Vés al contingut
Amb tecnologia de NT Apex AI
Uniao Luziense

Uniao Luziense Pronòstics, Estadístiques i Forma

Pronòstics d’apostes amb IA, estadístiques i forma — actualitzats cada dia.

€200.00Th. Ø 31.0 Mineiro - 2
3
Partits Pronosticats
–
Taxa de Predicció
DLLDDL
Forma Recent
0.80
Gols / Partit
Cap partit programat

El Uniao Luziense no té cap partit programat ara mateix. Explora els seus resultats recents i les estadístiques de la temporada a continuació.

Partits Recents

Quotes: 1.66 local, 3.60 empat, 4.20 visitant. Millor pronòstic: almenys 2 gols marcats, quota 1.47, confiança 4.4/10. Resultat final 0–0.
FT
TupiTupi-MG0
Uniao LuzienseLuziense0
1.66
3.60
4.20
X2
2.10
O1.5
1.47
Sí
2.40
O1.5
1.47
4.4
O1.5
1.474.4
Quotes: 3.20 local, 2.98 empat, 2.20 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip visitant o empat, quota 1.27, confiança 1.8/10. Resultat final 0–1.
FT
Uniao LuzienseLuziense0
Aymores1
3.20
2.98
2.20
X2
1.27
U2.5
1.47
Sí
2.05
X2
1.27
1.8
X2
1.271.8
Quotes: 2.05 local, 3.00 empat, 3.60 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip visitant o empat, quota 1.70, confiança 1.9/10. Resultat final 2–1.
FT
Aymores2
Uniao LuzienseLuziense1
2.05
3.00
3.60
X2
1.70
U2.5
1.42
No
1.57
X2
1.70
1.9
X2
1.701.9
Quotes: 2.25 local, 2.90 empat, 3.00 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip visitant o empat, quota 1.57, confiança 1.7/10. Resultat final 1–1.
FT
Uniao LuzienseLuziense1
Coimbra1
2.25
2.90
3.00
X2
1.57
O1.5
1.50
No
1.63
X2
1.57
1.7
X2
1.571.7
Quotes: 1.78 local, 3.10 empat, 4.35 visitant. Millor pronòstic: almenys 2 gols marcats, quota 1.44, confiança 2.3/10. Resultat final 1–1.
FT
Nacional AC MGNacional1
Uniao LuzienseLuziense1
1.78
3.10
4.35
X
3.10
O1.5
1.44
Sí
2.11
O1.5
1.44
2.3
O1.5
1.442.3
Quotes: 2.90 local, 2.80 empat, 2.45 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip visitant o empat, quota 1.35, confiança 2.4/10. Resultat final 0–1.
FT
Uniao LuzienseLuziense0
Uniao TrabalhadoresURT1
2.90
2.80
2.45
X2
1.35
U2.5
1.50
Sí
2.00
X2
1.35
2.4
X2
1.352.4

Estadístiques de Temporada

No hi ha dades disponibles per a aquesta temporada

Les estadístiques no estan disponibles actualment per a aquest equip.

Jugadors

No hi ha dades disponibles de jugadors

Uniao Luziense té actualment un valor de mercat estimat de €200.00Th..

NerdyTips es basa en la total transparència — tots els pronòstics completats de Uniao Luziense es mantenen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

Uniao Luziense és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia — explora els nostres pronòstics de futbol per a més de 700 lligues.