Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Gimcheon Sangmu FC

Gimcheon Sangmu Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€11.05m Ø 25.0 K League 1
114
Tipované zápasy
66.7%
Úspešnosť tipov
DLDLWD
Aktuálna forma
1
Góly / zápas
Ďalší zápas K League 1 · so 7. novembra · 7:30
Gimcheon Sangmu
VS
Anyang
Best Tip
Kurz
Dôvera 3.7/10
Odomknúť tip

Posledné zápasy

Gwangju FC vs Gimcheon Sangmu FC, K League 1, výkop 07:30. Kurzy: 2.48 domáci, 3.45 remíza, 2.67 hostia. Best Tip: aspoň 2 góly v zápase, kurz 1.26, dôvera 5.8/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
Gwangju FC1
Gimcheon Sangmu1
▾2.48
▴3.45
▴2.67
X2
▴1.57
O1.5
▴1.26
Áno
▾1.62
O1.5
▴1.26
5.8
✓ O1.5
▴1.265.8
Gimcheon Sangmu FC vs Daejeon Citizen, K League 1, výkop 06:00. Kurzy: 3.70 domáci, 3.70 remíza, 1.96 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.29, dôvera 5.8/10. Konečný výsledok 1–2, tip trafený.
Kon.
Gimcheon Sangmu1
Daejeon2
▴3.70
▴3.70
▾1.96
2
▾1.96
O1.5
▾1.23
Nie
▴2.18
X2
▾1.29
5.8
✓ X2
▾1.295.8
FC Seoul vs Gimcheon Sangmu FC, K League 1, výkop 08:30. Kurzy: 1.40 domáci, 5.00 remíza, 7.50 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.60, dôvera 4.7/10. Konečný výsledok 2–2, tip netrafený.
Kon.
FC Seoul2
Gimcheon Sangmu2
▾1.40
▴5.00
▴7.50
X2
▴3.05
U3.5
▴1.60
Nie
▾2.00
U3.5
▴1.60
4.7
U3.5
▴1.604.7
Gimcheon Sangmu FC vs FC Anyang, K League 1, výkop 08:30. Kurzy: 2.45 domáci, 3.35 remíza, 2.88 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.45, dôvera 5.9/10. Konečný výsledok 0–1, tip netrafený.
Kon.
Gimcheon Sangmu0
Anyang1
▴2.45
▾3.35
▾2.88
1
▴2.45
O1.5
▴1.26
Áno
▾1.67
1X
▴1.45
5.9
1X
▴1.455.9
Bucheon FC 1995 vs Gimcheon Sangmu FC, K League 1, výkop 08:30. Kurzy: 2.95 domáci, 3.25 remíza, 2.40 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.42, dôvera 4.7/10. Konečný výsledok 0–2, tip trafený.
Kon.
Bucheon0
Gimcheon Sangmu2
▾2.95
▾3.25
▴2.40
2
▴2.40
U3.5
▾1.32
Nie
▾2.02
X2
▴1.42
4.7
✓ X2
▴1.424.7
Gimcheon Sangmu FC vs Gangwon FC, K League 1, výkop 08:30. Kurzy: 2.95 domáci, 3.30 remíza, 2.42 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.66, dôvera 6.1/10. Konečný výsledok 2–2, tip netrafený.
Kon.
Gimcheon Sangmu2
Gangwon2
▴2.95
▴3.30
▾2.42
1
▴2.95
U2.5
▴1.66
Nie
▴1.86
U2.5
▴1.66
6.1
U2.5
▴1.666.1
Pohang Steelers vs Gimcheon Sangmu FC, K League 1, výkop 11:30. Kurzy: 2.77 domáci, 3.30 remíza, 2.67 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.26, dôvera 7.3/10. Konečný výsledok 0–0, tip trafený.
Kon.
Pohang0
Gimcheon Sangmu 0
▴2.77
▴3.30
▾2.67
2
▾2.67
U3.5
▴1.26
Nie
1.88
U3.5
▴1.26
7.3
✓ U3.5
▴1.267.3

