Vés al contingut
Amb el model d'IA NT Apex
Stal Rzeszów U19

Stal Rzeszow U19 Pronòstics, estadístiques i forma

Pronòstics d'apostes amb IA, estadístiques i forma, actualitzats cada dia.

17
Partits pronosticats
41.2%
Previsibilitat
DLWWLL
Forma recent
1.07
Gols / partit
Stal Rzeszów U19 no va rebre targetes vermelles en els últims 40 partits
Encara no hi ha pronòstics

Calculem els pronòstics uns 4 dies abans del partit, així que els propers partits apareixeran aquí aviat.

Partits recents

Stal Rzeszow U19 vs Korona Kielce U19, Central Youth League, inici a les 10:00. Quotes: 1.95 local, 3.90 empat, 2.90 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip local, quota 1.30, confiança 6.4/10. Resultat final 0–0, pronòstic encertat.
FT
Stal Rzeszow U190
Korona U190
1.95
3.90
2.90
1
1.95
O2.5
1.47
Sí
1.49
1X
1.30
6.4
✓ 1X
1.306.4
Miedz Legnica U19 vs Stal Rzeszow U19, Central Youth League, inici a les 10:00. Quotes: 1.73 local, 4.30 empat, 3.35 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip local, quota 1.24, confiança 8.0/10. Resultat final 2–0, pronòstic encertat.
FT
Legnica U192
Stal Rzeszow U190
1.73
4.30
3.35
1
1.73
O2.5
1.63
No
2.05
1X
1.24
8.0
✓ 1X
1.248.0
Stal Rzeszow U19 vs Jagiellonia U19, Central Youth League, inici a les 11:30. Quotes: 2.95 local, 4.10 empat, 1.90 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.55, confiança 7.5/10. Resultat final 1–0, pronòstic fallat.
FT
Stal Rzeszow U191
Jagiellonia U190
2.95
4.10
1.90
2
1.90
O2.5
1.55
Sí
1.57
O2.5
1.55
7.5
O2.5
1.557.5
Arka Gdynia U19 vs Stal Rzeszow U19, Central Youth League, inici a les 09:30. Quotes: 2.30 local, 4.00 empat, 2.37 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip visitant, quota 1.49, confiança 5.2/10. Resultat final 2–3, pronòstic encertat.
FT
Arka Gdynia U192
Stal Rzeszow U193
2.30
4.00
2.37
2
2.37
O2.5
1.55
Sí
1.54
X2
1.49
5.2
✓ X2
1.495.2
Slask Wroclaw U19 vs Stal Rzeszow U19, Central Youth League, inici a les 11:00. Quotes: 1.60 local, 4.45 empat, 3.85 visitant. Best Tip: fins a 3 gols en total, quota 1.55, confiança 6.6/10. Resultat final 4–2, pronòstic fallat.
FT
Slask W. U194
Stal Rzeszow U192
1.60
4.45
3.85
1X
1.18
U3.5
1.55
No
2.25
U3.5
1.55
6.6
U3.5
1.556.6
Stal Rzeszow U19 vs Legia Warszawa U19, Central Youth League, inici a les 11:30. Quotes: 4.50 local, 4.80 empat, 1.46 visitant. Best Tip: ambdós equips marquen, quota 1.62, confiança 5.0/10. Resultat final 0–3, pronòstic fallat.
FT
Stal Rzeszow U190
Legia U193
4.50
4.80
1.46
1X
2.32
O2.5
1.44
Sí
1.62
BTTS
1.62
5.0
BTTS
1.625.0
Wisla Krakow U19 vs Stal Rzeszow U19, Central Youth League, inici a les 11:00. Quotes: 1.41 local, 5.10 empat, 4.80 visitant. Best Tip: guanya l'equip local, quota 1.41, confiança 1.9/10. Resultat final 0–1, pronòstic fallat.
FT
Wisla Krakow U190
Stal Rzeszow U191
1.41
5.10
4.80
1
1.41
O2.5
1.42
Sí
1.64
1
1.41
1.9
1
1.411.9
Stal Rzeszow U19 vs Zaglebie Lubin U19, Central Youth League, inici a les 09:00. Quotes: 2.52 local, 3.90 empat, 2.20 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip local, quota 1.53, confiança 5.3/10. Resultat final 2–4, pronòstic fallat.
FT
Stal Rzeszow U192
Zag. Lubin U194
2.52
3.90
2.20
1
2.52
U3.5
1.43
No
2.22
1X
1.53
5.3
1X
1.535.3
Lechia Gdansk U19 vs Stal Rzeszow U19, Central Youth League, inici a les 10:00. Quotes: 1.95 local, 4.00 empat, 2.90 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip visitant, quota 1.68, confiança 2.6/10. Resultat final 2–2, pronòstic encertat.
FT
Lechia G. U192
Stal Rzeszow U192
1.95
4.00
2.90
2
2.90
O2.5
1.36
Sí
1.39
X2
1.68
2.6
✓ X2
1.682.6
Resovia U19 vs Stal Rzeszow U19, Central Youth League, inici a les 10:00. Quotes: 2.72 local, 3.80 empat, 2.10 visitant. Best Tip: fins a 3 gols en total, quota 1.51, confiança 2.0/10. Resultat final 1–1, pronòstic encertat.
FT
Resovia U191
Stal Rzeszow U191
2.72
3.80
2.10
1
2.72
U3.5
1.51
No
2.40
U3.5
1.51
2.0
✓ U3.5
1.512.0

