Vés al contingut
Amb el model d'IA NT Apex
Tongeren

Tongeren Pronòstics, estadístiques i forma

Pronòstics d'apostes amb IA, estadístiques i forma, actualitzats cada dia.

22
Partits pronosticats
77.3%
Previsibilitat
WLLLDL
Forma recent
1.47
Gols / partit
Tongeren no ha guanyat cap dels últims 13 partits
Més de 3.5 gols en els últims 3 partits de Tongeren
Tongeren no va rebre targetes vermelles en els últims 40 partits
Encara no hi ha pronòstics

Calculem els pronòstics uns 4 dies abans del partit, així que els propers partits apareixeran aquí aviat.

Partits recents

De Kempen vs Tongeren, Second Amateur Division - VFV B, inici a les 18:30. Quotes: 1.46 local, 3.80 empat, 5.25 visitant. Best Tip: guanya l'equip local, quota 1.46, confiança 8.0/10. Resultat final 0–2, pronòstic fallat.
FT
De Kempen0
Tongeren2
1.46
3.80
5.25
1
1.46
O2.5
1.46
Sí
1.56
1
1.46
8.0
1
1.468.0
Tongeren vs Rotselaar, Second Amateur Division - VFV B, inici a les 18:30. Quotes: 2.80 local, 4.15 empat, 1.88 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.26, confiança 8.0/10. Resultat final 3–4, pronòstic encertat.
FT
Tongeren3
Rotselaar4
2.80
4.15
1.88
2
1.88
O2.5
1.26
Sí
1.30
O2.5
1.26
8.0
✓ O2.5
1.268.0
Sint-Truiden II vs Tongeren, Second Amateur Division - VFV B, inici a les 14:00. Quotes: 1.59 local, 4.15 empat, 3.80 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.35, confiança 6.7/10. Resultat final 7–5, pronòstic encertat.
FT
St. Truiden 27
Tongeren5
1.59
4.15
3.80
1
1.59
O2.5
1.35
Sí
1.42
O2.5
1.35
6.7
✓ O2.5
1.356.7
Racing Mechelen vs Tongeren, Second Amateur Division - VFV B, inici a les 19:00. Quotes: 1.61 local, 3.80 empat, 4.15 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.62, confiança 5.7/10. Resultat final 4–1, pronòstic encertat.
FT
KRC Mechelen4
Tongeren1
1.61
3.80
4.15
X2
2.00
O2.5
1.62
Sí
1.66
O2.5
1.62
5.7
✓ O2.5
1.625.7
Tongeren vs Rupel Boom, Second Amateur Division - VFV B, inici a les 18:30. Quotes: 3.30 local, 4.10 empat, 1.75 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip local, quota 1.82, confiança 6.0/10. Resultat final 0–0, pronòstic encertat.
FT
Tongeren0
Boom0
3.30
4.10
1.75
1
3.30
O2.5
1.54
Sí
1.57
1X
1.82
6.0
✓ 1X
1.826.0
Diegem Sport vs Tongeren, Second Amateur Division - VFV B, inici a les 14:00. Quotes: 1.71 local, 4.00 empat, 3.45 visitant. Best Tip: ambdós equips marquen, quota 1.38, confiança 8.0/10. Resultat final 1–0, pronòstic fallat.
FT
Diegem1
Tongeren0
1.71
4.00
3.45
1X
1.20
O2.5
1.34
Sí
1.38
BTTS
1.38
8.0
BTTS
1.388.0
Tongeren vs Hades, Second Amateur Division - VFV B, inici a les 14:00. Quotes: 3.15 local, 3.75 empat, 1.87 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip visitant, quota 1.25, confiança 6.1/10. Resultat final 3–3, pronòstic encertat.
FT
Tongeren3
Hades3
3.15
3.75
1.87
2
1.87
O2.5
1.68
Sí
1.65
X2
1.25
6.1
✓ X2
1.256.1
Tongeren vs Eendracht T, Second Amateur Division - VFV B, inici a les 18:30. Quotes: 2.90 local, 3.90 empat, 1.92 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.42, confiança 6.8/10. Resultat final 2–2, pronòstic encertat.
FT
Tongeren2
Eendr. Termien2
2.90
3.90
1.92
X
3.90
O2.5
1.42
Sí
1.42
O2.5
1.42
6.8
✓ O2.5
1.426.8
Tongeren vs Berchem Sport, Second Amateur Division - VFV B, inici a les 14:00. Quotes: 1.47 local, 4.50 empat, 4.50 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.62, confiança 7.0/10. Resultat final 0–1, pronòstic fallat.
FT
Tongeren0
Berchem S1
1.47
4.50
4.50
X2
2.25
O2.5
1.62
Sí
1.78
O2.5
1.62
7.0
O2.5
1.627.0

Estadístiques de temporada

Second Amateur Division - VFV B Bèlgica · Temporada 2026
10Partits Taxa de victòries 0%
Desglossament del rendiment
Estadística Local Visitant Total
Partits5510
Victòries000
Empats415
Derrotes145
Gols a favor8816
Gols en contra91625
Mitjana de gols a favor1.61.61.6
Mitjana de gols en contra1.83.22.5
Porteries a zero202
Partits sense marcar224
Rècords i ratxes
Derrota més àmplia
Local3-4
Visitant4-1
Més gols marcats
Local3
Visitant5
Més gols encaixats
Local4
Visitant7
Ratxes
Victòries0
Derrotes1
Minuts de gol (a favor vs en contra)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Marcats Encaixats
Tàctica i disciplina
Minuts de targetes
0Grogues
0Vermelles
Gols marcats
Més de 0.560%
6 Partits
Més de 1.550%
5 Partits
Més de 2.530%
3 Partits
Més de 3.510%
1 Partits
Més de 4.510%
1 Partits

Jugadors

No hi ha dades disponibles de jugadors

Classificació

Bèlgica - Second Amateur Division - VFV B
# Equip J G P
1 Tempo Overijse 10 28-9 27
2 Royal Antwerp II 11 23-10 21
3 Wilrijk 11 26-23 18
4 Racing Mechelen 11 24-18 18
5 Eendracht Termien 11 25-22 17
6 Bocholt 11 19-18 15
7 De Kempen 11 18-19 15
8 Rupel Boom 10 13-15 15
9 Hades 11 25-24 14
10 Sint-Truiden II 10 21-20 14
11 Nijlen 11 15-23 14
12 Rotselaar 11 21-26 13
13 Wellen 10 13-17 11
14 Diegem Sport 10 18-25 10
15 Tongeren 11 18-25 8
16 Cappellen 10 10-23 7
Promotion - National Division 1 - VV Promotion - Second Amateur Division Group ACFF Second Amateur Division Group VFV A (Relegation) Relegation

Pronòstics d'apostes de Tongeren

Busques pronòstics de Tongeren? NerdyTips ofereix pronòstics de futbol per a Tongeren generats per IA amb el nostre model, NT Apex. Fins ara hem analitzat 22 partits de Tongeren, amb una precisió del Best Tip de 77.3%. Els pronòstics cobreixen resultat final, més/menys gols, ambdós equips marquen, marcador exacte, xG, córners i possessió.

En la temporada actual de Second Amateur Division - VFV B, Tongeren ha aconseguit 0 victòries, 5 empats i 5 derrotes en 10 partits, marcant 16 gols (1.6 per partit) i encaixant-ne 25, amb 2 porteries a zero.

NerdyTips es basa en la transparència total: tots els pronòstics ja resolts de Tongeren continuen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

Tongeren és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia: explora els nostres pronòstics de futbol de més de 700 lligues.