Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
Gyirmot SE

Gyirmot SE Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

€1.90m Ø 26.3 NB II
58
Прогнозирани мачове
70.7%
Ниво на предвидимост
WLWWLL
Скорошна форма
1.60
Голове / мач
Gyirmot SE нямаше червени картони в последните 29 мача
Следващ мач NB II · нд, 18 октомври · 12:00 ч.
Szentlorinc
VS12:00
Gyirmot
Отключи прогнозата
Абонирайте се, за да видите

Последни мачове

Gyirmot SE срещу Karcag SE, NB II, начален час 17:00. Коефициенти: 1.78 домакин, 3.60 равен, 4.20 гост. Топ избор: поне 2 отбелязани гола, коефициент 1.26, доверие 8.0/10. Краен резултат 2–0, прогнозата излезе.
Край
Gyirmot SEGyirmot2
Karcag SE0
▾1.78
▴3.60
▴4.20
1
▾1.78
O1.5
1.26
Да
▴1.75
O1.5
1.26
8.0
✓ O1.5
1.268.0
Mezokovesd-zsory срещу Gyirmot SE, NB II, начален час 16:30. Коефициенти: 2.50 домакин, 3.20 равен, 2.85 гост. Топ избор: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.28, доверие 4.7/10. Краен резултат 4–2, прогнозата не излезе.
Край
Mezokovesd-zsoryMezokovesd4
Gyirmot SEGyirmot2
▾2.50
▾3.20
▴2.85
X2
1.55
U3.5
1.28
Да
▴1.78
U3.5
▴1.28
4.7
U3.5
▴1.284.7
Gyirmot SE срещу Kecskemeti TE, NB II, начален час 16:30. Коефициенти: 2.95 домакин, 3.30 равен, 2.50 гост. Топ избор: домакинът печели или равенство, коефициент 1.54, доверие 5.1/10. Краен резултат 1–4, прогнозата не излезе.
Край
Gyirmot SEGyirmot1
Kecskemeti TE4
▾2.95
▾3.30
▴2.50
1
▾2.95
O1.5
▾1.25
Да
▾1.62
1X
▾1.54
5.1
1X
▾1.545.1
Szeged 2011 срещу Gyirmot SE, NB II, начален час 16:30. Коефициенти: 2.72 домакин, 3.25 равен, 2.47 гост. Топ избор: гостът печели или равенство, коефициент 1.45, доверие 5.9/10. Краен резултат 0–1, прогнозата излезе.
Край
Szeged 2011Szeged0
Gyirmot SEGyirmot1
▴2.72
▾3.25
▾2.47
2
▾2.47
U2.5
1.78
Не
▾2.02
X2
▾1.45
5.9
✓ X2
▾1.455.9
Gyirmot SE срещу Szombathelyi Haladas, NB II, начален час 16:00. Коефициенти: 1.85 домакин, 3.60 равен, 3.53 гост. Топ избор: победа за домакина, коефициент 1.85, доверие 3.3/10. Краен резултат 2–1, прогнозата излезе.
Край
Gyirmot SEGyirmot2
Szombathelyi HaladasHaladas1
1.85
3.60
3.53
1
1.85
O2.5
1.80
Не
2.00
1
1.85
3.3
✓ 1
1.853.3

Gyirmot Средни статистики

Последни 10 мача
УдариТочни удари / мач
4.2
Владение
50%
КорнериСредно на мач
5.2
ДисциплинаКартони / мач
2.8
Процент победи
60%

Статистики за сезона

NB II Унгария · Сезон 2026
8Мачове Процент победи 50%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове538
Победи314
Равенства101
Загуби123
Вкарани голове10313
Допуснати голове8614
Средно вкарани голове2.01.01.6
Средно допуснати голове1.62.01.8
Мачове без допуснат гол112
Мачове без отбелязан гол011
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин3-1
Гост0-1
Най-тежка загуба
Домакин1-4
Гост4-2
Най-много вкарани голове
Домакин3
Гост2
Най-много допуснати голове
Домакин4
Гост4
Серии
Победи2
Загуби2
Дузпи
2/ 2
100.00% Реализирани
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
0–2
0-15
2–1
16-30
5–1
31-45
2–3
46-60
1–3
61-75
4–3
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
16-304
31-457
46-602
61-754
76-905
22Жълти
0Червени
Отбелязани голове
Над 0.588%
7 мача
Над 1.563%
5 мача
Над 2.513%
1 мача
Над 3.50%
0 мача
Над 4.50%
0 мача

Играчи

Няма налични данни за играчите

Класиране

Унгария - NB II
# Отбор М Г Т
1 Soroksar 9 25-12 20
2 Kecskeméti TE 9 17-9 20
3 Tiszakecske FC 9 21-13 19
4 Kazincbarcikai 9 16-11 16
5 Gyirmot SE 9 14-14 16
6 Ajka 9 13-11 15
7 Mezokovesd-zsory 9 13-10 14
8 Fehérvár FC 9 14-11 12
9 Karcag SE 9 13-14 11
10 Szentlőrinc SE 9 9-13 11
11 Diosgyori VTK 9 11-16 11
12 Nagykanizsai ULE 9 7-11 9
13 BVSC 8 9-11 7
14 Szeged 2011 8 7-9 7
15 Csakvar 9 9-21 4
16 Kozarmisleny FC 9 6-18 4

Прогнози и съвети за залагания за Gyirmot SE

Търсите прогнози за Gyirmot SE? NerdyTips предлага футболни прогнози за Gyirmot SE, генерирани от нашия алгоритъм с изкуствен интелект NT Apex. До момента анализирахме 58 мача с участието на Gyirmot SE с точност на най-добрата прогноза от 70.7%. Прогнозите включват Краен резултат, Над/Под, Двата отбора да отбележат, Точен резултат, xG, Корнери и Владение на топката.

В текущия сезон на NB II Gyirmot SE записа 4 победи, 1 равенства и 3 загуби в 8 мача, отбелязвайки 13 гола (1.6 на мач) и допускайки 14, при 2 мача без допуснат гол.

Gyirmot SE в момента има приблизителна пазарна стойност от €1.90m.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Gyirmot SE остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Gyirmot SE е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.