Vés al contingut
Amb tecnologia de NT Apex AI
Independiente F.b.c.

Independiente F.b.c. Pronòstics, Estadístiques i Forma

Pronòstics d’apostes amb IA, estadístiques i forma — actualitzats cada dia.

64
Partits Pronosticats
65.6%
Taxa de Predicció
LLWWDL
Forma Recent
1.60
Gols / Partit
Independiente F.b.c. va marcar 2+ gols en els últims 4 partits
Independiente F.b.c. no va rebre targetes vermelles en els últims 21 partits
Independiente F.b.c. va tenir 5+ xuts a porta en els últims 4 partits
Cap partit programat

El Independiente F.b.c. no té cap partit programat ara mateix. Explora els seus resultats recents i les estadístiques de la temporada a continuació.

Partits Recents

Independiente F.b.c. vs Paraguari AC, Division Intermedia, inici a les 23:00. Quotes: 2.27 local, 3.55 empat, 3.55 visitant. Millor pronòstic: marca l'equip visitant, quota 1.48, confiança 6.4/10. Resultat final 1–3, pronòstic encertat.
FT
Independiente F.b.c.Independi1
Paraguari AC3
2.27
3.55
3.55
1X
1.35
O2.5
▴1.88
Sí
▴1.74
AS
1.48
6.4
✓ AS
1.486.4
Tacuary vs Independiente F.b.c., Division Intermedia, inici a les 23:00. Quotes: 3.90 local, 3.10 empat, 2.04 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip visitant, quota 2.04, confiança 5.2/10. Resultat final 3–2, pronòstic fallat.
FT
Tacuary3
Independiente F.b.c.Independi2
▴3.90
▾3.10
▴2.04
2
▴2.04
O2.5
▴2.37
Sí
▴2.12
2
▴2.04
5.2
2
▴2.045.2
Independiente F.b.c. vs Atletico Tembetary, Division Intermedia, inici a les 14:00. Quotes: 2.07 local, 3.25 empat, 3.30 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local o empat, quota 1.28, confiança 8.5/10. Resultat final 3–0, pronòstic encertat.
FT
Independiente F.b.c.Independi3
Atletico TembetaryAtl. Tembetary0
▴2.07
▾3.25
▾3.30
1
▴2.07
O1.5
▾1.30
Sí
▾1.75
1X
▴1.28
8.5
✓ 1X
▴1.288.5
Benjamin Aceval vs Independiente F.b.c., Division Intermedia, inici a les 21:00. Quotes: 2.32 local, 3.50 empat, 2.80 visitant. Millor pronòstic: marca l'equip visitant, quota 1.24, confiança 8.3/10. Resultat final 2–3, pronòstic encertat.
FT
Benjamin Aceval2
Independiente F.b.c.Independi3
▴2.32
▴3.50
▾2.80
2
▾2.80
O1.5
▾1.24
Sí
▾1.54
AS
▾1.24
8.3
✓ AS
▾1.248.3
Independiente F.b.c. vs Sportivo Carapegua, Division Intermedia, inici a les 20:00. Quotes: 2.08 local, 3.25 empat, 3.70 visitant. Millor pronòstic: màxim 2 gols en total, quota 1.73, confiança 5.0/10. Resultat final 0–1, pronòstic encertat.
FT
Independiente F.b.c.Independi0
Sportivo CarapeguaSp. Carapegua1
▾2.08
▴3.25
▴3.70
1
▾2.08
U2.5
▴1.73
No
▴1.88
U2.5
▴1.73
5.0
✓ U2.5
▴1.735.0
12 de Junio VH vs Independiente F.b.c., Division Intermedia, inici a les 14:00. Quotes: 1.90 local, 3.25 empat, 4.15 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local o empat, quota 1.20, confiança 4.3/10. Resultat final 0–4, pronòstic fallat.
FT
12 de Junio VH12 de Junio0
Independiente F.b.c.Independi4
▾1.90
▴3.25
▴4.15
1
▾1.90
U2.5
▴1.71
No
▴1.83
1X
▾1.20
4.3
1X
▾1.204.3
Independiente F.b.c. vs Encarnacion, Division Intermedia, inici a les 23:00. Quotes: 2.27 local, 3.20 empat, 3.25 visitant. Millor pronòstic: màxim 3 gols en total, quota 1.28, confiança 7.0/10. Resultat final 1–0, pronòstic encertat.
FT
Independiente F.b.c.Independi1
Encarnacion0
▴2.27
▾3.20
▾3.25
1
▴2.27
U3.5
▴1.28
No
▴1.92
U3.5
▴1.28
7.0
✓ U3.5
▴1.287.0
Deportivo Santani vs Independiente F.b.c., Division Intermedia, inici a les 20:30. Quotes: 1.95 local, 3.45 empat, 3.85 visitant. Millor pronòstic: almenys 2 gols marcats, quota 1.33, confiança 3.9/10. Resultat final 1–2, pronòstic encertat.
FT
Deportivo SantaniDeportivo1
Independiente F.b.c.Independi2
▴1.95
▴3.45
▾3.85
1
▴1.95
O1.5
1.33
Sí
▾1.83
O1.5
1.33
3.9
✓ O1.5
1.333.9
Independiente F.b.c. vs Guarani de Fram, Division Intermedia, inici a les 14:00. Quotes: 2.21 local, 3.14 empat, 2.95 visitant. Millor pronòstic: almenys 2 gols marcats, quota 1.28, confiança 2.3/10. Resultat final 2–0, pronòstic encertat.
FT
Independiente F.b.c.Independi2
Guarani de FramGuarani F0
2.21
3.14
2.95
1X
1.30
O1.5
1.28
No
1.95
O1.5
1.28
2.3
✓ O1.5
1.282.3
Pastoreo vs Independiente F.b.c., Division Intermedia, inici a les 14:00. Quotes: 2.12 local, 3.10 empat, 3.20 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local o empat, quota 1.29, confiança 2.3/10. Resultat final 1–2, pronòstic fallat.
FT
Pastoreo1
Independiente F.b.c.Independi2
2.12
3.10
3.20
1
2.12
U2.5
1.73
No
1.91
1X
1.29
2.3
1X
1.292.3
Independiente F.b.c. vs Martin Ledesma, Division Intermedia, inici a les 14:00. Quotes: 1.78 local, 3.10 empat, 4.80 visitant. Millor pronòstic: màxim 2 gols en total, quota 1.50, confiança 3.2/10. Resultat final 1–3, pronòstic fallat.
FT
Independiente F.b.c.Independi1
Martin LedesmaMartin L3
1.78
3.10
4.80
1
1.78
U2.5
1.50
No
1.59
U2.5
1.50
3.2
U2.5
1.503.2
Independiente F.b.c. vs 3 de Febrero, Division Intermedia, inici a les 15:00. Quotes: 1.95 local, 2.85 empat, 4.10 visitant. Millor pronòstic: màxim 2 gols en total, quota 1.44, confiança 5.0/10. Resultat final 2–1, pronòstic fallat.
FT
Independiente F.b.c.Independi2
3 de Febrero1
1.95
2.85
4.10
X
2.85
U2.5
1.44
No
1.60
U2.5
1.44
5.0
U2.5
1.445.0

