1. Футболни прогнози
  2. Лиги
  3. 2. Division - Group 1
  4. Staal Jørpeland
Staal Jørpeland

Staal Jørpeland Прогнози, статистики и форма

Пазарна стойност: €100Th.
KEY INSIGHT Staal Jørpeland отбеляза гол в последните 9 мача
TREND Staal Jørpeland нямаше червени картони в последните 24 мача

Скорошна форма

LLDLL
1 Прогнозирани мачове
100% Ниво на предвидимост

AI прогнози

Предоставено от NerdyTips

09:00

Завършил
Mandalska
Mandalskameratene
8 : 3
Staal Jorpeland
Staal J red card
1.5
4.7
4.55

2

4.55

O3.5

1.52

YES

1.31

GG

1.31
5/10

12:00

Завършил
Staal J
Staal Jorpeland
1 : 4
Viking II
Viking II
7.25
5.75
1.26

X2

1.05

O2.5

1.22

YES

1.47

HS

1.42
5.2/10

01:00

Завършил
Staal J
Staal Jorpeland
3 : 3
Notodden
Notodden
5.4
4.45
1.45

2

1.45

O2.5

1.34

NO

2.65

2

1.45
7.1/10

01:00

Завършил
Staal J
Staal Jorpeland
0 : 1
Orn Horten
Orn H.
3.15
3.6
1.94

2

1.94

O2.5

1.41

YES

1.37

O2.5

1.41
5.6/10

01:00

Завършил
Moss
Moss
1 : 0
Staal Jorpeland
Staal J
1.1
8.5
15

1

1.1

O2.5

1.16

YES

1.68

O2.5

1.16
7.6/10

01:00

Завършил
Staal J
Staal Jorpeland
0 : 4
Kvik Halden
Kvik H
4.1
4.18
1.68

2

1.68

O2.5

1.37

YES

1.41

O2.5

1.37
7.6/10

01:00

Завършил
Staal J
Staal Jorpeland
2 : 6
Sotra
Sotra
2.55
3.7
2.3

2

2.3

O2.5

1.35

YES

1.32

GG

1.32
7.9/10

Прогнози и съвети за залагания за Staal Jørpeland

Търсите прогнози за Staal Jørpeland? NerdyTips предлага генерирани от изкуствен интелект футболни прогнози за Staal Jørpeland, задвижвани от нашия алгоритъм NT Apex. До момента анализирахме 1 мача с участието на Staal Jørpeland с точност на най-добрата прогноза от 100%. Прогнозите включват Краен резултат, Под/Над, И двата отбора да вкарат, Точен резултат, xG, Корнери и Владение на топката.

В текущия сезон на 3. Division - Girone 4 Staal Jørpeland записа 4 победи, 4 равенства и 4 загуби в 12 мача, отбелязвайки 22 гола (1.8 на мач) и допускайки 24, при 2 мача без допуснат гол.

Staal Jørpeland в момента има приблизителна пазарна стойност от €100Th..

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Staal Jørpeland остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Staal Jørpeland е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 160 лиги.

3. Division - Girone 4Norway • Сезон 2026
Разбивка на представянето
ПоказателДомакинГостОбщо
Мачове7512
Победи224
Равенства224
Загуби314
Вкарани голове121022
Допуснати голове15924
Средно вкарани голове1.72.01.8
Средно допуснати голове2.11.82.0
Мачове без допуснат гол022
Мачове без отбелязан гол101
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин 5-2
Гост 0-3
Най-тежка загуба
Домакин 1-4
Гост 5-2
Най-много вкарани голове
Домакин 5
Гост 3
Най-много допуснати голове
Домакин 4
Гост 5
Серии
Победи 2
Загуби 2
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
Тактика и дисциплина
Минути на картони
0 Жълти
0 Червени
Отбелязани голове
Над 0.5 92%
11 Мачове
Над 1.5 42%
5 Мачове
Над 2.5 33%
4 Мачове
Над 3.5 8%
1 Мачове
Над 4.5 8%
1 Мачове
Играч Възр. Поз Рейт