1. Футболни прогнози
  2. Лиги
  3. Allsvenskan
  4. Malmo FF
Malmo FF

Malmo FF Прогнози, статистики и форма

Пазарна стойност: €37.22m
KEY INSIGHT Malmo FF имаше 60%+ владение в последните 6 мача
TREND Malmo FF имаше 85%+ точност на пасовете в последните 5 мача

Скорошна форма

DWWDL
113 Прогнозирани мачове
68.14% Ниво на предвидимост

Malmo FF Средни статистики

Последни 10 мача

Очаквани голове
xG на мач
1.22
Удари
Точни удари / мач
5
Владение
60%
Корнери
Средно на мач
4.4
Дисциплина
Картони / мач
1.9
Процент победи
30%

AI прогнози

Предоставено от NerdyTips

08:00

Предстоящ
Brommapoj
IF Brommapojkarna
vs
Malmo FF
Malmo FF
3.2
3.6
2.22

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

10:30

Завършил
red card Malmo FF
Malmo FF
1 : 2
IF Elfsborg
IF Elfsborg
2.12
3.75
3.7

1

2.12

O2.5

1.67

YES

1.58

1X

1.34
8.5/10

13:00

Завършил
Kalmar FF
Kalmar FF
2 : 2
Malmo FF
Malmo FF
2.65
3.6
2.57

2

2.57

O2.5

1.7

YES

1.58

X2

1.5
8.5/10

08:00

Завършил
Malmo FF
Malmo FF
4 : 0
IFK Goteborg
IFK Goteborg
2.02
4
3.85

1

2.02

O2.5

1.6

YES

1.53

1X

1.32
8.5/10

09:00

Завършил
Degerfors
Degerfors IF
0 : 1
Malmo FF
Malmo FF
3.4
3.4
2.12

2

2.12

O1.5

1.28

YES

1.67

X2

1.36
8.5/10

08:00

Завършил
Malmo FF
Malmo FF
2 : 2
FC Midtjylland
Midtjylland
2.86
3.75
2.07

X

3.75

O2.5

1.44

YES

1.43

O2.5

1.44
4.4/10

09:00

Завършил
Malmo FF
Malmo FF
5 : 2
Halmstad
Halmstad
1.55
4.35
6.4

1

1.55

O1.5

1.23

YES

1.83

1

1.55
8.8/10

10:30

Завършил
Malmo FF
Malmo FF
2 : 3
Vasteras SK FK
Vasteras SK
1.8
3.85
4.6

1

1.8

O2.5

1.8

YES

1.76

1

1.8
5.7/10

08:00

Завършил
Hammarby FF
Hammarby FF
4 : 1
Malmo FF
Malmo FF
1.55
4.75
6.1

X2

2.8

O2.5

1.55

YES

1.66

O2.5

1.55
3.5/10

Прогнози и съвети за залагания за Malmo FF

Търсите прогнози за Malmo FF? NerdyTips предлага генерирани от изкуствен интелект футболни прогнози за Malmo FF, задвижвани от нашия алгоритъм NT Apex. До момента анализирахме 113 мача с участието на Malmo FF с точност на най-добрата прогноза от 68.14%. Прогнозите включват Краен резултат, Под/Над, И двата отбора да вкарат, Точен резултат, xG, Корнери и Владение на топката.

В текущия сезон на Allsvenskan Malmo FF записа 6 победи, 2 равенства и 5 загуби в 13 мача, отбелязвайки 27 гола (2.1 на мач) и допускайки 22, при 4 мача без допуснат гол.

В последните 10 мача Malmo FF средно постига 60% владение на топката, 1.22 xG и 4.4 корнера на мач при 30% победи.

Malmo FF в момента има приблизителна пазарна стойност от €37.22m.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Malmo FF остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Malmo FF е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 160 лиги.

AllsvenskanSweden • Сезон 2026
Разбивка на представянето
ПоказателДомакинГостОбщо
Мачове6713
Победи336
Равенства022
Загуби325
Вкарани голове18927
Допуснати голове121022
Средно вкарани голове3.01.32.1
Средно допуснати голове2.01.41.7
Мачове без допуснат гол134
Мачове без отбелязан гол000
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин 4-0
Гост 0-1
Най-тежка загуба
Домакин 2-3
Гост 4-1
Най-много вкарани голове
Домакин 5
Гост 2
Най-много допуснати голове
Домакин 3
Гост 4
Серии
Победи 3
Загуби 4
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
Тактика и дисциплина
4-1-4-1 5 G
4-4-2 4 G
4-2-3-1 2 G
4-1-3-2 1 G
25 Жълти
0 Червени
Отбелязани голове
Над 0.5 100%
13 Мачове
Над 1.5 62%
8 Мачове
Над 2.5 23%
3 Мачове
Над 3.5 15%
2 Мачове
Над 4.5 8%
1 Мачове
Играч Възр. Поз Рейт
R. Olsen
R. Olsen
35 GK 7.29
O. Rosengren
O. Rosengren
22 MID 7.21
S. Hakšabanović
S. Hakšabanović
26 MID 7.15
P. Jansson
P. Jansson
34 DEF 7.07
E. Botheim
E. Botheim
25 FWD 7.04
A. Đurić
A. Đurić
22 DEF 7.03
T. Ali
T. Ali
27 MID 7.02
William Nieroth Lundgren
William Nieroth Lundgren
19 GK 6.90
Busanello
Busanello
27 DEF 6.89
J. Stryger Larsen
J. Stryger Larsen
34 DEF 6.88
C. Rösler
C. Rösler
25 DEF 6.86
K. Busuladžić
K. Busuladžić
18 MID 6.82
A. Skogmar
A. Skogmar
20 MID 6.81
A. Hoog
A. Hoog
18 MID 6.80
M. Pålsson
M. Pålsson
19 DEF 6.80
D. Guðjohnsen
D. Guðjohnsen
19 FWD 6.76
N. Åstrand John
N. Åstrand John
22 DEF 6.75
Y. Karabelyov
Y. Karabelyov
29 MID 6.70
J. Karlsson
J. Karlsson
24 DEF 6.68
Theodor Lundbergh
Theodor Lundbergh
17 MID 6.65
J. Dahlin
J. Dahlin
39 GK 6.65
B. Kurtulus
B. Kurtulus
18 DEF 6.63
O. Sjöstrand
O. Sjöstrand
21 MID 6.62
S. Vecchia
S. Vecchia
30 MID 6.60
A. Christiansen
A. Christiansen
35 MID 6.55
A. Sigurðsson
A. Sigurðsson
26 MID 6.55
E. Ekong
E. Ekong
23 MID 6.53
Diego García
Diego García
25 FWD 6.47
Isaac Assibu
Isaac Assibu
0 FWD 6.45
J. Milosavljević
J. Milosavljević
18 MID 6.30