seo Park Min-Seo 25 DEF 3.20
Yoon Jae-Seok Yoon Jae-Seok 22 DEF 3.14
Park Man-Ho Park Man-Ho 21 GK 3.02

Класиране

Южна Корея - K League 1
# Отбор М Г Т
1 FC Seoul 31 58-26 65
2 Ulsan Hyundai FC 31 48-44 47
3 Gangwon FC 31 38-28 46
4 Jeju United FC 31 36-31 46
5 Jeonbuk Motors 31 39-30 44
6 Daejeon Citizen 31 48-38 43
7 Incheon United 31 39-33 42
8 FC Anyang 31 39-47 41
9 Pohang Steelers 31 28-37 40
10 Gimcheon Sangmu FC 31 30-37 33
11 Bucheon FC 1995 31 31-42 32
12 Gwangju FC 31 25-66 18
Promotion - K League 1 (Championship Group) K League 1 (Relegation Group)

Прогнози и съвети за залагания за Gimcheon Sangmu FC

Търсите прогнози за Gimcheon Sangmu FC? NerdyTips предлага футболни прогнози за Gimcheon Sangmu FC, генерирани от нашия алгоритъм с изкуствен интелект NT Apex. До момента анализирахме 111 мача с участието на Gimcheon Sangmu FC с точност на най-добрата прогноза от 66.7%. Прогнозите включват Краен резултат, Над/Под, Двата отбора да отбележат, Точен резултат, xG, Корнери и Владение на топката.

В текущия сезон на K League 1 Gimcheon Sangmu FC записа 5 победи, 18 равенства и 7 загуби в 30 мача, отбелязвайки 30 гола (1.0 на мач) и допускайки 36, при 8 мача без допуснат гол.

Gimcheon Sangmu FC в момента има приблизителна пазарна стойност от €11.05m.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Gimcheon Sangmu FC остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Gimcheon Sangmu FC е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.