Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
Concepción

Concepción Tipy, statistiky a forma

AI tipy na sázení, statistiky a forma — aktualizováno denně.

€8.23m Ø 26.5 Primera División
64
Predikované zápasy
71.9%
Míra úspěšnosti
DLLWWD
Aktuální forma
1.33
Góly / Zápas
Concepción měl under 2.5 gólu v 83% z posledních 12 zápasů
Žádné nadcházející zápasy

Tým Concepción nemá momentálně naplánovaný žádný zápas. Níže si prohlédněte nedávné výsledky a statistiky sezóny.

Poslední zápasy

Colo Colo vs Concepcion, Primera División, výkop 21:30. Kurzy: 1.45 domácí, 4.60 remíza, 6.90 hosté. Nejlepší tip: výhra domácích, kurz 1.45, důvěra 5.4/10. Konečný výsledek 1–1, tip nevyšel.
Konec
Colo Colo1
Concepcion1
▴1.45
▾4.60
▾6.90
1
▴1.45
O2.5
▾1.70
Ano
1.85
1
▴1.45
5.4
1
▴1.455.4
Concepcion vs A. Italiano, Primera División, výkop 01:30. Kurzy: 2.20 domácí, 3.30 remíza, 3.40 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 3.5 gólu, kurz 1.26, důvěra 6.8/10. Konečný výsledek 0–1, tip vyšel.
Konec
Concepcion 0
A. Italiano1
▴2.20
▾3.30
▾3.40
1
▴2.20
U3.5
▾1.26
Ano
▴1.90
U3.5
▾1.26
6.8
✓ U3.5
▾1.266.8
Nublense vs Concepcion, Primera División, výkop 01:00. Kurzy: 2.20 domácí, 3.10 remíza, 3.80 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 3.5 gólu, kurz 1.19, důvěra 5.3/10. Konečný výsledek 0–1, tip vyšel.
Konec
Nublense0
Concepcion1
▴2.20
▾3.10
▾3.80
1X
▴1.29
U3.5
▾1.19
Ano
▴2.07
U3.5
▾1.19
5.3
✓ U3.5
▾1.195.3
Cobresal vs Concepcion, Primera División, výkop 20:00. Kurzy: 2.38 domácí, 3.35 remíza, 3.05 hosté. Nejlepší tip: hosté neprohrají, kurz 1.65, důvěra 8.5/10. Konečný výsledek 0–2, tip vyšel.
Konec
Cobresal0
Concepcion2
▾2.38
▴3.35
▴3.05
2
▴3.05
U3.5
▾1.39
Ano
▴1.66
X2
▴1.65
8.5
✓ X2
▴1.658.5
Concepcion vs Universidad de Concepcion, Primera División, výkop 17:30. Kurzy: 2.02 domácí, 3.35 remíza, 4.20 hosté. Nejlepší tip: domácí neprohrají, kurz 1.28, důvěra 8.5/10. Konečný výsledek 1–0, tip vyšel.
Konec
Concepcion 1
Universidad de ConcepcionConcepcion0
▾2.02
3.35
▴4.20
1
▾2.02
O1.5
▴1.38
Ne
▾1.87
1X
▴1.28
8.5
✓ 1X
▴1.288.5

Concepción Průměrné statistiky

Posledních 10 zápasů
Očekávané gólyxG na zápas
0.92
StřelyNa branku / zápas
3.9
Držení míče
45%
RohyPrůměr na zápas
4.2
DisciplínaKarty / zápas
2.1
Procento výher
60%

Statistiky sezóny

Primera División Chile · Sezóna 2026
23Zápasy Procento výher 39%
Přehled výkonů
Stat Domácí Hosté Celkem
Zápasy121123
Výhry549
Remízy314
Prohry4610
Vstřelené góly16925
Obdržené góly131326
Průměr vstřelených gólů1.30.81.1
Průměr obdržených gólů1.11.21.1
Čistá konta448
Bez vstřeleného gólu437
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí3-0
Hosté0-2
Nejtěžší porážka
Domácí0-2
Hosté3-0
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí3
Hosté2
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí3
Hosté3
Série
Výhry5
Prohry4
Penalty
8/ 11
72.73% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
5–3
0-15
3–5
16-30
5–3
31-45
2–5
46-60
5–3
61-75
6–6
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
4-2-3-19 G
4-4-26 G
4-1-4-15 G
4-3-32 G
49Žluté
5Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.570%
16 zápasů
Nad 1.526%
6 zápasů
Nad 2.513%
3 zápasů
Nad 3.50%
0 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů

Hráči

Hráč Věk Poz Hod
M. Sandoval M. Sandoval 34 MID 7.11
N. Araya N. Araya 26 GK 7.10
J. Henríquez J. Henríquez 31 MID 7.08
N. Sepúlveda N. Sepúlveda 33 MID 7.06
N. Rodríguez N. Rodríguez 27 DEF 7.01
J. Montecinos J. Montecinos 30 FWD 6.99
A. Cáceres A. Cáceres 26 DEF 6.88
F. Grillo F. Grillo 32 DEF 6.86
E. Espinoza E. Espinoza 24 MID 6.83
L. Valencia L. Valencia 34 FWD 6.81
César César 34 GK 6.80
Y. Rodríguez Y. Rodríguez 32 MID 6.80
M. Vera M. Vera 27 MID 6.75
C. Riquelme C. Riquelme 22 DEF 6.73
C. Suárez C. Suárez 39 DEF 6.71
F. Romero F. Romero 25 FWD 6.68
A. Jara A. Jara 25 MID 6.62
C. Escobar C. Escobar 36 - 6.62
I. Mesías I. Mesías 25 FWD 6.60
M. Dávila M. Dávila 34 MID 6.60
J. Larrivey J. Larrivey 41 FWD 6.56
B. Véjar B. Véjar 30 MID 6.56
F. Martínez F. Martínez 31 MID 6.55
F. Escobar F. Escobar 32 FWD 6.53
Javier Rojas Javier Rojas 20 DEF 6.51
L. Romero L. Romero 19 MID 6.50
A. Gillard A. Gillard 23 FWD 6.46
M. González M. González 20 DEF 6.45
B. Escobar B. Escobar 19 FWD 6.35
Nicolas Fuentes Nicolas Fuentes 20 MID 6.23
D. Carrasco D. Carrasco 30 DEF 5.89
M. Cavalleri M. Cavalleri 27 FWD 5.72
D. Varas D. Varas 21 DEF 5.54
D. Acosta D. Acosta 23 FWD 5.20

Tabulka

Chile - Primera División
# Tým Z G B
1 Colo Colo 24 50-27 54
2 Universidad de Chile 24 41-19 45
3 U. Catolica 23 50-33 42
4 Everton de Vina 24 40-27 39
5 Palestino 24 38-35 37
6 Deportes Limache 24 45-37 34
7 Coquimbo Unido 23 36-33 32
8 Concepción 24 26-27 32
9 Nublense 24 28-37 32
10 Huachipato 23 33-39 31
11 D. La Serena 24 36-41 30
12 A. Italiano 23 26-31 28
13 O'Higgins 24 28-38 27
14 Cobresal 24 35-45 25
15 Universidad de Concepcion 24 18-40 23
16 Union La Calera 24 20-41 18

Tipy a predikce na zápasy Concepción

Hledáte tipy na Concepción? NerdyTips generuje fotbalové tipy na zápasy týmu Concepción vlastním AI algoritmem NT Apex. Zatím jsme analyzovali 64 zápasů týmu Concepción s úspěšností nejlepšího tipu 71.9%. Tipujeme konečný výsledek, Under/Over, oba týmy skórují, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

V aktuální sezóně Primera División zaznamenal tým Concepción 9 výher, 4 remíz a 10 proher v 23 zápasech, vstřelil 25 gólů (1.1 na zápas) a inkasoval 26, přičemž udržel 8 čistých kont.

V posledních 10 zápasech má Concepción průměrně 45% držení míče, 0.92 xG a 4.2 rohů na zápas s 60% úspěšností výher.

Aktuální odhadovaná tržní hodnota Concepción činí €8.23m.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Concepción zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Concepción je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.