Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
Celtic II

Celtic B Tipy, statistiky a forma

AI sázkové tipy, statistiky a forma — aktualizováno denně.

15
Predikované zápasy
66.7%
Míra úspěšnosti
DWDWDL
Aktuální forma
2.33
Góly / zápas
Celtic II: více než 2.5 gólu v 83 % z posledních 12 zápasů
Celtic II: 70%+ držení míče v posledních 3 zápasech
Celtic II: série 6 domácích zápasů bez porážky
Zatím žádné tipy

Tipy počítáme zhruba 4 dny před výkopem, takže nadcházející zápasy se tu brzy objeví.

Poslední zápasy

Celtic II vs Cowdenbeath, Football League - Lowland League, výkop 19:45. Kurzy: 1.93 domácí, 4.05 remíza, 3.30 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.34, důvěra 6.0/10. Konečný výsledek 1–1, tip nevyšel.
Konec
Celtic B1
Cowdenbeath1
1.93
4.05
3.30
1X
1.33
O2.5
▴1.34
Ano
▴1.37
O2.5
▴1.34
6.0
O2.5
▴1.346.0
Celtic II vs Linlithgow Rose, Football League - Lowland League, výkop 19:45. Kurzy: 5.60 domácí, 5.00 remíza, 1.88 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.20, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 1–3, tip vyšel.
Konec
Celtic B1
Linlithgow Rose3
5.60
▴5.00
1.88
2
1.88
O2.5
▾1.20
Ano
▾1.30
O2.5
▾1.20
8.0
✓ O2.5
▾1.208.0
Albion Rovers vs Celtic II, Football League - Lowland League, výkop 15:00. Kurzy: 2.90 domácí, 4.30 remíza, 1.93 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.30, důvěra 7.0/10. Konečný výsledek 3–2, tip vyšel.
Konec
Albion Rovers3
Celtic B2
▾2.90
4.30
▴1.93
2
▴1.93
O2.5
1.30
Ano
▾1.36
O2.5
1.30
7.0
✓ O2.5
1.307.0
Celtic B vs Bonnyrigg Rose Athletic, Football League - Lowland League, výkop 15:00. Kurzy: 3.45 domácí, 4.15 remíza, 1.74 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.29, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 3–3, tip vyšel.
Konec
Celtic B3
Bonnyrigg Rose3
▴3.45
▴4.15
▾1.74
1X
▴1.90
O2.5
▾1.29
Ano
▴1.35
O2.5
▾1.29
8.0
✓ O2.5
▾1.298.0
Bo'ness United vs Celtic II, Football League - Lowland League, výkop 15:00. Kurzy: 2.10 domácí, 4.50 remíza, 2.62 hosté. Best Tip: oba týmy dají gól, kurz 1.36, důvěra 5.7/10. Konečný výsledek 2–2, tip vyšel.
Konec
Bo'ness United2
Celtic B2
▾2.10
▴4.50
▴2.62
1X
▾1.41
O2.5
1.31
Ano
1.36
ODG
1.36
5.7
✓ ODG
1.365.7

Statistiky sezóny

Challenge Cup Skotsko · Sezóna 2026
7Zápasy Procento výher 43%
Přehled výkonů
Údaj Domácí Hosté Celkem
Zápasy077
Výhry033
Remízy033
Prohry011
Vstřelené góly01818
Inkasované góly01616
Průměr vstřelených gólů0.02.62.6
Průměr inkasovaných gólů0.02.32.3
Čistá konta000
Bez vstřeleného gólu011
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí-
Hosté1-3
Nejtěžší porážka
Domácí-
Hosté2-0
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí0
Hosté4
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí0
Hosté3
Série
Výhry1
Prohry0
Penalty
5/ 7
71.43% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
2–1
0-15
2–2
16-30
4–2
31-45
3–6
46-60
2–2
61-75
5–1
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0Žluté
0Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.586%
6 zápasů
Nad 1.586%
6 zápasů
Nad 2.571%
5 zápasů
Nad 3.514%
1 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů

Hráči

Nejsou k dispozici žádná data o hráčích

Tabulka

Skotsko - Football League - Lowland League
# Tým Z G B
1 Kilwinning Rangers 12 39-15 30
2 Tranent Juniors 12 24-11 29
3 Largs Thistle 14 20-15 29
4 Linlithgow Rose 12 33-12 28
5 Brechin 12 27-16 28
6 Broxburn Athletic 13 21-10 28
7 Clydebank 12 44-23 26
8 Pollok 11 29-14 26
9 Auchinleck Talbot 12 36-12 25
10 Hill Of Beath Hawthorn 11 17-12 25
11 Caledonian Braves 12 33-22 23
12 Lochee United 12 27-18 21
13 Bonnyrigg Rose Athletic 12 27-14 20
14 Celtic II 12 31-22 20
15 Cumnock Juniors 13 31-23 20
16 Johnstone Burgh 11 24-18 19
17 Bo'ness United 13 22-28 19
18 Civil Service Strollers 12 20-20 18
19 Troon FC 14 28-30 18
20 East Stirlingshire 13 23-29 14
21 Cumbernauld Colts 11 25-25 13
22 Gretna 2008 13 28-39 11
23 Cowdenbeath 10 15-17 10
24 Musselburgh Athletic 11 10-15 10
25 Renfrew 12 24-35 10
26 Albion Rovers 13 12-25 9
27 Beith 12 14-30 9
28 Gala Fairydean Rovers 13 17-31 7
29 Berwick Rangers 13 12-25 6
30 Stirling University 13 13-32 6
31 Dunipace 10 7-25 4
32 Newton Stewart 10 11-42 4
33 Dalbeattie Star 12 8-47 1

Tipy a predikce na zápasy Celtic II

Hledáte tipy na Celtic II? NerdyTips nabízí fotbalové tipy na zápasy týmu Celtic II od našeho AI modelu NT Apex. Zatím jsme analyzovali 15 zápasů týmu Celtic II a úspěšnost Best Tip u nich činí 66.7%. Predikce zahrnují konečný výsledek, Více/Méně, Oba týmy dají gól, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

Bilance týmu Celtic II v aktuální sezóně Challenge Cup: odehrané zápasy 7, výhry 3, remízy 3, prohry 1, vstřelené góly 18 (2.6 na zápas), inkasované góly 16 a čistá konta 0.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Celtic II zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Celtic II je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.