Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
IS

Прогнози IFA Shield Индия

На тази страница ще видите анализите и прогнозите за IFA Shield Индия. Вземаме предвид статистически данни, формата на отборите и скорошната история на мачовете, а прогнозите се генерират автоматично от AI с точност над 67%.

6 Отбори
6
Прогнозирани мачове
67%
Предвидимост
50%
Над 2.5
33%
BTTS
Статистика
Победи на домакина33% Равенства33% Победи на госта33%
Над 1.567%
Над 2.550%
Над 3.550%
BTTS33%

Прогнози за мачове

Все още няма прогнози

Изчисляваме прогнозите си около 4 дни преди началото на мача, така че предстоящите мачове скоро ще се появят тук.

Последни мачове

Group Stage23 септември 2026 г. – 30 септември 2026 г.4
East Bengal II срещу Minerva Punjab, начален час 10:00. Коефициенти: домакин 4.00, равен 4.00, гост 1.76. Best Tip: гостът печели или равенство, коефициент 1.22, увереност 4.3/10. Краен резултат 0–1, печеливша прогноза.
Край
East Bengal0
Punjab 1
4.00
4.00
1.76
2
1.76
O2.5
1.57
Да
1.53
X2
1.22
4.3
✓ X2
1.224.3
ATK Mohun Bagan срещу NorthEast United, начален час 10:00. Коефициенти: домакин 1.53, равен 4.50, гост 5.50. Best Tip: победа за домакина, коефициент 1.53, увереност 8.0/10. Краен резултат 1–1, губеща прогноза.
Край
Mohun Bagan1
North East Utd1
1.53
4.50
5.50
1
1.53
O1.5
1.29
Не
1.72
1
1.53
8.0
1
1.538.0
Calcutta Customs срещу Minerva Punjab, начален час 10:00. Коефициенти: домакин 8.65, равен 5.50, гост 1.30. Best Tip: победа за госта, коефициент 1.33, увереност 5.0/10. Краен резултат 0–7, печеливша прогноза.
Край
Calcutta C0
Punjab7
8.65
5.50
1.30
2
▴1.33
O2.5
1.39
Да
1.78
2
▴1.33
5.0
✓ 2
▴1.335.0
ATK Mohun Bagan срещу Sreenidi Deccan, начален час 10:30. Коефициенти: домакин 1.13, равен 6.20, гост 13.00. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.33, увереност 2.0/10. Краен резултат 6–0, печеливша прогноза.
Край
Mohun Bagan6
Sreenidi Deccan0
▴1.13
▾6.20
▴13.00
1
▴1.13
O2.5
1.33
Да
1.88
O2.5
1.33
2.0
✓ O2.5
1.332.0

Отбори

Прогнози и съвети за залагания за IFA Shield Индия

Разгледайте най-новите прогнози и съвети за залагания за IFA Shield Индия, генерирани от AI модела ни NT Apex. Анализирахме 6 мача на 6 отбора от IFA Shield Индия с точност на Best Tip над 67%. Прогнозите обхващат краен резултат, над/под, двата отбора да отбележат, точен резултат, xG, корнери и владение на топката.

Този сезон 50% от мачовете в IFA Shield Индия завършиха с над 2.5 гола, а двата отбора отбелязаха в 33% от срещите. Всички приключили прогнози за IFA Shield Индия остават напълно видими — проверете резултатите ни по всяко време.

IFA Shield Индия предлага сравнително балансирана резултатност. Домакините печелят 33% от мачовете, а равенствата са в 33%.

Нашите футболни прогнози с AI отиват далеч отвъд мачовете от IFA Shield Индия — покриваме над 700 лиги по целия свят.