1. Domů
  2. Ligy
  3. First Amateur Division
  4. Sporting Charleroi II
Sporting Charleroi II

Sporting Charleroi II Tipy, statistiky a forma

KEY INSIGHT Alespoň jeden tým neskóroval v posledních 6 zápasech týmu Sporting Charleroi II

Aktuální forma

WWWLL
28 Predikované zápasy
71.43% Míra úspěšnosti

AI predikce

Poháněno NerdyTips

09:00

Ukončeno
Union Namur
Union Namur
3 : 1
Sporting Charleroi II
Sporting II
4.15
3.95
1.71

2

1.71

U3.5

1.6

YES

1.6

X2

1.2
5/10

09:00

Ukončeno
Sporting II
Sporting Charleroi II
0 : 2
Standard Liege II
Standard II
2.02
3.55
3.3

1X

1.29

U3.5

1.56

NO

2.15

U3.5

1.56
4.2/10

09:00

Ukončeno
Stockay-Warfu
Stockay-Warfusee
0 : 1
Sporting Charleroi II
Sporting II
2.47
3.3
2.85

2

2.85

O2.5

1.7

YES

1.6

O2.5

1.7
4/10

09:00

Ukončeno
Sporting II
Sporting Charleroi II
2 : 0
Crossing Schaerbeek
Crossing
2.02
3.6
3.4

1

2.02

O2.5

1.66

YES

1.59

1X

1.31
5/10

13:30

Ukončeno
Union II
Union Saint-Gilloise II
0 : 3
Sporting Charleroi II
Sporting II
2.2
3.45
3.3

1

2.2

O2.5

1.68

YES

1.61

1X

1.34
5/10

14:00

Ukončeno
red card Charleroi B
Charleroi B
0 : 3
Namur
Namur
1.91
3.55
3.55

1

1.91

O2.5

1.7

YES

1.64

1

1.91
5/10

09:00

Ukončeno
Standard II
Standard Liege II
1 : 0
Sporting Charleroi II
Charleroi B
2.8
3.85
2.3

X2

1.37

U3.5

1.47

YES

1.68

U3.5

1.47
4.6/10

09:00

Ukončeno
Charleroi B
Charleroi B
0 : 0
Union Saint-Gilloise II
Union II red card
2.27
3.8
2.77

2

2.77

O2.5

1.68

YES

1.64

GG

1.64
5/10

14:00

Ukončeno
Lierse U
Lierse K. U21
1 : 0
Sporting Charleroi II
Charleroi B
1.82
4
3.5

X

4

O2.5

1.34

YES

1.36

O2.5

1.34
5/10

Tipy a předpovědi pro Sporting Charleroi II

Hledáte tipy na Sporting Charleroi II? NerdyTips nabízí fotbalové tipy pro Sporting Charleroi II generované umělou inteligencí pomocí našeho algoritmu NT Apex. Dosud jsme analyzovali 28 zápasů s účastí Sporting Charleroi II s úspěšností nejlepšího tipu 71.43%. Tipy zahrnují Konečný výsledek, Under/Over, Oba týmy skórují, Správné skóre, xG, Rohy a Držení míče.

V aktuální sezóně First Amateur Division zaznamenal Sporting Charleroi II 14 výher, 4 remíz a 13 proher v 31 zápasech, vstřelil 48 gólů (1.5 na zápas) a inkasoval 48, přičemž udržel 7 čistých kont.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Sporting Charleroi II zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

First Amateur DivisionBelgium • Sezóna 2025
Přehled výkonů
StatDomácíHostéCelkem
Zápasy161531
Výhry6814
Remízy314
Prohry7613
Vstřelené góly272148
Obdržené góly291948
Průměr vstřelených gólů1.71.41.5
Průměr obdržených gólů1.81.31.5
Čistá konta257
Bez vstřeleného gólu549
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí 4-1
Hosté 0-3
Nejtěžší porážka
Domácí 0-3
Hosté 4-1
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí 4
Hosté 3
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí 3
Hosté 4
Série
Výhry 3
Prohry 3
Penalty
5 / 5
100.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
Taktika a disciplína
Časování karet
46-60 1
76-90 1
2 Žluté
7 Červené
Sázky Over / Under
Over 0.5 71%
22 Zápasy
Over 1.5 48%
15 Zápasy
Over 2.5 29%
9 Zápasy
Over 3.5 6%
2 Zápasy
Over 4.5 0%
0 Zápasy
Nejsou k dispozici žádná data o hráčích