Vés al contingut
Amb el model d'IA NT Apex
Londerzeel

Londerzeel Pronòstics, estadístiques i forma

Pronòstics d'apostes amb IA, estadístiques i forma, actualitzats cada dia.

22
Partits pronosticats
50.0%
Previsibilitat
LDWDLD
Forma recent
1
Gols / partit
Londerzeel no va rebre targetes vermelles en els últims 40 partits
Proper partit Second Amateur Division - VFV A · dg., 8 de nov. · 14:00
Londerzeel
VS
Voorde
Best Tip
Quota
Confiança 2.7/10
Desbloqueja el pronòstic

Partits recents

FC Lebbeke vs Londerzeel, Second Amateur Division - VFV A, inici a les 19:00. Quotes: 2.45 local, 3.75 empat, 2.20 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip local, quota 1.49, confiança 3.8/10. Resultat final 3–0, pronòstic encertat.
FT
FC Lebbeke3
Londerzeel0
2.45
3.75
2.20
1
2.45
O2.5
1.71
Sí
1.66
1X
1.49
3.8
✓ 1X
1.493.8
Londerzeel vs HO Kalken, Second Amateur Division - VFV A, inici a les 14:00. Quotes: 1.43 local, 4.25 empat, 4.90 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.75, confiança 4.1/10. Resultat final 1–1, pronòstic fallat.
FT
Londerzeel1
Kalken1
1.43
4.25
4.90
1
1.43
O2.5
1.75
Sí
1.95
O2.5
1.75
4.1
O2.5
1.754.1
Londerzeel vs Diksmuide, Second Amateur Division - VFV A, inici a les 14:00. Quotes: 3.40 local, 3.70 empat, 1.80 visitant. Best Tip: fins a 2 gols en total, quota 1.42, confiança 3.9/10. Resultat final 3–2, pronòstic fallat.
FT
Londerzeel3
Diksmuide2
3.40
3.70
1.80
2
1.80
U2.5
1.42
No
1.44
U2.5
1.42
3.9
U2.5
1.423.9
Zulte Waregem II vs Londerzeel, Second Amateur Division - VFV A, inici a les 17:30. Quotes: 2.00 local, 3.70 empat, 2.90 visitant. Best Tip: ambdós equips marquen, quota 1.36, confiança 6.2/10. Resultat final 0–0, pronòstic fallat.
FT
Waregem 20
Londerzeel0
2.00
3.70
2.90
1
2.00
O2.5
1.36
Sí
1.36
BTTS
1.36
6.2
BTTS
1.366.2
Londerzeel vs VW Hamme, Second Amateur Division - VFV A, inici a les 14:00. Quotes: 1.82 local, 3.85 empat, 3.20 visitant. Best Tip: ambdós equips marquen, quota 1.48, confiança 8.0/10. Resultat final 0–1, pronòstic fallat.
FT
Londerzeel0
Hamme1
1.82
3.85
3.20
1
1.82
O2.5
1.47
Sí
1.48
BTTS
1.48
8.0
BTTS
1.488.0
RFC Wetteren vs Londerzeel, Second Amateur Division - VFV A, inici a les 19:00. Quotes: 2.02 local, 3.80 empat, 2.77 visitant. Best Tip: ambdós equips marquen, quota 1.59, confiança 5.0/10. Resultat final 1–1, pronòstic encertat.
FT
Wetteren1
Londerzeel1
2.02
3.80
2.77
1
2.02
O2.5
1.62
Sí
1.59
BTTS
1.59
5.0
✓ BTTS
1.595.0
Londerzeel vs Sparta P, Second Amateur Division - VFV A, inici a les 14:00. Quotes: 1.83 local, 3.55 empat, 3.45 visitant. Best Tip: guanya l'equip local, quota 1.83, confiança 7.1/10. Resultat final 3–4, pronòstic fallat.
FT
Londerzeel3
Petegem4
1.83
3.55
3.45
1
1.83
O1.5
1.26
No
1.88
1
1.83
7.1
1
1.837.1
Torhout vs Londerzeel, Second Amateur Division - VFV A, inici a les 14:00. Quotes: 2.10 local, 3.35 empat, 2.87 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip local, quota 1.29, confiança 5.1/10. Resultat final 0–0, pronòstic encertat.
FT
Torhout0
Londerzeel0
2.10
3.35
2.87
1
2.10
O2.5
1.72
Sí
1.62
1X
1.29
5.1
✓ 1X
1.295.1
Oostkamp vs Londerzeel, Second Amateur Division - VFV A, inici a les 18:30. Quotes: 2.17 local, 3.60 empat, 2.62 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip visitant, quota 1.51, confiança 6.4/10. Resultat final 0–0, pronòstic encertat.
FT
Oostkamp0
Londerzeel0
2.17
3.60
2.62
2
2.62
O2.5
1.69
Sí
1.61
X2
1.51
6.4
✓ X2
1.516.4

