Vés al contingut
Amb el model d'IA NT Apex
Royal Antwerp II

Antwerp B Pronòstics, estadístiques i forma

Pronòstics d'apostes amb IA, estadístiques i forma, actualitzats cada dia.

€850.00Th. Ø 19.8 Second Amateur Division - VFV B
22
Partits pronosticats
36.4%
Previsibilitat
WWWLWL
Forma recent
2
Gols / partit
Royal Antwerp II no va rebre targetes vermelles en els últims 40 partits
Encara no hi ha pronòstics

Calculem els pronòstics uns 4 dies abans del partit, així que els propers partits apareixeran aquí aviat.

Partits recents

Eendracht Termien vs Royal Antwerp II, Second Amateur Division - VFV B, inici a les 18:30. Quotes: 2.57 local, 3.80 empat, 2.10 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip visitant, quota 1.35, confiança 7.7/10. Resultat final 0–2, pronòstic encertat.
FT
Eendr. Termien0
Antwerp B2
2.57
3.80
2.10
2
2.10
O2.5
1.35
Sí
1.35
X2
1.35
7.7
✓ X2
1.357.7
Royal Antwerp II vs De Kempen, Second Amateur Division - VFV B, inici a les 17:30. Quotes: 1.82 local, 3.70 empat, 3.25 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip visitant, quota 1.73, confiança 4.2/10. Resultat final 7–0, pronòstic fallat.
FT
Antwerp B7
De Kempen0
1.82
3.70
3.25
2
3.25
O2.5
1.53
Sí
1.52
X2
1.73
4.2
X2
1.734.2
Royal Antwerp II vs Rotselaar, Second Amateur Division - VFV B, inici a les 17:30. Quotes: 1.63 local, 4.10 empat, 3.80 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.36, confiança 7.5/10. Resultat final 3–0, pronòstic encertat.
FT
Antwerp B3
Rotselaar0
1.63
4.10
3.80
1
1.63
O2.5
1.36
Sí
1.42
O2.5
1.36
7.5
✓ O2.5
1.367.5
Wellen vs Royal II, Second Amateur Division - VFV B, inici a les 19:00. Quotes: 2.80 local, 3.85 empat, 2.00 visitant. Best Tip: ambdós equips marquen, quota 1.46, confiança 6.2/10. Resultat final 1–0, pronòstic fallat.
FT
Wellen1
Antwerp B0
2.80
3.85
2.00
2
2.00
O2.5
1.47
Sí
1.46
BTTS
1.46
6.2
BTTS
1.466.2
Royal Antwerp II vs Cappellen, Second Amateur Division - VFV B, inici a les 17:30. Quotes: 1.50 local, 4.30 empat, 4.45 visitant. Best Tip: guanya l'equip local, quota 1.50, confiança 8.0/10. Resultat final 1–0, pronòstic encertat.
FT
Antwerp B1
Cappellen0
1.50
4.30
4.45
1
1.50
O2.5
1.42
No
2.25
1
1.50
8.0
✓ 1
1.508.0
Bocholt vs Royal Antwerp II, Second Amateur Division - VFV B, inici a les 19:00. Quotes: 2.90 local, 3.55 empat, 2.02 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip visitant, quota 1.29, confiança 7.3/10. Resultat final 2–1, pronòstic fallat.
FT
Bocholter2
Antwerp B1
2.90
3.55
2.02
2
2.02
O2.5
1.68
Sí
1.62
X2
1.29
7.3
X2
1.297.3
Racing Mechelen vs Royal Antwerp II, Second Amateur Division - VFV B, inici a les 19:00. Quotes: 1.69 local, 3.60 empat, 4.00 visitant. Best Tip: fins a 3 gols en total, quota 1.37, confiança 3.1/10. Resultat final 1–4, pronòstic fallat.
FT
KRC Mechelen1
Antwerp B4
1.69
3.60
4.00
1
1.69
U3.5
1.37
Sí
1.68
U3.5
1.37
3.1
U3.5
1.373.1
Hades vs Royal II, Second Amateur Division - VFV B, inici a les 18:30. Quotes: 2.62 local, 3.35 empat, 2.27 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip visitant, quota 1.36, confiança 6.0/10. Resultat final 3–0, pronòstic fallat.
FT
Hades3
Antwerp B0
2.62
3.35
2.27
2
2.27
U3.5
1.37
Sí
1.59
X2
1.36
6.0
X2
1.366.0
Berchem Sport vs Royal Antwerp II, Second Amateur Division - VFV B, inici a les 19:00. Quotes: 6.20 local, 4.50 empat, 1.50 visitant. Best Tip: guanya l'equip visitant, quota 1.50, confiança 8.0/10. Resultat final 2–2, pronòstic fallat.
FT
Berchem S2
Antwerp B2
▾6.20
▾4.50
▴1.50
2
▴1.50
O2.5
▴1.47
Sí
1.60
2
▴1.50
8.0
2
▴1.508.0