Independi Estadístiques Mitjanes

Últims 10 Partits
XutsA porta / partit
4.8
Possessió
50%
CórnersMitjana per partit
4.4
Taxa de Victòria
50%

Estadístiques de Temporada

Division Intermedia Paraguai · Temporada 2026
29Partits Taxa de Victòria 38%
Desglossament del Rendiment
Estadística Local Visitant Total
Partits141529
Victòries5611
Empats5510
Derrotes448
Gols a Favor153045
Gols en Contra112738
Mitjana de Gols a Favor1.12.01.6
Mitjana de Gols en Contra0.81.81.3
Porteries a Zero7310
Partits sense Marcar415
Rècords i Ratxes
Victòria Més Gran
Local3-0
Visitant0-4
Derrota Més Àmplia
Local0-2
Visitant5-2
Més Gols Marcats
Local3
Visitant4
Més Gols Encaixats
Local2
Visitant5
Ratxes
Victòries3
Derrotes1
Penals
1/ 2
50.00% Convertits
Minuts de Gol (a Favor vs en Contra)
5–3
0-15
7–9
16-30
7–9
31-45
5–6
46-60
9–1
61-75
9–8
76-90
Marcats Encaixats
Tàctica i Disciplina
Minuts de Targetes
31-451
1Grogues
2Vermelles
Gols Marcats
Més de 0.583%
24 Partits
Més de 1.555%
16 Partits
Més de 2.514%
4 Partits
Més de 3.53%
1 Partits
Més de 4.50%
0 Partits

