Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
Saint Etienne

Saint Etienne Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

€73.30m Ø 23.4 Ligue 2
104
Прогнозирани мачове
66.3%
Ниво на предвидимост
WWDLWW
Скорошна форма
2.53
Голове / мач
Saint Etienne отбеляза гол във всички от последните 10 мача
Saint Etienne имаше над 2.5 гола в 92% от последните 12 мача
Saint Etienne е без загуба у дома в последните 11 мача
Няма предстоящи мачове

Saint Etienne няма насрочен мач в момента. По-долу разгледайте последните резултати и статистиките за сезона.

Последни мачове

RED Star FC 93 срещу Saint Etienne, Ligue 2, начален час 19:00. Коефициенти: 3.10 домакин, 3.70 равен, 2.27 гост. Топ избор: гостът печели или равенство, коефициент 1.40, доверие 8.5/10. Краен резултат 0–1, прогнозата излезе.
Край
RED Star FC 93Red Star0
Saint EtienneSt Etienne1
▾3.10
▴3.70
▴2.27
2
▴2.27
O1.5
▾1.24
Да
▾1.61
X2
▴1.40
8.5
✓ X2
▴1.408.5
Saint Etienne срещу Rodez, Ligue 2, начален час 19:00. Коефициенти: 1.38 домакин, 5.40 равен, 8.00 гост. Топ избор: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.47, доверие 7.6/10. Краен резултат 2–0, прогнозата не излезе.
Край
Saint EtienneSt Etienne2
Rodez0
1.38
▴5.40
▴8.00
2
▴8.00
O2.5
▴1.47
Да
▴1.70
O2.5
▴1.47
7.6
O2.5
▴1.477.6
Metz срещу Saint E, Ligue 2, начален час 19:00. Коефициенти: 3.70 домакин, 3.65 равен, 1.98 гост. Топ избор: гостът печели или равенство, коефициент 1.30, доверие 8.5/10. Краен резултат 2–2, прогнозата излезе.
Край
Metz2
Saint ESt Etienne2
▴3.70
▴3.65
▾1.98
2
▾1.98
O1.5
▾1.24
Да
▾1.64
X2
▾1.30
8.5
✓ X2
▾1.308.5
Dunkerque срещу Saint E, Ligue 2, начален час 19:00. Коефициенти: 5.40 домакин, 4.25 равен, 1.61 гост. Топ избор: гостът печели или равенство, коефициент 1.17, доверие 8.5/10. Краен резултат 2–1, прогнозата не излезе.
Край
Dunkerque2
Saint ESt Etienne1
▴5.40
▴4.25
▾1.61
2
▾1.61
O2.5
▾1.63
Да
▾1.67
X2
▾1.17
8.5
X2
▾1.178.5
Saint Etienne срещу Montpellier, Ligue 2, начален час 19:00. Коефициенти: 1.58 домакин, 4.45 равен, 5.80 гост. Топ избор: победа за домакина, коефициент 1.58, доверие 8.8/10. Краен резултат 3–1, прогнозата излезе.
Край
Saint EtienneSt Etienne3
Montpellier1
▾1.58
▴4.45
▴5.80
1
▾1.58
O2.5
▾1.67
Не
▾2.07
1
▾1.58
8.8
✓ 1
▾1.588.8
Dijon срещу Saint E, Ligue 2, начален час 19:45. Коефициенти: 5.15 домакин, 3.90 равен, 1.73 гост. Топ избор: гостът печели или равенство, коефициент 1.19, доверие 7.3/10. Краен резултат 2–3, прогнозата излезе.
Край
Dijon2
Saint ESt Etienne3
▴5.15
▴3.90
▾1.73
2
▾1.73
U3.5
▴1.34
Не
▾1.88
X2
▾1.19
7.3
✓ X2
▾1.197.3
Saint Etienne срещу Grenoble, Ligue 2, начален час 19:00. Коефициенти: 1.39 домакин, 5.10 равен, 8.70 гост. Топ избор: победа за домакина, коефициент 1.39, доверие 8.8/10. Краен резултат 4–0, прогнозата излезе.
Край
Saint EtienneSt Etienne4
Grenoble0
▴1.39
▴5.10
▴8.70
1
▴1.39
O2.5
▴1.77
Не
▾1.75
1
▴1.39
8.8
✓ 1
▴1.398.8
Saint Etienne срещу Clermont Foot, Ligue 2, начален час 19:45. Коефициенти: 1.45 домакин, 4.65 равен, 7.40 гост. Топ избор: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.47, доверие 5.6/10. Краен резултат 3–1, прогнозата не излезе.
Край
Saint EtienneSt Etienne3
Clermont FootClermont1
▾1.45
▴4.65
▴7.40
1
▾1.45
U3.5
▾1.47
Да
▴1.92
U3.5
▾1.47
5.6
U3.5
▾1.475.6