Estadístiques de temporada

Second Amateur Division - VFV B Bèlgica · Temporada 2026
10Partits Taxa de victòries 60%
Desglossament del rendiment
Estadística Local Visitant Total
Partits5510
Victòries426
Empats000
Derrotes134
Gols a favor14721
Gols en contra2810
Mitjana de gols a favor2.81.42.1
Mitjana de gols en contra0.41.61.0
Porteries a zero404
Partits sense marcar022
Rècords i ratxes
Victòria més àmplia
Local7-0
Visitant1-4
Derrota més àmplia
Local1-2
Visitant3-0
Més gols marcats
Local7
Visitant4
Més gols encaixats
Local2
Visitant3
Ratxes
Victòries1
Derrotes2
Minuts de gol (a favor vs en contra)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Marcats Encaixats
Tàctica i disciplina
Minuts de targetes
0Grogues
0Vermelles
Gols marcats
Més de 0.580%
8 Partits
Més de 1.550%
5 Partits
Més de 2.530%
3 Partits
Més de 3.520%
2 Partits
Més de 4.510%
1 Partits

Jugadors

No hi ha dades disponibles de jugadors

Classificació

Bèlgica - Second Amateur Division - VFV B
# Equip J G P
1 Tempo Overijse 10 28-9 27
2 Royal Antwerp II 11 23-10 21
3 Wilrijk 11 26-23 18
4 Racing Mechelen 11 24-18 18
5 Eendracht Termien 11 25-22 17
6 Bocholt 11 19-18 15
7 De Kempen 11 18-19 15
8 Rupel Boom 10 13-15 15
9 Hades 11 25-24 14
10 Sint-Truiden II 10 21-20 14
11 Nijlen 11 15-23 14
12 Rotselaar 11 21-26 13
13 Wellen 10 13-17 11
14 Diegem Sport 10 18-25 10
15 Tongeren 11 18-25 8
16 Cappellen 10 10-23 7
Promotion - National Division 1 - VV Promotion - Second Amateur Division Group ACFF Second Amateur Division Group VFV A (Relegation) Relegation

Pronòstics d'apostes de Royal Antwerp II

Busques pronòstics de Royal Antwerp II? NerdyTips ofereix pronòstics de futbol per a Royal Antwerp II generats per IA amb el nostre model, NT Apex. Fins ara hem analitzat 22 partits de Royal Antwerp II, amb una precisió del Best Tip de 36.4%. Els pronòstics cobreixen resultat final, més/menys gols, ambdós equips marquen, marcador exacte, xG, córners i possessió.

En la temporada actual de Second Amateur Division - VFV B, Royal Antwerp II ha aconseguit 6 victòries, 0 empats i 4 derrotes en 10 partits, marcant 21 gols (2.1 per partit) i encaixant-ne 10, amb 4 porteries a zero.

Royal Antwerp II té actualment un valor de mercat estimat de €850.00Th..

NerdyTips es basa en la transparència total: tots els pronòstics ja resolts de Royal Antwerp II continuen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

Royal Antwerp II és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia: explora els nostres pronòstics de futbol de més de 700 lligues.