Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Londerzeel

Londerzeel Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

22
Ennustatud mängud
50.0%
Ennustatavuse määr
LDWDLD
Hiljutine vorm
1
Väravad / mäng
Londerzeel ei saanud viimases 40 mängus punast kaarti
Järgmine mäng Second Amateur Division - VFV A · P, 8. nov · 14:00
Londerzeel
VS
Voorde
Best Tip
Koefitsient
Usaldus 2.7/10
Ava ennustus

Viimased mängud

FC Lebbeke vs Londerzeel, Second Amateur Division - VFV A, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.45 koduvõit, 3.75 viik, 2.20 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.49, usaldus 3.8/10. Lõppseis 3–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
FC Lebbeke3
Londerzeel0
2.45
3.75
2.20
1
2.45
O2.5
1.71
Jah
1.66
1X
1.49
3.8
✓ 1X
1.493.8
Londerzeel vs HO Kalken, Second Amateur Division - VFV A, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 1.43 koduvõit, 4.25 viik, 4.90 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.75, usaldus 4.1/10. Lõppseis 1–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Londerzeel1
Kalken1
1.43
4.25
4.90
1
1.43
O2.5
1.75
Jah
1.95
O2.5
1.75
4.1
O2.5
1.754.1
Londerzeel vs Diksmuide, Second Amateur Division - VFV A, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 3.40 koduvõit, 3.70 viik, 1.80 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 1.42, usaldus 3.9/10. Lõppseis 3–2, vihje oli möödalask.
Lõpp
Londerzeel3
Diksmuide2
3.40
3.70
1.80
2
1.80
U2.5
1.42
Ei
1.44
U2.5
1.42
3.9
U2.5
1.423.9
Zulte Waregem II vs Londerzeel, Second Amateur Division - VFV A, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 2.00 koduvõit, 3.70 viik, 2.90 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.36, usaldus 6.2/10. Lõppseis 0–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Waregem 20
Londerzeel0
2.00
3.70
2.90
1
2.00
O2.5
1.36
Jah
1.36
BTTS
1.36
6.2
BTTS
1.366.2
Londerzeel vs VW Hamme, Second Amateur Division - VFV A, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 1.82 koduvõit, 3.85 viik, 3.20 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.48, usaldus 8.0/10. Lõppseis 0–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Londerzeel0
Hamme1
1.82
3.85
3.20
1
1.82
O2.5
1.47
Jah
1.48
BTTS
1.48
8.0
BTTS
1.488.0
RFC Wetteren vs Londerzeel, Second Amateur Division - VFV A, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.02 koduvõit, 3.80 viik, 2.77 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.59, usaldus 5.0/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Wetteren1
Londerzeel1
2.02
3.80
2.77
1
2.02
O2.5
1.62
Jah
1.59
BTTS
1.59
5.0
✓ BTTS
1.595.0
Londerzeel vs Sparta P, Second Amateur Division - VFV A, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 1.83 koduvõit, 3.55 viik, 3.45 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.83, usaldus 7.1/10. Lõppseis 3–4, vihje oli möödalask.
Lõpp
Londerzeel3
Petegem4
1.83
3.55
3.45
1
1.83
O1.5
1.26
Ei
1.88
1
1.83
7.1
1
1.837.1
Torhout vs Londerzeel, Second Amateur Division - VFV A, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 2.10 koduvõit, 3.35 viik, 2.87 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.29, usaldus 5.1/10. Lõppseis 0–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Torhout0
Londerzeel0
2.10
3.35
2.87
1
2.10
O2.5
1.72
Jah
1.62
1X
1.29
5.1
✓ 1X
1.295.1
Oostkamp vs Londerzeel, Second Amateur Division - VFV A, algus kell 18:30. Koefitsiendid: 2.17 koduvõit, 3.60 viik, 2.62 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.51, usaldus 6.4/10. Lõppseis 0–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Oostkamp0
Londerzeel0
2.17
3.60
2.62
2
2.62
O2.5
1.69
Jah
1.61
X2
1.51
6.4
✓ X2
1.516.4

Hooaja statistika

Second Amateur Division - VFV A Belgia · Hooaeg 2026
10Mängud Võidumäär 20%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud5510
Võidud202
Viigid145
Kaotused213
Löödud väravad9110
Sisse lastud väravad9413
Keskm. löödud väravad1.80.21.0
Keskm. sisse lastud väravad1.80.81.3
Nullimängud033
Mängud väravata145
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu3-2
Võõrsil-
Suurim kaotus
Kodu3-4
Võõrsil3-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu3
Võõrsil1
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu4
Võõrsil3
Seeriad
Võit1
Kaotus1
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
0Punased
Löödud väravad
Üle 0.550%
5 mängu
Üle 1.530%
3 mängu
Üle 2.520%
2 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Belgia - Second Amateur Division - VFV A
# Meeskond M V P
1 Voorde Appelterre 10 12-8 18
2 Eendracht Aalst 9 17-12 17
3 Diksmuide 9 14-10 17
4 FC Lebbeke 10 23-18 16
5 Sparta Petegem 10 14-10 16
6 Mechelen II 10 20-16 15
7 Torhout 10 14-13 14
8 Oostkamp 10 13-13 13
9 Zulte Waregem II 10 26-22 12
10 KRC Gent 10 19-19 12
11 Ninove 10 18-23 12
12 RFC Wetteren 10 15-21 12
13 VW Hamme 10 13-20 12
14 HO Kalken 10 15-17 11
15 Londerzeel 10 10-13 11
16 Oudenaarde 10 15-23 6
Promotion - National Division 1 - VV Promotion - Second Amateur Division Group ACFF Second Amateur Division Group VFV A (Relegation) Relegation

Londerzeel ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Londerzeel ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Londerzeel meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 22 mängu, milles on osalenud Londerzeel, parima vihje täpsusega 50.0%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel Second Amateur Division - VFV A hooajal on Londerzeel saavutanud 2 võitu, 5 viiki ja 3 kaotust 10 mängus, lüües 10 väravat (1.0 mängu kohta) ja lastes sisse 13, sealhulgas 3 mängu väravat sisse laskmata.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Londerzeel ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Londerzeel on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.