Estadístiques de temporada

Central Youth League Polònia · Temporada 2026
13Partits Taxa de victòries 31%
Desglossament del rendiment
Estadística Local Visitant Total
Partits6713
Victòries134
Empats213
Derrotes336
Gols a favor4812
Gols en contra91019
Mitjana de gols a favor0.71.10.9
Mitjana de gols en contra1.51.41.5
Porteries a zero235
Partits sense marcar325
Rècords i ratxes
Victòria més àmplia
Local1-0
Visitant2-3
Derrota més àmplia
Local0-3
Visitant4-2
Més gols marcats
Local2
Visitant3
Més gols encaixats
Local4
Visitant4
Ratxes
Victòries2
Derrotes3
Minuts de gol (a favor vs en contra)
0–0
0-15
4–4
16-30
1–3
31-45
4–4
46-60
2–4
61-75
0–3
76-90
Marcats Encaixats
Tàctica i disciplina
Minuts de targetes
0Grogues
0Vermelles
Gols marcats
Més de 0.562%
8 Partits
Més de 1.523%
3 Partits
Més de 2.58%
1 Partits
Més de 3.50%
0 Partits
Més de 4.50%
0 Partits

Jugadors

No hi ha dades disponibles de jugadors

Classificació

Polònia - Central Youth League
# Equip J G P
1 Legia Warszawa U19 13 35-20 28
2 Miedź Legnica U19 13 24-13 25
3 Śląsk Wrocław U19 13 17-16 21
4 Wisła Kraków U19 13 30-24 21
5 Zagłębie Lubin U19 13 29-21 21
6 Górnik Zabrze U19 13 23-14 21
7 Arkonia U19 13 19-19 20
8 Jagiellonia U19 13 23-23 18
9 Raków Częstochowa U19 13 25-25 17
10 Polonia Warszawa U19 13 23-19 17
11 Lech Poznań U19 13 23-25 16
12 Stal Rzeszów U19 13 12-19 15
13 Talent Warszawa U19 13 19-28 15
14 Escola Varsovia U19 13 11-19 12
15 Korona Kielce U19 13 13-24 11
16 Arka Gdynia U19 13 13-30 9
Relegation

Pronòstics d'apostes de Stal Rzeszów U19

Busques pronòstics de Stal Rzeszów U19? NerdyTips ofereix pronòstics de futbol per a Stal Rzeszów U19 generats per IA amb el nostre model, NT Apex. Fins ara hem analitzat 17 partits de Stal Rzeszów U19, amb una precisió del Best Tip de 41.2%. Els pronòstics cobreixen resultat final, més/menys gols, ambdós equips marquen, marcador exacte, xG, córners i possessió.

En la temporada actual de Central Youth League, Stal Rzeszów U19 ha aconseguit 4 victòries, 3 empats i 6 derrotes en 13 partits, marcant 12 gols (0.9 per partit) i encaixant-ne 19, amb 5 porteries a zero.

NerdyTips es basa en la transparència total: tots els pronòstics ja resolts de Stal Rzeszów U19 continuen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

Stal Rzeszów U19 és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia: explora els nostres pronòstics de futbol de més de 700 lligues.