Štatistiky sezóny

K League 1 Južná Kórea · Sezóna 2026
34Zápasy Percento výhier 15%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy161834
Výhry145
Remízy101020
Prehry549
Strelené góly151934
Inkasované góly231942
Priemer strelených gólov0.91.11.0
Priemer inkasovaných gólov1.41.11.2
Čisté kontá268
Bez streleného gólu5510
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma3-2
Vonku0-2
Najvyššia prehra
Doma0-3
Vonku3-1
Najviac strelených gólov
Doma3
Vonku3
Najviac inkasovaných gólov
Doma3
Vonku3
Série
Výhry2
Prehry2
Penalty
2/ 2
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
4–4
0-15
6–2
16-30
5–10
31-45
3–7
46-60
9–9
61-75
8–8
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
4-4-224 G
4-2-3-15 G
4-1-4-12 G
4-1-3-21 G
66Žlté
4Červené
Strelené góly
Nad 0.571%
24 zápasov
Nad 1.524%
8 zápasov
Nad 2.56%
2 zápasov
Nad 3.50%
0 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Hráč Vek Poz Hod
Baek Jong-Beom Baek Jong-Beom 24 GK 6.81
Min Kyung-Hyun Min Kyung-Hyun 24 DEF 6.65
M. Kang M. Kang 27 - 6.55
Jeon Byung-Kwan Jeon Byung-Kwan 23 MID 6.31
Lee Chan-Ouk Lee Chan-Ouk 22 DEF 6.30
Kang Min-Geu Kang Min-Geu 27 FWD 6.20
Byeon Jun-Soo Byeon Jun-Soo 24 DEF 6.02
Park Tae-Jun Park Tae-Jun 26 MID 6.01
Lee Jung-Taek Lee Jung-Taek 27 DEF 5.82
Go Jae-Hyeon Go Jae-Hyeon 26 MID 5.70
Kim Tae-Hwan Kim Tae-Hwan 25 DEF 5.64
Hong Yun-Sang Hong Yun-Sang 23 FWD 5.63
Park Cheol-Woo Park Cheol-Woo 28 DEF 5.61
Lee Kun-Hee Lee Kun-Hee 27 FWD 5.59
Kim In-Gyun Kim In-Gyun 27 FWD 5.59
Lee Kang-Hyun Lee Kang-Hyun 27 MID 5.43
Kim Ju-Chan Kim Ju-Chan 21 MID 5.42
Park Jin-Seong Park Jin-Seong 24 DEF 5.32
Park Se-Jin Park Se-Jin 21 FWD 5.30
Kim Yi-Seok Kim Yi-Seok 27 MID 5.30
Kim Hyun-Woo Kim Hyun-Woo 26 DEF 5.22
Lee Sang-Heon Lee Sang-Heon 27 FWD 5.09
Kim Min-Kyu Kim Min-Kyu 27 DEF 4.79
Kang Ju-Hyeok Kang Ju-Hyeok 19 FWD 4.64
Lim Dug-Keun Lim Dug-Keun 25 DEF 4.58
Yoon Jae-Seok Yoon Jae-Seok 22 DEF 4.29
Jeong Jae-Min Jeong Jae-Min 24 FWD 4.20
Roh Kyung-Ho Roh Kyung-Ho 25 MID 4.16
Park Min-Seo Park Min-Seo 25 DEF 3.76
Lee Soo-Bin Lee Soo-Bin 25 MID 3.74
Hong Si-Hoo Hong Si-Hoo 24 DEF 3.49
Ahn Joon-Soo Ahn Joon-Soo 27 GK 3.19
Kim Jin-Ho Kim Jin-Ho 25 DEF 3.05
Park Man-Ho Park Man-Ho 21 GK 1.81

Tabuľka

Južná Kórea - K League 1
# Tím Z G B
1 Jeju United FC 34 40-38 47
2 FC Anyang 34 42-49 46
3 Pohang Steelers 34 31-40 43
4 Gimcheon Sangmu FC 34 34-42 35
5 Bucheon FC 1995 34 33-49 32
6 Gwangju FC 34 31-70 22
Relegation - K League 2 K League 1 (Relegation)

Tipy a predpovede na Gimcheon Sangmu FC

Hľadáte tipy na Gimcheon Sangmu FC? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Gimcheon Sangmu FC, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 114 zápasov s účasťou Gimcheon Sangmu FC s úspešnosťou Best Tip 66.7%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne K League 1 má Gimcheon Sangmu FC po 34 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 5, remízy: 20, prehry: 9. Strelené góly: 34 (1.0 na zápas), inkasované: 42, čisté kontá: 8.

Gimcheon Sangmu FC má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €11.05m.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Gimcheon Sangmu FC zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Gimcheon Sangmu FC je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.