Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
Almere City FC

Almere City FC Tipy, statistiky a forma

AI tipy na sázení, statistiky a forma — aktualizováno denně.

€9.27m Ø 23.8 Eerste Divisie
113
Predikované zápasy
67.3%
Míra úspěšnosti
WWLWWL
Aktuální forma
1.93
Góly / Zápas
Almere City FC neměl v posledních 17 zápasech žádnou červenou kartu
Příští zápas Eerste Divisie · so 17. října · 15:30
Emmen
VS15:30
Almere City
Odemknout predikci
Předplaťte si pro zobrazení

Poslední zápasy

Almere City FC vs FC Eindhoven, Eerste Divisie, výkop 19:00. Kurzy: 1.42 domácí, 5.30 remíza, 6.50 hosté. Nejlepší tip: výhra domácích, kurz 1.42, důvěra 6.0/10. Konečný výsledek 3–0, tip vyšel.
Konec
Almere City FCAlmere City3
FC Eindhoven0
▾1.42
▴5.30
▴6.50
1
▾1.42
O2.5
▾1.32
Ne
▾2.55
1
▾1.42
6.0
✓ 1
▾1.426.0
Almere City FC vs FC Volendam, Eerste Divisie, výkop 19:00. Kurzy: 1.80 domácí, 4.10 remíza, 3.80 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.38, důvěra 5.8/10. Konečný výsledek 1–0, tip nevyšel.
Konec
Almere City FCAlmere City1
FC Volendam0
▾1.80
▴4.10
▴3.80
1
▾1.80
O2.5
▴1.38
Ano
▴1.39
O2.5
▴1.38
5.8
O2.5
▴1.385.8
Dordrecht vs Almere C, Eerste Divisie, výkop 20:00. Kurzy: 3.20 domácí, 4.05 remíza, 2.17 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.44, důvěra 7.5/10. Konečný výsledek 3–2, tip vyšel.
Konec
Dordrecht3
Almere CAlmere City2
3.20
▴4.05
2.17
2
2.17
O2.5
▴1.44
Ano
▴1.42
O2.5
▴1.44
7.5
✓ O2.5
▴1.447.5
Almere City FC vs Heracles, Eerste Divisie, výkop 19:00. Kurzy: 3.15 domácí, 3.95 remíza, 2.05 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.43, důvěra 7.6/10. Konečný výsledek 1–0, tip nevyšel.
Konec
Almere City FCAlmere City1
Heracles0
▴3.15
▴3.95
▴2.05
2
▴2.05
O2.5
▴1.43
Ano
▴1.41
O2.5
▴1.43
7.6
O2.5
▴1.437.6
MVV vs Almere City FC, Eerste Divisie, výkop 19:00. Kurzy: 2.90 domácí, 3.75 remíza, 2.32 hosté. Nejlepší tip: hosté neprohrají, kurz 1.45, důvěra 2.0/10. Konečný výsledek 0–4, tip vyšel.
Konec
MVV0
Almere City FCAlmere City4
▾2.90
▾3.75
▴2.32
X2
▴1.45
U3.5
▾1.67
Ne
2.77
X2
▴1.45
2.0
✓ X2
▴1.452.0
Almere City FC vs Jong Ajax, Eerste Divisie, výkop 19:00. Kurzy: 1.50 domácí, 5.03 remíza, 5.39 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.28, důvěra 6.3/10. Konečný výsledek 0–1, tip nevyšel.
Konec
Almere City FCAlmere City0
Jong Ajax1
1.50
5.03
5.39
X2
▴2.62
O2.5
1.28
Ano
1.40
O2.5
1.28
6.3
O2.5
1.286.3
De Graafschap vs Almere C, Eerste Divisie, výkop 15:30. Kurzy: 2.40 domácí, 3.90 remíza, 2.55 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.31, důvěra 5.8/10. Konečný výsledek 1–4, tip vyšel.
Konec
De Graafschap1
Almere CAlmere City4
▴2.40
▴3.90
▾2.55
1
▴2.40
O2.5
▾1.31
Ano
▾1.31
O2.5
▾1.31
5.8
✓ O2.5
▾1.315.8

Almere City Průměrné statistiky

Posledních 10 zápasů
Očekávané gólyxG na zápas
1.95
StřelyNa branku / zápas
6
Držení míče
43%
RohyPrůměr na zápas
4.9
DisciplínaKarty / zápas
1.2
Procento výher
70%

