Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Celtic II

Celtic B Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

15
Broj prognoza
66.7%
Predvidljivost
DWDWDL
Nedavna forma
2.67
Prosjek golova
Celtic II: više od 2.5 gola u 83% zadnjih 12 susreta
Celtic II ima 70%+ posjeda u 3 susreta zaredom
Celtic II je bez poraza kod kuće u 6 susreta zaredom
Još nema prognoza

Prognoze izračunavamo otprilike 4 dana prije početka utakmice, pa će se nadolazeće utakmice uskoro pojaviti ovdje.

Zadnje utakmice

Celtic II vs Cowdenbeath, Football League - Lowland League, početak u 19:45. Kvote: 1.93 domaćin, 4.05 neriješeno, 3.30 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.34, povjerenje 6.0/10. Konačni rezultat 1–1, tip promašen.
Kraj
Celtic B1
Cowdenbeath1
1.93
4.05
3.30
1X
1.33
O2.5
▴1.34
GG
▴1.37
O2.5
▴1.34
6.0
O2.5
▴1.346.0
Celtic II vs Linlithgow Rose, Football League - Lowland League, početak u 19:45. Kvote: 5.60 domaćin, 5.00 neriješeno, 1.88 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.20, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 1–3, tip pogođen.
Kraj
Celtic B1
Linlithgow Rose3
5.60
▴5.00
1.88
2
1.88
O2.5
▾1.20
GG
▾1.30
O2.5
▾1.20
8.0
✓ O2.5
▾1.208.0
Albion Rovers vs Celtic II, Football League - Lowland League, početak u 15:00. Kvote: 2.90 domaćin, 4.30 neriješeno, 1.93 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.30, povjerenje 7.0/10. Konačni rezultat 3–2, tip pogođen.
Kraj
Albion Rovers3
Celtic B2
▾2.90
4.30
▴1.93
2
▴1.93
O2.5
1.30
GG
▾1.36
O2.5
1.30
7.0
✓ O2.5
1.307.0
Celtic B vs Bonnyrigg Rose Athletic, Football League - Lowland League, početak u 15:00. Kvote: 3.45 domaćin, 4.15 neriješeno, 1.74 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.29, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 3–3, tip pogođen.
Kraj
Celtic B3
Bonnyrigg Rose3
▴3.45
▴4.15
▾1.74
1X
▴1.90
O2.5
▾1.29
GG
▴1.35
O2.5
▾1.29
8.0
✓ O2.5
▾1.298.0
Bo'ness United vs Celtic II, Football League - Lowland League, početak u 15:00. Kvote: 2.10 domaćin, 4.50 neriješeno, 2.62 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.36, povjerenje 5.7/10. Konačni rezultat 2–2, tip pogođen.
Kraj
Bo'ness United2
Celtic B2
▾2.10
▴4.50
▴2.62
1X
▾1.41
O2.5
1.31
GG
1.36
GG
1.36
5.7
✓ GG
1.365.7

Statistika sezone

Challenge Cup Škotska · Sezona 2026
5Utakmice Postotak pobjeda 40%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice055
Pobjede022
Remiji033
Porazi000
Postignuti golovi01515
Primljeni golovi01212
Prosjek postignutih golova0.03.03.0
Prosjek primljenih golova0.02.42.4
Čiste mreže000
Bez postignutog gola000
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin-
Gost1-3
Najviše postignutih golova
Domaćin0
Gost4
Najviše primljenih golova
Domaćin0
Gost3
Nizovi
Pobjede1
Porazi0
Jedanaesterci
3/ 5
60.00% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
1–0
0-15
1–1
16-30
4–1
31-45
3–5
46-60
1–2
61-75
5–1
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.5100%
5 utakmica
Više od 1.5100%
5 utakmica
Više od 2.580%
4 utakmica
Više od 3.520%
1 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tablica

Škotska - Football League - Lowland League
# Momčad U G B
1 Kilwinning Rangers 12 39-15 30
2 Broxburn Athletic 12 20-9 27
3 Pollok 11 29-14 26
4 Tranent Juniors 11 19-10 26
5 Largs Thistle 13 18-14 26
6 Linlithgow Rose 11 30-12 25
7 Brechin 11 24-14 25
8 Hill Of Beath Hawthorn 11 17-12 25
9 Clydebank 11 36-21 23
10 Caledonian Braves 12 33-22 23
11 Auchinleck Talbot 11 35-12 22
12 Celtic II 12 31-22 20
13 Lochee United 11 25-16 20
14 Bonnyrigg Rose Athletic 11 25-12 19
15 Johnstone Burgh 11 24-18 19
16 Bo'ness United 12 21-23 19
17 Troon FC 13 27-28 18
18 Cumnock Juniors 12 27-22 17
19 Civil Service Strollers 11 19-19 17
20 Cumbernauld Colts 11 25-25 13
21 Gretna 2008 12 27-35 11
22 East Stirlingshire 12 18-27 11
23 Cowdenbeath 10 15-17 10
24 Musselburgh Athletic 11 10-15 10
25 Renfrew 12 24-35 10
26 Albion Rovers 12 12-24 9
27 Beith 12 14-30 9
28 Gala Fairydean Rovers 12 15-28 7
29 Berwick Rangers 12 10-20 6
30 Stirling University 12 13-29 6
31 Dunipace 10 7-25 4
32 Newton Stewart 10 11-42 4
33 Dalbeattie Star 11 6-39 1

Celtic II — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Celtic II? NerdyTips nudi nogometne tipove za Celtic II koje generira naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 15 utakmica u kojima je igrala momčad Celtic II, uz točnost Best Tip prognoza od 66.7%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima daju gol, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni Challenge Cup, Celtic II bilježi 2 pobjeda, 3 remija i 0 poraza u 5 utakmica, uz 15 postignutih golova (3.0 po utakmici) i 12 primljenih, te 0 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Celtic II ostaju vidljive, pa u svakom trenutku možeš provjeriti naš učinak. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Celtic II je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.