Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Celtic II

Celtic B Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

15
Ennustatud mängud
66.7%
Ennustatavuse määr
DWDWDL
Hiljutine vorm
2.67
Väravad / mäng
Celtic II: 83% viimasest 12 mängust lõppes üle 2.5 väravaga
Celtic II valdas viimases 3 mängus palli 70%+
Celtic II on kodus viimases 6 mängus püsinud kaotuseta
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Celtic II vs Cowdenbeath, Football League - Lowland League, algus kell 19:45. Koefitsiendid: 1.93 koduvõit, 4.05 viik, 3.30 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.34, usaldus 6.0/10. Lõppseis 1–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Celtic B1
Cowdenbeath1
1.93
4.05
3.30
1X
1.33
O2.5
▴1.34
Jah
▴1.37
O2.5
▴1.34
6.0
O2.5
▴1.346.0
Celtic II vs Linlithgow Rose, Football League - Lowland League, algus kell 19:45. Koefitsiendid: 5.60 koduvõit, 5.00 viik, 1.88 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.20, usaldus 8.0/10. Lõppseis 1–3, vihje oli tabamus.
Lõpp
Celtic B1
Linlithgow Rose3
5.60
▴5.00
1.88
2
1.88
O2.5
▾1.20
Jah
▾1.30
O2.5
▾1.20
8.0
✓ O2.5
▾1.208.0
Albion Rovers vs Celtic II, Football League - Lowland League, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 2.90 koduvõit, 4.30 viik, 1.93 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.30, usaldus 7.0/10. Lõppseis 3–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Albion Rovers3
Celtic B2
▾2.90
4.30
▴1.93
2
▴1.93
O2.5
1.30
Jah
▾1.36
O2.5
1.30
7.0
✓ O2.5
1.307.0
Celtic B vs Bonnyrigg Rose Athletic, Football League - Lowland League, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 3.45 koduvõit, 4.15 viik, 1.74 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.29, usaldus 8.0/10. Lõppseis 3–3, vihje oli tabamus.
Lõpp
Celtic B3
Bonnyrigg Rose3
▴3.45
▴4.15
▾1.74
1X
▴1.90
O2.5
▾1.29
Jah
▴1.35
O2.5
▾1.29
8.0
✓ O2.5
▾1.298.0
Bo'ness United vs Celtic II, Football League - Lowland League, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 2.10 koduvõit, 4.50 viik, 2.62 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.36, usaldus 5.7/10. Lõppseis 2–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Bo'ness United2
Celtic B2
▾2.10
▴4.50
▴2.62
1X
▾1.41
O2.5
1.31
Jah
1.36
BTTS
1.36
5.7
✓ BTTS
1.365.7

Hooaja statistika

Challenge Cup Šotimaa · Hooaeg 2026
5Mängud Võidumäär 40%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud055
Võidud022
Viigid033
Kaotused000
Löödud väravad01515
Sisse lastud väravad01212
Keskm. löödud väravad0.03.03.0
Keskm. sisse lastud väravad0.02.42.4
Nullimängud000
Mängud väravata000
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu-
Võõrsil1-3
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu0
Võõrsil4
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu0
Võõrsil3
Seeriad
Võit1
Kaotus0
Penaltid
3/ 5
60.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
1–0
0-15
1–1
16-30
4–1
31-45
3–5
46-60
1–2
61-75
5–1
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
0Punased
Löödud väravad
Üle 0.5100%
5 mängu
Üle 1.5100%
5 mängu
Üle 2.580%
4 mängu
Üle 3.520%
1 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Šotimaa - Football League - Lowland League
# Meeskond M V P
1 Kilwinning Rangers 12 39-15 30
2 Broxburn Athletic 12 20-9 27
3 Pollok 11 29-14 26
4 Tranent Juniors 11 19-10 26
5 Largs Thistle 13 18-14 26
6 Linlithgow Rose 11 30-12 25
7 Brechin 11 24-14 25
8 Hill Of Beath Hawthorn 11 17-12 25
9 Clydebank 11 36-21 23
10 Caledonian Braves 12 33-22 23
11 Auchinleck Talbot 11 35-12 22
12 Celtic II 12 31-22 20
13 Lochee United 11 25-16 20
14 Bonnyrigg Rose Athletic 11 25-12 19
15 Johnstone Burgh 11 24-18 19
16 Bo'ness United 12 21-23 19
17 Troon FC 13 27-28 18
18 Cumnock Juniors 12 27-22 17
19 Civil Service Strollers 11 19-19 17
20 Cumbernauld Colts 11 25-25 13
21 Gretna 2008 12 27-35 11
22 East Stirlingshire 12 18-27 11
23 Cowdenbeath 10 15-17 10
24 Musselburgh Athletic 11 10-15 10
25 Renfrew 12 24-35 10
26 Albion Rovers 12 12-24 9
27 Beith 12 14-30 9
28 Gala Fairydean Rovers 12 15-28 7
29 Berwick Rangers 12 10-20 6
30 Stirling University 12 13-29 6
31 Dunipace 10 7-25 4
32 Newton Stewart 10 11-42 4
33 Dalbeattie Star 11 6-39 1

Celtic II ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Celtic II ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Celtic II meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 15 mängu, milles on osalenud Celtic II, parima vihje täpsusega 66.7%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel Challenge Cup hooajal on Celtic II saavutanud 2 võitu, 3 viiki ja 0 kaotust 5 mängus, lüües 15 väravat (3.0 mängu kohta) ja lastes sisse 12, sealhulgas 0 mängu väravat sisse laskmata.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Celtic II ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Celtic II on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.