Nojima Stella W Tipy, statistiky a forma
AI tipy na sázení, statistiky a forma — aktualizováno denně.
0
Predikované zápasy
–
Míra úspěšnosti
LLWWW
Aktuální forma
1.53
Góly / Zápas
Nojima Stella W skóroval v posledních 7 zápasech
Nojima Stella W neměl v posledních 35 zápasech žádnou červenou kartu
Žádné nadcházející zápasy
Tým Nojima Stella W nemá momentálně naplánovaný žádný zápas. Níže si prohlédněte nedávné výsledky a statistiky sezóny.
Poslední zápasy
Nojima Stella W vs INAC Kobe Leonessa W, WE League, výkop 09:00. Kurzy: 3.90 domácí, 3.40 remíza, 1.80 hosté. Nejlepší tip: hosté neprohrají, kurz 1.23, důvěra 2.0/10. Konečný výsledek 1–4, tip vyšel.
Nojima Stella W1
INAC Kobe Leonessa WINAC K4Urawa Reds W vs Nojima Stella W, WE League, výkop 10:00. Kurzy: 1.52 domácí, 3.90 remíza, 5.50 hosté. Nejlepší tip: hosté neprohrají, kurz 2.50, důvěra 4.9/10. Konečný výsledek 5–1, tip nevyšel.
Urawa Reds WUrawa W5
Nojima Stella W1Nojima Stella W vs Elfen Saitama W, WE League, výkop 10:00. Kurzy: 1.78 domácí, 3.30 remíza, 4.15 hosté. Nejlepší tip: padne více než 1.5 gólu, kurz 1.29, důvěra 4.6/10. Konečný výsledek 1–0, tip nevyšel.
Nojima Stella W1
Elfen Saitama WSaitama W0Omiya Ardija Ventus W vs Nojima Stella W, WE League, výkop 05:00. Kurzy: 2.12 domácí, 3.05 remíza, 3.25 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 3.5 gólu, kurz 1.30, důvěra 1.0/10. Konečný výsledek 0–4, tip nevyšel.
Omiya Ardija Ventus WOmiya Ardija W0
Nojima Stella W4Albirex Niigata W vs Nojima Stella W, WE League, výkop 05:00. Kurzy: 2.02 domácí, 3.15 remíza, 3.45 hosté. Nejlepší tip: výhra domácích, kurz 1.87, důvěra 2.7/10. Konečný výsledek 0–2, tip nevyšel.
Albirex Niigata WAlbirex N0
Nojima Stella W2
Konec
▾3.90
▾3.40
▴1.80
X2
O2.5
Ano
X2
2.0
✓ X2
Konec
▴1.52
3.90
▾5.50
2
U3.5
Ne
X2
4.9
X2
Konec
1.78
3.30
4.15
1
O1.5
Ano
O1.5
4.6
O1.5
Konec
2.12
3.05
3.25
1
U3.5
Ano
U3.5
1.0
U3.5
Konec
2.02
3.15
3.45
1
U2.5
Ne
1
2.7
1
Nojima Stella W Průměrné statistiky
Posledních 10 zápasů
StřelyNa branku / zápas
6.3
Držení míče
50%
RohyPrůměr na zápas
4.1
Procento výher
50%
Statistiky sezóny
WE League
2Zápasy
Procento výher 50%
Přehled výkonů
| Stat | Domácí | Hosté | Celkem |
|---|---|---|---|
| Zápasy | 1 | 1 | 2 |
| Výhry | 1 | 0 | 1 |
| Remízy | 0 | 0 | 0 |
| Prohry | 0 | 1 | 1 |
| Vstřelené góly | 1 | 1 | 2 |
| Obdržené góly | 0 | 5 | 5 |
| Průměr vstřelených gólů | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
| Průměr obdržených gólů | 0.0 | 5.0 | 2.5 |
| Čistá konta | 1 | 0 | 1 |
| Bez vstřeleného gólu | 0 | 0 | 0 |
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí1-0
Hosté-
Nejtěžší porážka
Domácí-
Hosté5-1
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí1
Hosté1
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí0
Hosté5
Série
Výhry1
Prohry0
Penalty
1/ 1
100.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Vstřelené
Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0Žluté
0Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.5100%
2 zápasů
Nad 1.50%
0 zápasů
Nad 2.50%
0 zápasů
Nad 3.50%
0 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů
Hráči
Nejsou k dispozici žádná data o hráčích
Tabulka
| # | Tým | Z | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
3 | 9-2 | 9 |
| 2 |
|
3 | 7-5 | 6 |
| 3 |
|
3 | 4-2 | 6 |
| 4 |
|
3 | 4-3 | 4 |
| 5 |
|
3 | 5-5 | 4 |
| 6 |
|
3 | 5-5 | 4 |
| 7 |
|
3 | 2-2 | 4 |
| 8 |
|
3 | 4-5 | 3 |
| 9 |
|
3 | 4-6 | 3 |
| 10 |
|
3 | 2-4 | 3 |
| 11 |
|
2 | 2-5 | 3 |
| 12 |
|
4 | 4-8 | 2 |
V aktuální sezóně WE League zaznamenal tým Nojima Stella W 1 výher, 0 remíz a 1 proher v 2 zápasech, vstřelil 2 gólů (1.0 na zápas) a inkasoval 5, přičemž udržel 1 čistých kont.
NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Nojima Stella W zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.
Nojima Stella W je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.