Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
Ružomberok

Ruzomberok Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

€5.45m Ø 24.3 Super Liga
112
Прогнозирани мачове
62.5%
Предвидимост
WLWWDL
Скорошна форма
1.33
Голове / мач
Ružomberok е без загуба у дома в последните 5 мача
Следващ мач Super Liga · нд, 8 ноември · 14:30 ч.
Podbrezova
VS
Ruzomberok
Best Tip
Коефициент
Увереност 7.6/10
Отключи прогнозата

Последни мачове

Ruzomberok срещу Zilina, Super Liga, начален час 14:30. Коефициенти: домакин 3.15, равен 3.85, гост 2.22. Best Tip: двата отбора да отбележат гол, коефициент 1.48, увереност 5.0/10. Краен резултат 2–2, печеливша прогноза.
Край
Ruzomberok2
Zilina 2
▾3.15
▴3.85
▴2.22
2
▴2.22
O2.5
▾1.55
Да
▾1.48
BTTS
▾1.48
5.0
✓ BTTS
▾1.485.0
FK Kosice срещу Ruzomberok, Super Liga, начален час 17:00. Коефициенти: домакин 1.55, равен 4.75, гост 5.40. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.51, увереност 8.3/10. Краен резултат 2–0, губеща прогноза.
Край
Kosice2
Ruzomberok 0
▾1.55
▴4.75
▴5.40
X2
▴2.52
O2.5
▴1.51
Да
▴1.60
O2.5
▴1.51
8.3
O2.5
▴1.518.3
Ruzomberok срещу Zemplin Michalovce, Super Liga, начален час 17:00. Коефициенти: домакин 2.18, равен 3.60, гост 3.30. Best Tip: гостът печели или равенство, коефициент 1.70, увереност 8.5/10. Краен резултат 3–0, губеща прогноза.
Край
Ruzomberok3
Michalovce0
▾2.18
▴3.60
3.30
2
3.30
U3.5
▴1.52
Да
▾1.57
X2
▴1.70
8.5
X2
▴1.708.5
Ruzomberok срещу Spartak Trnava, Super Liga, начален час 18:00. Коефициенти: домакин 3.50, равен 3.70, гост 2.07. Best Tip: гостът печели или равенство, коефициент 1.34, увереност 8.5/10. Краен резултат 1–1, печеливша прогноза.
Край
Ruzomberok1
Trnava1
▾3.50
▾3.70
▴2.07
2
▴2.07
O1.5
▴1.26
Да
▾1.69
X2
▴1.34
8.5
✓ X2
▴1.348.5
Коефициенти: домакин 1.26, равен 5.10, гост 8.00. Best Tip: победа за домакина, коефициент 1.26, увереност 5.0/10. Краен резултат 3–1.
Край
Ruzomberok3
Sered1
1.26
5.10
8.00
1
1.26
U3.5
1.34
Не
1.65
1
1.26
5.0
1
1.265.0

Сезонна статистика

Super Liga Словакия · Сезон 2026
13Мачове Процент победи 23%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове7613
Победи213
Равенства303
Загуби257
Вкарани голове9312
Допуснати голове91625
Средно вкарани голове1.30.50.9
Средно допуснати голове1.32.71.9
Сухи мрежи213
Без вкаран гол134
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин3-0
Гост0-1
Най-тежка загуба
Домакин1-4
Гост5-0
Най-много вкарани голове
Домакин3
Гост1
Най-много допуснати голове
Домакин4
Гост5
Серии
Победи1
Загуби5
Дузпи
3/ 4
75.00% Реализирани
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
2–6
0-15
3–4
16-30
2–2
31-45
2–0
46-60
2–7
61-75
1–6
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
4-4-24 G
5-3-22 G
3-4-31 G
31Жълти
2Червени
Отбелязани голове
Над 0.569%
9 мача
Над 1.515%
2 мача
Над 2.58%
1 мача
Над 3.50%
0 мача
Над 4.50%
0 мача

Играчи

Играч Възр. Поз Рейт
F. Souček F. Souček 25 MID 7.10
M. Boďa M. Boďa 28 FWD 6.88
J. Hladík J. Hladík 32 FWD 6.75
S. Lavrinčík S. Lavrinčík 24 MID 6.67
M. Chobot M. Chobot 26 MID 6.65
D. Grgić D. Grgić 22 MID 6.60
M. Bacik M. Bacik 18 MID 6.58
M. Kelemen M. Kelemen 25 FWD 6.57
A. Tučný A. Tučný 23 MID 6.53
D. Kostka D. Kostka 29 DEF 6.48
O. Luterán O. Luterán 24 MID 6.46
M. Koubek M. Koubek 25 FWD 6.42
T. Buchvaldek T. Buchvaldek 23 MID 6.30
T. Mirko T. Mirko 17 FWD 6.30
V. Hranoš V. Hranoš 19 MID 6.26
A. Mojžiš A. Mojžiš 26 DEF 6.23
P. Jevos P. Jevos 18 MID 6.22
A. Selecký A. Selecký 23 DEF 6.20
Tomáš Marušin Tomáš Marušin 20 DEF 6.20
D. Köstl D. Köstl 27 DEF 6.14
I. Krajčírik I. Krajčírik 25 GK 6.10
Daniel Prekop Daniel Prekop 20 DEF 5.90

Класиране

Словакия - Super Liga
# Отбор М Г Т
1 Dunajska Streda 14 42-9 38
2 Slovan Bratislava 14 32-15 28
3 Žilina 14 37-27 28
4 Spartak Trnava 14 28-18 25
5 FK Košice 14 32-26 18
6 Podbrezová 13 19-23 17
7 Zemplín Michalovce 13 12-23 14
8 Dukla Banská Bystrica 14 14-27 14
9 Ružomberok 13 12-25 12
10 Komárno 13 11-17 10
11 Skalica 14 15-28 10
12 AS Trencin 14 14-30 10
Promotion - Nike liga (Championship Group) Nike liga (Relegation Group)

Прогнози и съвети за залагания за Ružomberok

Търсите прогнози за Ružomberok? NerdyTips предлага футболни прогнози за Ružomberok, генерирани от нашия AI модел NT Apex. До момента анализирахме 112 мача с участието на Ružomberok с точност на Best Tip от 62.5%. Прогнозите включват краен резултат, над/под, двата отбора да отбележат, точен резултат, xG, корнери и владение на топката.

В текущия сезон на Super Liga Ružomberok записа 3 победи, 3 равенства и 7 загуби в 13 мача, отбелязвайки 12 гола (0.9 на мач) и допускайки 25, при 3 мача без допуснат гол.

В последните 10 мача Ružomberok средно постига 43% владение на топката, 1.40 xG и 5 корнера на мач при 50% победи.

Ružomberok в момента има приблизителна пазарна стойност от €5.45m.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Ružomberok остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Ružomberok е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.