Estadístiques de temporada

Second Amateur Division - VFV A Bèlgica · Temporada 2026
10Partits Taxa de victòries 20%
Desglossament del rendiment
Estadística Local Visitant Total
Partits5510
Victòries202
Empats145
Derrotes213
Gols a favor9110
Gols en contra9413
Mitjana de gols a favor1.80.21.0
Mitjana de gols en contra1.80.81.3
Porteries a zero033
Partits sense marcar145
Rècords i ratxes
Victòria més àmplia
Local3-2
Visitant-
Derrota més àmplia
Local3-4
Visitant3-0
Més gols marcats
Local3
Visitant1
Més gols encaixats
Local4
Visitant3
Ratxes
Victòries1
Derrotes1
Minuts de gol (a favor vs en contra)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Marcats Encaixats
Tàctica i disciplina
Minuts de targetes
0Grogues
0Vermelles
Gols marcats
Més de 0.550%
5 Partits
Més de 1.530%
3 Partits
Més de 2.520%
2 Partits
Més de 3.50%
0 Partits
Més de 4.50%
0 Partits

Jugadors

No hi ha dades disponibles de jugadors

Classificació

Bèlgica - Second Amateur Division - VFV A
# Equip J G P
1 Voorde Appelterre 10 12-8 18
2 Eendracht Aalst 9 17-12 17
3 Diksmuide 9 14-10 17
4 FC Lebbeke 10 23-18 16
5 Sparta Petegem 10 14-10 16
6 Mechelen II 10 20-16 15
7 Torhout 10 14-13 14
8 Oostkamp 10 13-13 13
9 Zulte Waregem II 10 26-22 12
10 KRC Gent 10 19-19 12
11 Ninove 10 18-23 12
12 RFC Wetteren 10 15-21 12
13 VW Hamme 10 13-20 12
14 HO Kalken 10 15-17 11
15 Londerzeel 10 10-13 11
16 Oudenaarde 10 15-23 6
Promotion - National Division 1 - VV Promotion - Second Amateur Division Group ACFF Second Amateur Division Group VFV A (Relegation) Relegation

Pronòstics d'apostes de Londerzeel

Busques pronòstics de Londerzeel? NerdyTips ofereix pronòstics de futbol per a Londerzeel generats per IA amb el nostre model, NT Apex. Fins ara hem analitzat 22 partits de Londerzeel, amb una precisió del Best Tip de 50.0%. Els pronòstics cobreixen resultat final, més/menys gols, ambdós equips marquen, marcador exacte, xG, córners i possessió.

En la temporada actual de Second Amateur Division - VFV A, Londerzeel ha aconseguit 2 victòries, 5 empats i 3 derrotes en 10 partits, marcant 10 gols (1.0 per partit) i encaixant-ne 13, amb 3 porteries a zero.

NerdyTips es basa en la transparència total: tots els pronòstics ja resolts de Londerzeel continuen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

Londerzeel és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia: explora els nostres pronòstics de futbol de més de 700 lligues.