St Etienne Средни статистики

Последни 10 мача
Очаквани головеxG на мач
1.88
УдариТочни удари / мач
6.3
Владение
54%
КорнериСредно на мач
4
ДисциплинаКартони / мач
1.6
Процент победи
80%

Статистики за сезона

Ligue 2 Франция · Сезон 2026
7Мачове Процент победи 71%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове347
Победи325
Равенства011
Загуби011
Вкарани голове10919
Допуснати голове268
Средно вкарани голове3.32.32.7
Средно допуснати голове0.71.51.1
Мачове без допуснат гол112
Мачове без отбелязан гол000
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин4-0
Гост0-3
Най-тежка загуба
Домакин-
Гост2-1
Най-много вкарани голове
Домакин4
Гост3
Най-много допуснати голове
Домакин1
Гост2
Серии
Победи5
Загуби1
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
1–0
0-15
5–0
16-30
4–1
31-45
2–4
46-60
5–0
61-75
2–3
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
4-2-3-15 G
4-4-22 G
12Жълти
0Червени
Отбелязани голове
Над 0.5100%
7 мача
Над 1.586%
6 мача
Над 2.571%
5 мача
Над 3.514%
1 мача
Над 4.50%
0 мача

Играчи

Играч Възр. Поз Рейт
J. Breum J. Breum 22 MID 7.42
Á. Csongvai Á. Csongvai 25 MID 7.39
A. Boakye A. Boakye 25 MID 7.34
I. Cardona I. Cardona 28 FWD 7.17
S. Nair S. Nair 23 DEF 7.08
T. Ballo T. Ballo 23 FWD 7.00
L. Stassin L. Stassin 21 FWD 6.90
J. Le Cardinal J. Le Cardinal 28 DEF 6.89
Z. Davitashvili Z. Davitashvili 24 FWD 6.88
M. Bernauer M. Bernauer 27 MID 6.88
K. Pedro K. Pedro 19 DEF 6.84
G. Larsonneur G. Larsonneur 28 GK 6.67
J. Duffus J. Duffus 21 FWD 6.58
M. Jaber M. Jaber 26 MID 6.52
E. Dhaoui E. Dhaoui 17 MID 6.50
B. Old B. Old 23 FWD 6.48
T. Svetlin T. Svetlin 24 MID 5.82
João Ferreira João Ferreira 25 DEF 5.57
Adam Baallal Adam Baallal 19 MID 4.59
N. Kasia Nkondo N. Kasia Nkondo 17 DEF 4.29
Chico Lamba Chico Lamba 23 DEF 2.03
Mamour Ndiaye Mamour Ndiaye 20 GK 1.73
N. El Jamali N. El Jamali 18 MID 1.53

Класиране

Франция - Ligue 2
# Отбор М Г Т
1 Saint Etienne 8 21-8 19
2 Reims 9 19-11 17
3 RED Star FC 93 8 12-9 17
4 Nancy 9 11-8 16
5 Montpellier 8 8-5 15
6 PAU 9 11-9 14
7 Annecy 9 11-11 13
8 Dijon 9 16-16 12
9 Sochaux 8 5-6 11
10 Metz 8 12-11 10
11 Boulogne 9 6-6 9
12 Dunkerque 8 10-13 8
13 Guingamp 9 11-15 8
14 Nantes 8 9-13 8
15 Grenoble 9 8-15 8
16 Clermont Foot 9 9-12 7
17 Rodez 8 14-18 7
18 Laval 9 13-20 6
Promotion - Ligue 1 Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Final) Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Semi-finals) Ligue 2 (Relegation) Relegation - Ligue 3

Прогнози и съвети за залагания за Saint Etienne

Търсите прогнози за Saint Etienne? NerdyTips предлага футболни прогнози за Saint Etienne, генерирани от нашия алгоритъм с изкуствен интелект NT Apex. До момента анализирахме 104 мача с участието на Saint Etienne с точност на най-добрата прогноза от 66.3%. Прогнозите включват Краен резултат, Над/Под, Двата отбора да отбележат, Точен резултат, xG, Корнери и Владение на топката.

В текущия сезон на Ligue 2 Saint Etienne записа 5 победи, 1 равенства и 1 загуби в 7 мача, отбелязвайки 19 гола (2.7 на мач) и допускайки 8, при 2 мача без допуснат гол.

В последните 10 мача Saint Etienne средно постига 54% владение на топката, 1.88 xG и 4 корнера на мач при 80% победи.

Saint Etienne в момента има приблизителна пазарна стойност от €73.30m.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Saint Etienne остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Saint Etienne е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.