Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
Saint Etienne

St Etienne Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

€73.30m Ø 23.4 Ligue 2
106
Прогнозирани мачове
67.0%
Предвидимост
LWWWDL
Скорошна форма
2.20
Голове / мач
Saint Etienne отбеляза гол във всички от последните 10 мача
Saint Etienne спечели последните 4 мача
Saint Etienne е без загуба в последните 5 мача
Все още няма прогнози

Изчисляваме прогнозите си около 4 дни преди началото на мача, така че предстоящите мачове скоро ще се появят тук.

Последни мачове

Guingamp срещу Saint Etienne, Ligue 2, начален час 19:00. Коефициенти: домакин 4.30, равен 3.80, гост 1.86. Best Tip: победа за госта, коефициент 1.86, увереност 5.2/10. Краен резултат 3–0, губеща прогноза.
Край
Guingamp3
St Etienne0
▾4.30
▴3.80
1.86
2
1.86
O2.5
▴1.82
Да
▴1.75
2
1.86
5.2
2
1.865.2
Saint Etienne срещу Nantes, Ligue 2, начален час 19:45. Коефициенти: домакин 1.80, равен 3.85, гост 4.45. Best Tip: домакинът печели или равенство, коефициент 1.23, увереност 8.5/10. Краен резултат 1–0, печеливша прогноза.
Край
St Etienne1
Nantes0
▾1.80
▴3.85
▴4.45
1
▾1.80
O1.5
▴1.27
Не
▾2.10
1X
▾1.23
8.5
✓ 1X
▾1.238.5
RED Star FC 93 срещу Saint Etienne, Ligue 2, начален час 19:00. Коефициенти: домакин 3.10, равен 3.70, гост 2.27. Best Tip: гостът печели или равенство, коефициент 1.40, увереност 8.5/10. Краен резултат 0–1, печеливша прогноза.
Край
Red Star0
St Etienne1
▾3.10
▴3.70
▴2.27
2
▴2.27
O1.5
▾1.24
Да
▾1.61
X2
▴1.40
8.5
✓ X2
▴1.408.5
Saint Etienne срещу Rodez, Ligue 2, начален час 19:00. Коефициенти: домакин 1.38, равен 5.40, гост 8.00. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.47, увереност 7.6/10. Краен резултат 2–0, губеща прогноза.
Край
St Etienne2
Rodez0
1.38
▴5.40
▴8.00
2
▴8.00
O2.5
▴1.47
Да
▴1.70
O2.5
▴1.47
7.6
O2.5
▴1.477.6
Metz срещу Saint E, Ligue 2, начален час 19:00. Коефициенти: домакин 3.70, равен 3.65, гост 1.98. Best Tip: гостът печели или равенство, коефициент 1.30, увереност 8.5/10. Краен резултат 2–2, печеливша прогноза.
Край
Metz2
St Etienne2
▴3.70
▴3.65
▾1.98
2
▾1.98
O1.5
▾1.24
Да
▾1.64
X2
▾1.30
8.5
✓ X2
▾1.308.5
Dunkerque срещу Saint E, Ligue 2, начален час 19:00. Коефициенти: домакин 5.40, равен 4.25, гост 1.61. Best Tip: гостът печели или равенство, коефициент 1.17, увереност 8.5/10. Краен резултат 2–1, губеща прогноза.
Край
Dunkerque2
St Etienne1
▴5.40
▴4.25
▾1.61
2
▾1.61
O2.5
▾1.63
Да
▾1.67
X2
▾1.17
8.5
X2
▾1.178.5
Saint Etienne срещу Montpellier, Ligue 2, начален час 19:00. Коефициенти: домакин 1.58, равен 4.45, гост 5.80. Best Tip: победа за домакина, коефициент 1.58, увереност 8.8/10. Краен резултат 3–1, печеливша прогноза.
Край
St Etienne3
Montpellier1
▾1.58
▴4.45
▴5.80
1
▾1.58
O2.5
▾1.67
Не
▾2.07
1
▾1.58
8.8
✓ 1
▾1.588.8
Dijon срещу Saint E, Ligue 2, начален час 19:45. Коефициенти: домакин 5.15, равен 3.90, гост 1.73. Best Tip: гостът печели или равенство, коефициент 1.19, увереност 7.3/10. Краен резултат 2–3, печеливша прогноза.
Край
Dijon2
St Etienne3
▴5.15
▴3.90
▾1.73
2
▾1.73
U3.5
▴1.34
Не
▾1.88
X2
▾1.19
7.3
✓ X2
▾1.197.3

