Elfen Saitama W Tipy, statistiky a forma
AI tipy na sázení, statistiky a forma — aktualizováno denně.
4
Predikované zápasy
–
Míra úspěšnosti
DWLWL
Aktuální forma
1
Góly / Zápas
Elfen Saitama W neměl v posledních 35 zápasech žádnou červenou kartu
Žádné nadcházející zápasy
Tým Elfen Saitama W nemá momentálně naplánovaný žádný zápas. Níže si prohlédněte nedávné výsledky a statistiky sezóny.
Poslední zápasy
Elfen Saitama W vs Parceiro Nagano W, WE League, výkop 10:00. Kurzy: 1.82 domácí, 3.30 remíza, 3.90 hosté. Nejlepší tip: padne více než 1.5 gólu, kurz 1.26, důvěra 4.3/10. Konečný výsledek 0–0, tip nevyšel.
Elfen Saitama WSaitama W0
Parceiro Nagano WParceiro 0Elfen Saitama W vs INAC Kobe Leonessa W, WE League, výkop 10:00. Kurzy: 6.90 domácí, 4.45 remíza, 1.38 hosté. Nejlepší tip: výhra hostů, kurz 1.40, důvěra 4.4/10. Konečný výsledek 2–1, tip nevyšel.
Elfen Saitama WSaitama W2
INAC Kobe Leonessa WINAC K1Nojima Stella W vs Elfen Saitama W, WE League, výkop 10:00. Kurzy: 1.78 domácí, 3.30 remíza, 4.15 hosté. Nejlepší tip: padne více než 1.5 gólu, kurz 1.29, důvěra 4.6/10. Konečný výsledek 1–0, tip nevyšel.
Nojima Stella W1
Elfen Saitama WSaitama W0Vegalta Sendai W vs Elfen Saitama W, WE League, výkop 05:00. Kurzy: 1.91 domácí, 3.15 remíza, 3.80 hosté. Nejlepší tip: alespoň jeden tým nedá gól, kurz 1.71, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 2–3, tip nevyšel.
Vegalta Sendai WMynavi Sendai W2
Elfen Saitama WSaitama W3Elfen Saitama W vs INAC Kobe Leonessa W, WE League, výkop 06:00. Kurzy: 7.60 domácí, 4.90 remíza, 1.33 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 3.5 gólu, kurz 1.43, důvěra 1.1/10. Konečný výsledek 0–1, tip vyšel.
Elfen Saitama WSaitama W0
INAC Kobe Leonessa WINAC K1
Konec
▾1.82
▴3.30
3.90
1
O1.5
Ano
O1.5
4.3
O1.5
Konec
▾6.90
4.45
▴1.38
2
U3.5
Ano
2
4.4
2
Konec
1.78
3.30
4.15
1
O1.5
Ano
O1.5
4.6
O1.5
Konec
1.91
3.15
3.80
1X
U2.5
Ne
ODG ne
5.0
ODG ne
Konec
▾7.60
▾4.90
▴1.33
1X
U3.5
Ne
U3.5
1.1
✓ U3.5
Saitama W Průměrné statistiky
Posledních 10 zápasů
StřelyNa branku / zápas
3.6
Držení míče
44%
RohyPrůměr na zápas
4.1
Procento výher
50%
Statistiky sezóny
WE League
2Zápasy
Procento výher 50%
Přehled výkonů
| Stat | Domácí | Hosté | Celkem |
|---|---|---|---|
| Zápasy | 1 | 1 | 2 |
| Výhry | 1 | 0 | 1 |
| Remízy | 0 | 0 | 0 |
| Prohry | 0 | 1 | 1 |
| Vstřelené góly | 2 | 0 | 2 |
| Obdržené góly | 1 | 1 | 2 |
| Průměr vstřelených gólů | 2.0 | 0.0 | 1.0 |
| Průměr obdržených gólů | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
| Čistá konta | 0 | 0 | 0 |
| Bez vstřeleného gólu | 0 | 1 | 1 |
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí2-1
Hosté-
Nejtěžší porážka
Domácí-
Hosté1-0
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí2
Hosté0
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí1
Hosté1
Série
Výhry0
Prohry1
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Vstřelené
Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0Žluté
0Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.550%
1 zápasů
Nad 1.550%
1 zápasů
Nad 2.50%
0 zápasů
Nad 3.50%
0 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů
Hráči
Nejsou k dispozici žádná data o hráčích
Tabulka
| # | Tým | Z | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
3 | 9-2 | 9 |
| 2 |
|
3 | 7-5 | 6 |
| 3 |
|
3 | 4-2 | 6 |
| 4 |
|
3 | 4-3 | 4 |
| 5 |
|
3 | 5-5 | 4 |
| 6 |
|
3 | 5-5 | 4 |
| 7 |
|
3 | 2-2 | 4 |
| 8 |
|
3 | 4-5 | 3 |
| 9 |
|
3 | 4-6 | 3 |
| 10 |
|
3 | 2-4 | 3 |
| 11 |
|
2 | 2-5 | 3 |
| 12 |
|
4 | 4-8 | 2 |
V aktuální sezóně WE League zaznamenal tým Elfen Saitama W 1 výher, 0 remíz a 1 proher v 2 zápasech, vstřelil 2 gólů (1.0 na zápas) a inkasoval 2, přičemž udržel 0 čistých kont.
NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Elfen Saitama W zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.
Elfen Saitama W je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.