Vés al contingut
AFC Champions League Two
Amb tecnologia de NT Apex AI

Pronòstics AFC Champions League Two

En aquesta pàgina pots veure anàlisis i pronòstics per a AFC Champions League Two. Es tenen en compte dades estadístiques, la forma dels equips i l'historial recent de partits, i els pronòstics es generen automàticament per IA amb una precisió superior al 70%.

32 Equips
102
Partits Pronosticats
70%
Taxa de Predicció
54%
Més de 2.5
49%
Ambdós marquen
Estadístiques
53% 17% 29%
Victòries locals 53% Empats 17% Victòries visitants 29%
77%
Més de 1.5
54%
Més de 2.5
30%
Més de 3.5
49%
Ambdós marquen

Pronòstics de Partits

Cap partit programat

Partits Recents

Round of 1610 de febr. del 2026 – 19 de febr. del 202615
FT
Gamba Osaka2
Pohang (Kor)1
1.67
3.75
5.10
1
1.67
U3.5
1.26
No
1.71
1X
1.17
8.0
✓ 1X
1.178.0
FT
Macarthur FC2
Bangkok Utd2
1.85
3.95
4.10
2
4.10
O1.5
1.25
1.73
X2
1.98
6.3
✓ X2
1.986.3
FT
Al Nassr1
Arkadag (Tkm) 0
1.06
13.00
32.00
1
1.06
U3.5
2.02
No
1.37
No BTTS
1.37
5.0
✓ No BTTS
1.375.0
FT
Al Ahli Doha1
Sepahan (Irn)0
3.20
3.20
2.35
1
3.20
O1.5
1.35
1.83
O1.5
1.35
6.3
O1.5
1.356.3
FT
Tampines3
Cong N 1
8.40
6.00
1.41
2
1.41
O2.5
1.45
No
2.23
O2.5
1.45
8.0
✓ O2.5
1.458.0
FT
Persib BandungPersib B 1
Ratchaburi0
1.58
4.10
5.80
1X
1.14
U3.5
1.39
No
2.00
U3.5
1.39
6.6
✓ U3.5
1.396.6
FT
Al Hussein3
EsteghlalEsteghlal FC2
4.00
3.35
1.98
2
1.98
U2.5
1.57
No
1.67
U2.5
1.57
7.5
U2.5
1.577.5
FT
Al Wasl (Uae)4
Al Zawraa2
1.27
5.70
9.50
X2
3.65
U3.5
1.65
1.97
U3.5
1.65
2.1
U3.5
1.652.1
FT
Bangkok Utd2
Macarthur FC0
2.75
3.60
2.50
1
2.75
O2.5
1.72
1.62
1X
1.57
5.2
✓ 1X
1.575.2
FT
Pohang (Kor)1
Gamba Osaka1
3.35
3.20
2.20
2
2.20
U3.5
1.26
No
1.91
U3.5
1.26
8.0
✓ U3.5
1.268.0
FT
Sepahan (Irn) 2
Al Ahli Doha2
2.17
3.25
3.55
X2
1.69
U2.5
1.62
2.05
X2
1.69
2.5
✓ X2
1.692.5
FT
Ratchaburi3
Persib BandungPersib B0
2.70
3.45
2.55
X
3.45
U3.5
1.32
1.76
U3.5
1.32
3.7
✓ U3.5
1.323.7
FT
Cong An Nhan DanCong N4
Tampines RoversTampines0
1.36
6.20
8.40
1
1.36
O2.5
1.35
1.71
O2.5
1.35
8.0
✓ O2.5
1.358.0
FT
Al Zawraa3
Al Wasl (Uae) 2
3.65
3.35
2.12
1X
1.80
U3.5
1.27
No
1.95
U3.5
1.27
7.3
U3.5
1.277.3
FT
EsteghlalEsteghlal FC0
Al Hussein1
1.98
3.55
4.00
1
1.98
U2.5
1.65
No
1.72
1X
1.22
7.3
1X
1.227.3

Equips

Pronòstics de la AFC Champions League Two

Consulta les últimes prediccions i pronòstics d'apostes de la AFC Champions League Two, generats pel nostre algorisme d'IA, NT Apex. Hem analitzat 102 partits de 32 equips a la AFC Champions League Two, assolint una precisió del millor pronòstic superior al 70%. Les prediccions inclouen Resultat Final, Més/Menys Gols, Ambdós Marquen, Resultat Exacte, xG, Córners i Possessió de Pilota.

Aquesta temporada, el 54% dels partits de la AFC Champions League Two han acabat amb més de 2.5 gols, i Ambdós Marquen s'ha complert al 49% dels encontres. Totes les prediccions finalitzades de la AFC Champions League Two romanen visibles — consulta el nostre historial en qualsevol moment.

AFC Champions League Two ofereix una producció de gols força equilibrada. Els equips locals guanyen el 53% dels partits, amb empats en el 17%.

Els nostres pronòstics de futbol amb IA van molt més enllà dels partits de AFC Champions League Two: cobrim més de 160 lligues d'arreu del món.