Statistiky sezóny

Eerste Divisie Nizozemsko · Sezóna 2026
9Zápasy Procento výher 67%
Přehled výkonů
Stat Domácí Hosté Celkem
Zápasy459
Výhry336
Remízy011
Prohry112
Vstřelené góly51419
Obdržené góly257
Průměr vstřelených gólů1.32.82.1
Průměr obdržených gólů0.51.00.8
Čistá konta224
Bez vstřeleného gólu101
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí3-1
Hosté0-4
Nejtěžší porážka
Domácí0-1
Hosté3-2
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí3
Hosté4
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí1
Hosté3
Série
Výhry3
Prohry1
Penalty
0/ 1
0% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
2–1
0-15
1–1
16-30
1–1
31-45
2–2
46-60
5–1
61-75
8–1
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
4-2-3-15 G
4-3-32 G
4-4-1-11 G
10Žluté
0Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.589%
8 zápasů
Nad 1.556%
5 zápasů
Nad 2.544%
4 zápasů
Nad 3.522%
2 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů

Hráči

Hráč Věk Poz Hod
F. Druijf F. Druijf 27 FWD 7.54
E. Poku E. Poku 20 MID 7.38
M. de Haan M. de Haan 22 MID 7.22
Wessel Speel Wessel Speel 24 GK 7.13
J. van Gom J. van Gom 20 DEF 7.13
J. Lawrence J. Lawrence 33 DEF 7.11
T. Bijleveld T. Bijleveld 27 DEF 7.08
J. Jacobs J. Jacobs 25 DEF 7.06
M. Wasinski M. Wasinski 21 DEF 7.03
L. Lenssen L. Lenssen 20 MID 7.00
I. Goghli I. Goghli 20 FWD 7.00
E. Cornelisse E. Cornelisse 23 MID 6.97
M. Dors M. Dors 20 MID 6.91
E. van de Blaak E. van de Blaak 20 DEF 6.90
M. Hoedemakers M. Hoedemakers 27 MID 6.81
D. van Bruggen D. van Bruggen 29 DEF 6.75
J. Jacobs J. Jacobs 28 MID 6.75
J. Ritmeester van de Kamp J. Ritmeester van de Kamp 22 MID 6.71
H. El Dahri H. El Dahri 20 MID 6.57
Olivier de Nijs Olivier de Nijs 21 FWD 6.06
B. Burgering B. Burgering 25 FWD 6.04
Bas Huisman Bas Huisman 20 FWD 5.70
J. Kalisvaart J. Kalisvaart 21 MID 5.53
I. Ghogli I. Ghogli 20 - 1.55

Tabulka

Nizozemsko - Eerste Divisie
# Tým Z G B
1 De Graafschap 0 0-0 0
2 VVV Venlo 0 0-0 0
3 Den Bosch 0 0-0 0
4 Dordrecht 0 0-0 0
5 FC Eindhoven 0 0-0 0
6 Emmen 0 0-0 0
7 Helmond Sport 0 0-0 0
8 MVV 0 0-0 0
9 Almere City FC 0 0-0 0
10 FC OSS 0 0-0 0
11 FC Volendam 0 0-0 0
12 Waalwijk 0 0-0 0
13 NAC Breda 0 0-0 0
14 Roda 0 0-0 0
15 Vitesse 0 0-0 0
16 Heracles 0 0-0 0
17 Jong PSV U21 0 0-0 0
18 Jong Ajax 0 0-0 0
19 Jong AZ 0 0-0 0
20 Jong Utrecht 0 0-0 0
Promotion - Eredivisie (Promotion)

Tipy a predikce na zápasy Almere City FC

Hledáte tipy na Almere City FC? NerdyTips generuje fotbalové tipy na zápasy týmu Almere City FC vlastním AI algoritmem NT Apex. Zatím jsme analyzovali 113 zápasů týmu Almere City FC s úspěšností nejlepšího tipu 67.3%. Tipujeme konečný výsledek, Under/Over, oba týmy skórují, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

V aktuální sezóně Eerste Divisie zaznamenal tým Almere City FC 6 výher, 1 remíz a 2 proher v 9 zápasech, vstřelil 19 gólů (2.1 na zápas) a inkasoval 7, přičemž udržel 4 čistých kont.

V posledních 10 zápasech má Almere City FC průměrně 43% držení míče, 1.95 xG a 4.9 rohů na zápas s 70% úspěšností výher.

Aktuální odhadovaná tržní hodnota Almere City FC činí €9.27m.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Almere City FC zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Almere City FC je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.