Inter N Tipy, statistiky a forma
AI sázkové tipy, statistiky a forma — aktualizováno denně.
5
Predikované zápasy
–
Míra úspěšnosti
LLDLDL
Aktuální forma
0.93
Góly / zápas
Zatím žádné tipy
Tipy počítáme zhruba 4 dny před výkopem, takže nadcházející zápasy se tu brzy objeví.
Poslední zápasy
Pompiers vs Inter Nouakchott, Premier League, výkop 17:45. Kurzy: 1.55 domácí, 3.55 remíza, 6.60 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 2 góly, kurz 1.63, důvěra 1.8/10. Konečný výsledek 3–1, tip nevyšel.
Pompiers3
Inter N1Tevragh-Zeine vs Inter Nouakchott, Premier League, výkop 17:45. Kurzy: 1.67 domácí, 3.35 remíza, 5.10 hosté. Best Tip: výhra domácích, kurz 1.67, důvěra 3.8/10. Konečný výsledek 3–0, tip vyšel.
Tevragh-Zeine3
Inter N0Police vs Inter Nouakchott, Premier League, výkop 23:59. Kurzy: 1.74 domácí, 3.45 remíza, 4.10 hosté. Best Tip: výhra domácích, kurz 1.74, důvěra 3.4/10. Konečný výsledek 0–0, tip nevyšel.
Police (Mtn)0
Inter N0Inter Nouakchott vs AC Douane, Premier League, výkop 23:59. Kurzy: 4.60 domácí, 3.45 remíza, 1.75 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 3 góly, kurz 1.28, důvěra 3.2/10. Konečný výsledek 2–3, tip nevyšel.
Inter N2
Douane3Gendrim vs Inter Nouakchott, Premier League, výkop 16:00. Kurzy: 1.97 domácí, 3.15 remíza, 3.80 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 2 góly, kurz 1.53, důvěra 1.0/10. Konečný výsledek 0–0, tip vyšel.
Gendrim0
Inter N 0Inter Nouakchott vs Nouadhibou, Premier League, výkop 16:00. Kurzy: 6.20 domácí, 3.70 remíza, 1.61 hosté. Best Tip: výhra hostů, kurz 1.61, důvěra 2.5/10. Konečný výsledek 0–2, tip vyšel.
Inter N0
Nouadhibou2
Konec
▴1.55
▾3.55
▴6.60
1X
U2.5
Ne
U2.5
1.8
U2.5
Konec
▾1.67
▴3.35
▴5.10
1
U3.5
Ne
1
3.8
✓ 1
Konec
1.74
3.45
4.10
1
U3.5
Ano
1
3.4
1
Konec
▴4.60
▾3.45
▾1.75
2
U3.5
Ne
U3.5
3.2
U3.5
Konec
▴1.97
3.15
3.80
1
U2.5
Ne
U2.5
1.0
✓ U2.5
Konec
▾6.20
▾3.70
▴1.61
2
U2.5
Ne
2
2.5
✓ 2
Statistiky sezóny
Premier League
25Zápasy
Procento výher 12%
Přehled výkonů
| Údaj | Domácí | Hosté | Celkem |
|---|---|---|---|
| Zápasy | 13 | 12 | 25 |
| Výhry | 3 | 0 | 3 |
| Remízy | 3 | 3 | 6 |
| Prohry | 7 | 9 | 16 |
| Vstřelené góly | 15 | 9 | 24 |
| Inkasované góly | 20 | 29 | 49 |
| Průměr vstřelených gólů | 1.2 | 0.8 | 1.0 |
| Průměr inkasovaných gólů | 1.5 | 2.4 | 2.0 |
| Čistá konta | 3 | 2 | 5 |
| Bez vstřeleného gólu | 5 | 5 | 10 |
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí3-0
Hosté-
Nejtěžší porážka
Domácí3-5
Hosté6-1
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí3
Hosté2
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí5
Hosté6
Série
Výhry1
Prohry5
Penalty
1/ 1
100.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Vstřelené
Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0Žluté
3Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.560%
15 zápasů
Nad 1.528%
7 zápasů
Nad 2.58%
2 zápasů
Nad 3.50%
0 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů
Hráči
Nejsou k dispozici žádná data o hráčích
Bilance týmu Inter Nouakchott v aktuální sezóně Premier League: odehrané zápasy 25, výhry 3, remízy 6, prohry 16, vstřelené góly 24 (1.0 na zápas), inkasované góly 49 a čistá konta 5.
NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Inter Nouakchott zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.
Inter Nouakchott je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.