Сезонна статистика

Ligue 2 Франция · Сезон 2026
11Мачове Процент победи 73%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове5611
Победи538
Равенства011
Загуби022
Вкарани голове131023
Допуснати голове2911
Средно вкарани голове2.61.72.1
Средно допуснати голове0.41.51.0
Сухи мрежи325
Без вкаран гол011
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин4-0
Гост0-3
Най-тежка загуба
Домакин-
Гост3-0
Най-много вкарани голове
Домакин4
Гост3
Най-много допуснати голове
Домакин1
Гост3
Серии
Победи5
Загуби1
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
3–0
0-15
5–0
16-30
4–3
31-45
3–4
46-60
5–0
61-75
3–4
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
4-2-3-19 G
4-4-21 G
20Жълти
0Червени
Отбелязани голове
Над 0.591%
10 мача
Над 1.564%
7 мача
Над 2.545%
5 мача
Над 3.59%
1 мача
Над 4.50%
0 мача

Играчи

Играч Възр. Поз Рейт
J. Breum J. Breum 22 MID 7.43
A. Boakye A. Boakye 25 MID 7.42
Á. Csongvai Á. Csongvai 25 MID 7.25
I. Cardona I. Cardona 28 FWD 7.22
S. Nair S. Nair 23 DEF 7.09
J. Le Cardinal J. Le Cardinal 28 DEF 6.99
K. Pedro K. Pedro 19 DEF 6.99
T. Ballo T. Ballo 23 FWD 6.97
M. Bernauer M. Bernauer 27 MID 6.96
João Ferreira João Ferreira 25 DEF 6.96
M. Jaber M. Jaber 26 MID 6.95
G. Larsonneur G. Larsonneur 28 GK 6.90
L. Stassin L. Stassin 21 FWD 6.90
T. Svetlin T. Svetlin 24 MID 6.83
Z. Davitashvili Z. Davitashvili 24 FWD 6.82
J. Duffus J. Duffus 21 FWD 6.63
B. Old B. Old 23 FWD 6.51
Chico Lamba Chico Lamba 23 DEF 6.38
Mamour Ndiaye Mamour Ndiaye 20 GK 5.01
Adam Baallal Adam Baallal 19 MID 3.64
N. El Jamali N. El Jamali 18 MID 3.17
N. Kasia Nkondo N. Kasia Nkondo 17 DEF 2.64
E. Dhaoui E. Dhaoui 17 MID 2.10

Класиране

Франция - Ligue 2
# Отбор М Г Т
1 Saint Etienne 11 23-11 25
2 Montpellier 11 16-6 24
3 PAU 11 16-11 20
4 Nancy 10 12-8 19
5 Reims 10 20-12 18
6 RED Star FC 93 10 13-12 17
7 Annecy 11 14-15 16
8 Dijon 11 20-19 15
9 Guingamp 11 16-15 14
10 Metz 11 17-17 14
11 Rodez 11 17-22 13
12 Dunkerque 11 14-17 12
13 Sochaux 10 8-12 11
14 Boulogne 11 7-8 10
15 Nantes 11 12-18 9
16 Laval 11 14-21 9
17 Clermont Foot 11 10-15 8
18 Grenoble 11 10-20 8
Promotion - Ligue 1 Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Final) Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Semi-finals) Ligue 2 (Relegation) Relegation - Ligue 3

Прогнози и съвети за залагания за Saint Etienne

Търсите прогнози за Saint Etienne? NerdyTips предлага футболни прогнози за Saint Etienne, генерирани от нашия AI модел NT Apex. До момента анализирахме 106 мача с участието на Saint Etienne с точност на Best Tip от 67.0%. Прогнозите включват краен резултат, над/под, двата отбора да отбележат, точен резултат, xG, корнери и владение на топката.

В текущия сезон на Ligue 2 Saint Etienne записа 8 победи, 1 равенства и 2 загуби в 11 мача, отбелязвайки 23 гола (2.1 на мач) и допускайки 11, при 5 мача без допуснат гол.

В последните 10 мача Saint Etienne средно постига 55% владение на топката, 1.65 xG и 4.8 корнера на мач при 80% победи.

Saint Etienne в момента има приблизителна пазарна стойност от €73.30m.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Saint Etienne остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Saint Etienne е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.