Jugadors

Jugador Edat Pos Val
L. Zalazar L. Zalazar 28 - 7.34
L. Cabral L. Cabral 42 - 7.31
D. Dietze D. Dietze 28 FWD 7.25
J. Alfonso J. Alfonso 35 GK 7.13
B. Martínez B. Martínez 22 MID 7.12
D. Jara D. Jara 23 MID 7.06
I. Benegas I. Benegas 38 DEF 7.05
S. Doldán S. Doldán 32 FWD 6.96
Aldo Andrés Torres Amarilla Aldo Andrés Torres Amarilla 29 - 6.96
C. Gavilán C. Gavilán 22 MID 6.93
W. Alonso W. Alonso 35 - 6.86
A. Quiñónez A. Quiñónez 34 - 6.81
N. Rojas N. Rojas 26 DEF 6.81
A. Romero A. Romero 19 MID 6.75
A. Vera A. Vera 38 MID 6.73
S. Chaparro S. Chaparro 22 - 6.64
M. Gatani M. Gatani 22 - 6.45
T. Villalba T. Villalba 19 FWD 6.39
H. Portillo H. Portillo 20 DEF 6.26
E. Borja E. Borja 30 FWD 6.18
A. Zorrilla A. Zorrilla 30 DEF 6.18
L. Di Maio L. Di Maio 20 FWD 6.12
G. Yeza G. Yeza 21 MID 6.11
V. Rivarola V. Rivarola 23 FWD -
F. Vera F. Vera 21 FWD -
I. Salcedo I. Salcedo 25 MID -
M. Lezcano M. Lezcano 22 MID -
R. Frutos R. Frutos 22 GK -
M. Schabus M. Schabus 21 MID -

Classificació

Paraguai - Division Intermedia
# Equip J G P
1 Deportivo Santani 29 49-27 57
2 General Caballero 29 58-37 56
3 12 de Junio VH 29 39-28 54
4 SOL DE America 29 36-29 44
5 Paraguari AC 29 42-37 44
6 Independiente F.b.c. 29 45-38 43
7 Benjamín Aceval 29 43-39 42
8 Sportivo Carapeguá 29 37-43 42
9 Resistencia 29 34-34 39
10 Atlético Tembetary 29 40-47 36
11 Deportivo Capiata 29 36-39 35
12 Fernando De La Mora 29 32-42 34
13 3 de Noviembre 29 36-44 29
14 Guairena FC 29 23-38 28
15 Tacuary 29 35-49 27
16 Encarnación 29 28-42 25

Pronòstics d'apostes de Independiente F.b.c.

Busques pronòstics de Independiente F.b.c.? NerdyTips ofereix pronòstics de futbol per a Independiente F.b.c. generats per IA amb el nostre algoritme, NT Apex. Fins ara, hem analitzat 64 partits amb la participació de Independiente F.b.c., amb una precisió del millor pronòstic de 65.6%. Els pronòstics cobreixen Resultat Final, Més/Menys, Ambdós Equips Marquen, Marcador Exacte, xG, Córners i Possessió de pilota.

En la temporada actual de Division Intermedia, Independiente F.b.c. ha aconseguit 11 victòries, 10 empats i 8 derrotes en 29 partits, marcant 45 gols (1.6 per partit) i encaixant-ne 38, amb 10 porteries a zero.

NerdyTips es basa en la total transparència — tots els pronòstics completats de Independiente F.b.c. es mantenen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

Independiente F.b.c. és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia — explora els nostres pronòstics de futbol per a més de 700 lligues.